Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Моля ви, попитайте своите карти за мен

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Жар-птица
Наблюдател
Наблюдател

Female Scorpio Брой мнения : 7
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Съб Дек 06 2014, 18:39

Здравейте!
Казвам се Александра. Има много въпроси, които ме измъчват, но ми е трудно да ги формулирам ясно. От много време се чувствам депресирана, самотна, без предназначение в живота. Опитвам са да не се забатачвам в лоши мисли и самосъжаление, но напоследък не успявам. Чувствам се много изхабена, нещастна, не на мястото си. Много искам да открия истинското си място и призвание, а не мога. Вече не знам имам ли такова наистина. Искам да открия корена на проблема за лошите си чувства. И къде е ключът към спокойствието, смисъла и радостта за мен. Кое е нещото, което най-много ми пречи да преодолея депресията си?
Съжалявам, че не мога да задам въпроса по-конкретно, но много имам нужда от насока, а и не искам да ви заливам с подробности. Всяко ваше мнение ще бъде подкрепа за мен. мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1353
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Нед Дек 07 2014, 00:33

Здравей, Александра мерси

Добре дошла в уютния ни форум (поне се надявам да се почувстваш така). Историята ти ми е позната, защото самата аз минавам през нещо подобно и понякога за околните е (да го кажем) неразбираемо. Също като теб търся отговори, за сега това става бавно. За жалост, колкото по-бавно е, толкова по-мъчително и болезнено е изживяването и усещането, че пропиляваш живота си. Учили са ни, че трябва да сме силни, борбени, отстояващи; че трябва след всеки неуспех веднага да се изправим и да продължим напред. Но не са ни учили как да бъдем себе си, как да приемаме и разбиваме собствения си потенциал. В един момент живота ни така се развива, че ние се уморяваме - да отговаряме на чужди критерии, изисквания, виждания за живота; да се занимаваме с неща, които всъщност не са ни присъщи. За жалост в такива моменти, в които този модел на поведение се пропуква, ние не знаем какво да правим, не знаем как да бъдем каквито наистина сме. А това води след себе си и куп други негативни усещания, освен че се чувстваме и не на място в досегашния си свят.

Депресивността и депресията могат да имат различни корени, включително да са и на физическа основа. За мен физическото тяло и психиката са толкова тясно свързани, че е трудно да бъдат разграничени. Няма да навлизам в пространствено философстване, просто исках да ти кажа, че не си сама. мерси усмивка  

Последната промяна е направена от Galanthus на Нед Дек 07 2014, 07:47; мнението е било променяно общо 1 път
Galanthus
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Нед Дек 07 2014, 06:48

Така...теглих ти една от подредбите във форума - "Психологична подредба"

Значение на позициите:

1. Твоите желания, надежди и мечти - Асо Жезли
2. Твоите чувства и емоции - 3 меча
3. Емоционалните предизвикателства пред теб - Обесен
4. Сферите от твоя живот, в които се чувстваш обезкуражена или разочарована - обърната кралица Пентакли
5. Значителните духовни уроци и насоки, които са ти необходими в момента - обърната 7 Пентакли
6. Сферите в твоя живот, които изискват повече внимание и обмисляне. Също така предлага и възможен изход от ситуацията, ако се следват предложените съвети за действие. - рицар Меч

Galanthus
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Нед Дек 07 2014, 07:43

Надяваш се на ново начало, творческо вдъхновение. Силна искра оптимизъм - заряд да погледнеш напред, с ентусиазъм и вяра. Асата са шанс за нещо ново, но дали човек ще реализира техния потенциал по най-добър начин, е друг въпрос. В емоционално отношение изпитваш болезнени, мъчителни чувства - може би мъка, породена от раздяла, тъга. Три Меча символизира някаква липса, която се усеща на ментално ниво; разрив на твоите надежди и разбирания със суровата действителност; също е показател за депресивни мисли. Необходимост от разумен подход, търсещ решение, въпреки емоциите. Сега си в период, когато не можеш да поемем контрол над събитията. "Необходимост от интроспекция, анализ и размисъл, за да видиш и разбереш проблема. Всичко около теб може да изглежда наопаки, да е в пълен безпорядък – можеш да се бориш срещу това, да риташ и да викаш, а можеш и да отстъпиш благоприлично и да го приемеш като възможност да погледнеш на живота си от различен ъгъл."(цитатът е от тук) мерси Изключително важно е да не се приемаш за жертва, защото това ще породи още негативни емоции и ще те депресира повече. Ако искаш потърси повече информация за карта Обесен, за да разбереш нейното послание по-задълбочено.
Обърната дама Пентакли ми говори за това, че се чувстваш неудовлетворена, може би и неоценена като жена. Също показва хронична умора, но дали защото ти не виждаш резултат от усилията ти или поради някакъв здравословен проблем, не мога да кажа със сигурност. Сякаш си загубила връзката със земната ти, сетивна и чувствена природа. Може би повече занимания навън, движение, да започнеш да се вглеждаш в малките, семпли неща - като изгрева, песента на птиците, приятна музика.
7 пентакли е някакво обезверяване - сякаш си се оставила на усещането, че никакви положени усилия няма да помогнат и затова не си заслужава да правиш усилия. Показват твоето разочарование - било то от работата, начина ти на живот, отношенията. Просто те са неудовлетворяващи към момента. А самата си попаднала в капана на страха от провал, че усилията ти ще останат неоценени и безрезултатни. Без значение какво правиш, идва момент, в който се налага да почакаш резултата и да дадеш шанс на семето да покълне. Търпение. Не бъди прибързана и не се оставяй съмнения да завладеят ума ти - те пораждат депресивност и апатично настроение. мерси

По-късно ще довърша. мерси

Последната промяна е направена от Galanthus на Пон Дек 08 2014, 12:32; мнението е било променяно общо 2 пъти
Жар-птица
Наблюдател
Наблюдател

Female Scorpio Брой мнения : 7
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Пон Дек 08 2014, 09:25

Galanthus, много ти благодаря за времето и вниманието, което си отделила. И най-вече за подкрепата и добрите думи.   Прочетох значението на Обесен, сега ще потърся и за останалите карти.

Досега съм си гледала онлайн с таро, но ми е много трудно да разбирам взаимовръзките на картите, което май е най-ключовият момент.

Пожелавам ти много хубав понеделник и ползотворна седмица! кафе
pelle
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 299

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Пон Дек 08 2014, 09:39

Галантусче, браво за подредбата. мисля, че си подбрала точната такава. По-късно и аз ще се включа в тълкуването на твоите карти (само, ако няма да се обидиш, разбира се).
Иначе, Алекс, не се притеснявай, мисля че повечето хора са преминали през такъв период в живота си! И както напоследък обичам да казвам - Спокойно, и това ще мине Smile

Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 299

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Пон Дек 08 2014, 15:20

Galanthus написа:
Така...теглих ти една от подредбите във форума - "Психологична подредба"

Значение на позициите:

1. Твоите желания, надежди и мечти - Асо Жезли
2. Твоите чувства и емоции - 3 меча
3. Емоционалните предизвикателства пред теб - Обесен
4. Сферите от твоя живот, в които се чувстваш обезкуражена или разочарована - обърната кралица Пентакли
5. Значителните духовни уроци и насоки, които са ти необходими в момента - обърната 7 Пентакли
6. Сферите в твоя живот, които изискват повече внимание и обмисляне. Също така предлага и възможен изход от ситуацията, ако се следват предложените съвети за действие. - рицар Меч

Алекс, мисля си, че искаш да ти се случи нещо ново, нещо интересно. Имаш желание да изживееш нещо необикновено, нещо което ще те разтърси из основи. С прости думи казано мечтаеш за промяна, за ново начало изпълнено с живот и енергия.
Само че си доста разочарована и може би наранена. Обезверила си се, именно от тук аз смятам че идва чувството за депресия.
Трябва да избягваш (както и Галантус спомена) да се изживяваш като единствена жертва в цялата ситуация. Имай предвид, че останалите също имат техните си проблеми и те също са поставени пред предизвикателството да се борят с тях и да ги решават. Вярно е, че едни се оправят по-лесно, докато други не чак толкова, но аз мисля, че всичко идва от нагласата на човек. Ако повярваш, че можеш да се справиш, то неминуемо ще успееш. Вярата е първата крачка Smile
Обхванала те е и апатия, мързел и леност. Не оставяй нещата така. Ти си човекът, който да даде старт на промяната. Не чакай друг да дойде и да те извади от това ти състояние. В този живот човек сам не си ли помогне и Господ не може да му помогне.
Наистина си обезверена от живота си и от посоката на неговото развитие. Мислиш, че е безсмислено всичко което си изживяла до сега, т.е. че до никъде не си стигнала, само че знай, че всяко нещо има смисъл - дори и най-дребното и незначителното.
Малко си прибързана и действаш импулсивно. Обмисляй повече преди да действаш, защото има поговорка "Казана дума - хвърлен камък". Трябва да поработиш върху търпението си.
Така ги видях аз картите. Дано съм била от полза Smile
Успех!

Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Вто Дек 09 2014, 09:50

Аз се допълних в предишния пост, но като чета pelle са ни сходни тълкуванията мерси

Само да те посъветвам по рицар Меч - може да показва, че намесата на професионално мнение би ти била от полза.
Жар-птицаta
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Вто Дек 09 2014, 17:31

Здравейте!

Видях допълнението, Galanthus, благодаря и на теб, pelle  усмивка

Прочетох още веднъж вашите съвети, също и значенията на картите поотделно. Доколкото разбирам, те отразяват настоящия момент, само картинката в моята глава, така да се каже. Не може да се подскажат някакви близки събития по тази подредба? (то и аз не зададох конкретен въпрос за бъдещето, всъщност).
nipama
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 16
Местожителство : Atina

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Сря Мар 04 2015, 12:25

Здравейте момичета,може ли да ви помоля и аз да наредите картите за един случай.1.И и М живеят в една къща-какви са техните отношения ? 2.Има ли секс между тях.? 3.Какво изпитват един към друг?Благодаря ви предварително.
Violet
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1115

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Сря Мар 04 2015, 13:35

Здравей, nipama! Тъй като въпросите ти са доста обхватни, направих подредба за връзки на въпросните личности. Дано получиш отговорите, които търсиш.

За нея /в ляво/:
1. Минало - 6Ч
2. Настояще - 8Ж
3. От какво има нужда/Какво иска - Императрицата
7. Какво мисли тя за него - 2Ч
9. Как го е възприемала в началото - РицарМ
11. Проблеми/Страхове - това което пречи - ПажЖ
13. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - 9М

Лявата страна представлява женската страна - При нея има възобновяване на някакъв стар контакт; не знам дали не са живеели при нечии родители. Тази жена е имала период, в който е стояла само в миналото си, заровена в някакви спомени, с чувство на носталгия. Или е имала детинско поведение. В момента може би прави прибързани действия. Определено се опитва да улови точният момент, защото според мен тя иска да бъде майка. Или поне иска сексуални отношения. Смятам, че тя си мисли, че взаимоотношенията им са хармонични. Смята го за рязък и груб малко. Това, което й пречи е отново някакви детско поведение или просто прекаленият й ентусиазъм. При нея има новопоявило се желание за разнообразие и опитване нови нощи, които до скоро не са я вълнували. Явно преди това наистина е била застояла на едно място и усеща тежестта на скуката. Останалите мислят, че тя е нещастна и по всякакъв начин се опитва да направи и другият така, просто защото тя самата не се чувства добре.

За него /в дясно/:
4. Минало - Жрец
5. Настояще - 3М
6. От какво има нужда/Какво иска - КралМ
8. Какво мисли той за нея - КралЖ
10. Как я е възприемал в началото - 5Ж
12. Проблеми/Страхове - това което пречи - АсоЖ
14. Обкръжение - какво мислят останалите за съюза - 8П

Дясната страна е мъжката част - В миналото техният брак или поне отношенията им в миналото са били като на брачни начала. В момента има любовен триъгълник от негова страна. Както и нотка на разочарование. Иска да вземе решение като изключи емоционалната страна на проблема. Решение за край на някакви нездравословни отношения. Смята, че тя се опитва може би да командва и да води парада в техните взаимоотношения. Определено са имали някакви дърпаници. Това, което му пречи е, че изпитва страст и желае нещо ново. Другите смятат, че той се старае за съюза да се подобри.

Общи карти (15, 16 и 17) - Бъдеще - Влюбени, ДамаЧ и ДамаМ

На мен тук ми изглежда като избор между две жени. Едната е изключително ревлива, умела емоционална манипулаторка, задържа внимание с емоциите си, а другата е по-практична дама, осланяща се на логиката, но и самотна. Или другото, което може да е избор между обичаната жена или самотната жена.

Това мисля, дано да съм отговорила на част от въпросите ти!
Успех! мерси

nipama
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Сря Мар 04 2015, 18:22

Благодаря ти много за вниманието VIOLET мерси .Точно така както казват е;има детско поведение(въпреки ,че е 41год.и има 2 деса;,мисля,че иска сексуални отношения,наистена всички мислят,че е нещастна.Violet , само не можах да разбера ;-има ли секс в момента между тях??? за него доколкото знам ,има моментни връзки-за седмица две..За него не разбрах;-това разочарование и решението за краи на нездравословнте отношения става въпрос за М ????Моля те ако имаш време да ми изясниш.
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5241

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Чет Мар 05 2015, 09:02

Теб те вълнува дали прави секс с друга жена,на теб да изневерява,или питаш за хора от твое име,но ти не си участник,а наблюдател, любопитко Smile ?
бъдете максимално открити,с този който ви тегли карти.

мьжьт прави секс,но се пази от забременяване на партньорка. Тя иска да го върже,той иска неангажираност в отношенията без деца . Всъщност той се е наситил на жени ,на живеене с жени . Секса е друго,бягство .
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
nipama
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Чет Мар 05 2015, 12:06

мерси Здравей Зуки,много си права. Въпросът е,че не знам как да формулирам въпросите си понеже положението е доста объркано.Но си права..ще се опитам...За мен;имам връзка с този човек И(която май е пред разпадане(Преди връзката той наистена е ходел с много жени...Напоследък завелязвам,че отново има някакви връзки.....За М наистена са живяли на брачни начала ..в момента живеят в една къща(тя на 1ет с децата,а той на партера.Не я познавам лично,от това което съм чувала за нея ..За това се интересувам за нея дали имат отново сексуални отношения..Както виждаш мила ,положението е доста объркано.Оопитвам се да намеряа края и за мен..друг образ имах..сега друго ми излиза..а може би да правя грешка..Значи искам да знам-Имат ли отново сексуални отношения с М-Марта;И-Илия.Илия изневерява ли ми с други..Как да го кажа..има ли други сексуални връзки.Дано си ме разбрала.много съм объркана в момента..опитвам се да сложа край ..на тази връзка ,не знам..не се сбирам с никого..не излизам..с вас където си пиша...Ако имате желание,моля помогнете ми..казвам се-Николинка.Ако съм ВИ засегнала,извинявайте,беше ми неудобно..нищо друго. Благодаря.
nipama
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Съб Мар 07 2015, 18:45

мерси Здравей Зуки,забравих да ти кажа...Това което ти излезе(мажът прави секс,но се пази от забременяване на партньорка)100%не е за мен,защото от дълги години сам правила операция и не мога да имам деца...така,че с мен не е необходимо да внимава.. сигорно става въпрос за друга..но има нещо друго.Като започна връзката ни ,каза че му омръзнало да ходи с тая и оная и иска една връзка,и се разбрахме ,че доколкото трае връзката няма да има между нас лази...и.т.н.и понеже аз също не искам да живея с друг мъж заедно(поне за сега ,докато синът ми е при мен)това ми изнася..На такива начала сме..всеки в кастата си...само,че напоследък забелязвам големи промени...търсят го по телефон.виждам го случайно с други жени,разбира се не мога да кажа ,че е интимно....преди често ми се обаждасе,а сега може и цял ден да не се обади...Зуки моля те да ме извинис ако ставам нахална...а и всички останали момичетамоля да ме извинят..сега знаете ситуацията и ви моля ако имате време за мен да ми наредите възите карти..не знам коя подредба...лек ден на всички.Благодаря ви ,че ви има.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви, попитайте своите карти за мен   Today at 09:52

Моля ви, попитайте своите карти за мен
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1