Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Работа и любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мими77
Гост

ПисанеЗаглавие: Работа и любов   Нед Яну 04 2015, 00:01

За Много години,пожелавам ви,много здраве,щастие и късмет в всичко.
Ако е удобно,бих искала,да ви попитам,дали ще срещна скоро своята половинка,самотна майка съм,и ми тежи самотата.Миналия месец,в работата ми,казаха,че трябва да има съгращения.Ще остана ли,на сегашната си работа?
Благадаря ви,ако решите,да отговорите:-)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Нед Яну 04 2015, 13:05

Мими здравей и за много години.

Първо за работата

4 меча/ 5 пентакли + Луна + Крал жезли

Приличат ми картите на това временно да останеш без работа. Ще имаш някакъв труден период, но след това ще си намериш чудесна работа, където ще имаш много готин шеф, възможно е и ти самата да си на по- хубава позиция или да взимаш повече пари.
веъзможно е също този КЖ да е някой на сегашната ти работа, който да те харесва като служител, да се застъпи за теб и да има шанс с ходатайстване или нещо такова да останеш.
Или пък да излезнеш в неплатена отпуска...всякакви такива варианти. Просто като цяло се вижда един труден период, изпълнен с притеснение, безпаричие и бездействие...но кратковременен. няколко месеца ще продължи. След това всичко ще е повече от добре.

В личен план годината ти
5 чаши/ 9 жезли + 8 чаши + Асо меч

Ще имаш срещи и любовни терзания, има някой, с когото си се виждала, срещи с него пак ще има, но срещи само. Възможно е да се запознаеш с нов човек също- около вода някъде. Ще се чувстваш добре, ще имаш хубави емоции, но на този етап, човек, с който да уседнеш и да имаш по- сериозни и дълготрайни отношения, това все още не се вижда. Дори и да почнеш нещо през тази година, това ще е само началото, няма да има бързи резултати. Когато се появи това ново запознанство, за което говоря може пак да се наредят карти за да се види на къде ще задуха вятъра там. То ще има потенциал.

Успех!

k_kiara3
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Чет Юли 16 2015, 19:03

Здравейте Smile

един мой състудент ми се обади за интервю във фирма, в която бях подала молба за работа, но не знаех, че той ще е един от двамата човека, които ще го провеждат. Та, той ми се обади да отида на интервю като ми каза, че в компанията, в която работи предстои откриване на нов отдел, където той ще е ръководит и иска и аз да съм част от екипа му. Интервюто е другата седмица. В тази връзка имам няколко въпроса, на които ще се радвам да ми отговорите.
1. Ще бъда ли одобрена за позицията?
2. Да отида ли на новото място?
3. Зад неговото предложение стоят ли и други чувства/намерения освен професионални?

Ще съм благодарна на всеки, който ми гледа! мерси
k_kiara3
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пон Юли 20 2015, 12:20

Момичета, интервюто ми е в сряда. Няма ли да се намери някоя добра душа? blush
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пон Юли 20 2015, 13:34

Здравей усмивка
Тъй като ми е трудно да отговарям на въпроси ДА / Не попитах как ще протече интервюто за теб...

Висша Жрица / АМ Маг Справедливост

Мисля , че ще се представиш добре , особено ако е нещо свързано с творчески проекти.Смятам , че ще бъдеш одобрена.

Цитат :
2. Да отида ли на новото място?

Аз лично не одобрявам подобни въпроси .Решенията можеш да ги вземеш само ти , не бива да прехвърляш отговорността на картите или на някой друг.Ако някой иска да ти ннаправи подредба на този въпрос...

Последния ти въпрос също го преформулирах.Попитах какво се крие зад поканата на този колега?

ПМ / 4Ж Страшен съд Слънцето

Заради Пажа смятам , че има скрити намерения и като , че ли иска да бъде забелязан и оценен по някакъв начин от теб т.е по някакъв начин да те впечатли , а и може би и за да му дължиш услуга.

Успех мерси

k_kiara3
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пон Юли 20 2015, 14:46

Тея, едно голямо благодаря! мерси

Аз съм юрист, така че предполагам, че това може да е една причините да излиза справедливостта на края в първата подредба, което пък си го тълкувам като съвсем добър знак. Smile

За третия въпрос тоя страшен съд малко ме притесни, като че ще дойде време за разплата. Ама слънцето на края, пък, е като ново начало. Още повече, че човекът е зодия лъв, те обичат да помагат дори и само, заради това да им благодариш и да ги боготвориш. ;)

След всички тези големи аркани си мисля, че предстои нещо, което е писано да стане. Ще видим. Smile

Благодаря още веднъж!   мерси
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пон Юли 20 2015, 15:12

Това , че си юрист обяснява появата на Справедливост.Тя показва юридическа работа - директно усмивка Първите карти са ти доста буквални ,особено след като даваш тази информация.ВЖ си самата ти и твоите знания , АМ също показва умствен труд , в случая я виждам много положително.Мага носи успех в начинанието.

За следващия въпрос , за това казах , че ще очаква да си му задължена , заради СС .

Благодаря за ОВ мерси

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пон Юли 20 2015, 21:29

Киара- това е новото ти работно място, там ти ще се чувстваш много добре и истински пълноценна

k_kiara3
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Чет Юли 30 2015, 22:02

Здравейте Smile

давам обратна връзка: обадиха ми се, че са ме одобрили за работата и тъй като съм направила добро впечатление ще бъда в друг отдел, в който се иска повече опит, така че няма да съм заедно с колегата ми. За сега всичко звучи много добре. Благодаря и на двете ви за съпричасността! мерси
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

Female Aries Брой мнения : 18
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пон Ное 09 2015, 21:35

lindaLI написа:
Мими здравей и за много години.

Първо за работата

4 меча/ 5 пентакли + Луна + Крал жезли

Приличат ми картите на това временно да останеш без работа. Ще имаш някакъв труден период, но след това ще си намериш чудесна работа, където ще имаш много готин шеф, възможно е и ти самата да си на по- хубава позиция или да взимаш повече пари.
веъзможно е също този КЖ да е някой на сегашната ти работа, който да те харесва като служител, да се застъпи за теб и да има шанс с ходатайстване или нещо такова да останеш.
Или пък да излезнеш в неплатена отпуска...всякакви такива варианти. Просто като цяло се вижда един труден период, изпълнен с притеснение, безпаричие и бездействие...но кратковременен. няколко месеца ще продължи. След това всичко ще е повече от добре.

В личен план годината ти
5 чаши/ 9 жезли + 8 чаши + Асо меч

Ще имаш срещи и любовни терзания, има някой, с когото си се виждала, срещи с него пак ще има, но срещи само. Възможно е да се запознаеш с нов човек също- около вода някъде. Ще се чувстваш добре, ще имаш хубави емоции, но на този етап, човек, с който да уседнеш и да имаш по- сериозни и дълготрайни отношения, това все още не се вижда. Дори и да почнеш нещо през тази година, това ще е само началото, няма да има бързи резултати. Когато се появи това ново запознанство, за което говоря може пак да се наредят карти за да се види на къде ще задуха вятъра там. То ще има потенциал.

Успех!

Здравейте отново,пиша ви,след месеци,за да ви кажа какво е станало,до сега.Останах,на сегашната си работа-за трудностите,да непрекъснато ги има,и се появяват все нови-намалиха ни парите,а работата се увеличи двойно.По въпроса за сериозна връзка-искам да попитам,за мой колега-П....има симпатии към мене,вече от 1 година,Ще се развият ли,отношенията ни,благоприятно.Благодаря ви

Последната промяна е направена от mimi-1977 на Съб Авг 27 2016, 09:37; мнението е било променяно общо 2 пъти
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Ное 10 2015, 08:12

Здравей! Изтеглих ти карти как ще се развият отношенията с колегата ти в следващите месеци.
ц.10ж/ПЖ+3п+Маг
ами освен флирт, закачки аз друго не виждам. Има някакво разминаване във вижданията ви. Бъди внимателна с този човек понеже ми се струва, че не е на вълна обвързване. По-скоро е играч.

mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Чет Ное 12 2015, 09:07

sugar6 написа:
Здравей! Изтеглих ти карти как ще се развият отношенията с колегата ти в следващите месеци.
ц.10ж/ПЖ+3п+Маг
ами освен флирт, закачки аз друго не виждам. Има някакво разминаване във вижданията ви. Бъди внимателна с този човек понеже ми се струва, че не е на вълна обвързване. По-скоро е играч.

Мерси много,но нещата станаха оплетени нещо,един колега,ми е дал телефона,на въпросния П-който въобще не ме интересува,аз говорех за колега,който се казва Ивелин,вчера научих името муSmile.Изглежда ми,много сериозен,затова моля и за него.Мерси отново
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Пет Ное 13 2015, 17:43

Здравейте,много моля да изтеглите карта,за другия мъж-Ивелин,разбрах,че не е семеен,и има нещо различно в негоSmile
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Ное 17 2015, 14:37

mimi-1977 написа:
Здравейте,много моля да изтеглите карта,за другия мъж-Ивелин,разбрах,че не е семеен,и има нещо различно в негоSmile

Много моля,да ми изтеглите карти,за Ивелин мерси
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Ное 17 2015, 15:39

Имай мъничко търпение и ще ти дръпна
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Ное 17 2015, 16:00

Frog написа:
Имай мъничко търпение и ще ти дръпна

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Ное 17 2015, 22:30

Ето картите за отношенията ти с Ивелин до края на годината
Крал пентакли / Маг, 2 жезли, Рицар чаши

Очакванията са ти да срещнеш стабилен, сериозен мъж, който да ти бъде опора и защита. И на този етап не е такъв. Освен, че не е такъв тук имаме и едно студено сърце в лицето на 2Ж. Това не изключва срещи и дори секс, но не говори за сериозен ангажимент или любов. Магът трябва да преодолее този човек, за да стигне до Рицар чаши, а как ще го направи - вероятно ти трябва да знаеш, защото ти си този Маг и в твои ръце е всичко. Тоест от теб зависи какво ще бъде отношението на И. Потенциал има.
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Сря Ное 18 2015, 10:57

аз не питах ,до края на годината,така сме,от почти 1 година,в смисъл,приятелски отношения в работата,когато се засичаме,и не очаквам,да стане нещо,за 1 месецSmile
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Сря Ное 18 2015, 15:12

Мими, задавай точни въпроси, за да получиш точни отговори. Не очаквай някой да проследява участието ти тук, за да намери въпроса, на който търсиш отговор. Освен това, дори зададен така, тенденциите в момента са ясни. Ако искаш от него нещо трябва ти да го направиш, независимо от срока! В момента виждам едно студено сърце срещу теб.
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Сря Ное 18 2015, 18:02

Извинявам се,много.Благодаря много.Хубава вечер
краСси
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Дек 15 2015, 17:55

Някоя добра душа ще ми хвърли ли едни карти дали ще си намеря работа скоро ? Красимира ми е името!
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Дек 15 2015, 18:09

краСси написа:
Някоя добра душа ще ми хвърли ли едни карти дали ще си намеря работа скоро ? Красимира ми е името!

8ж/Луна+2ч+2п

докато размесвах картите изпадна 6м

Ами аз мисля, че скоро ще имаш предложение от някого, дали приятел/познат не знам, но ще ти предложи да работиш с него или ще започнеш такава работа, където ще бъдете двама, може и в друго населено място да е, но за последното не съм много сигурна.

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Дек 15 2015, 20:27

sugar6 написа:
краСси написа:

8ж/Луна+2ч+2п

докато размесвах картите изпадна 6м

Ами аз мисля, че скоро ще имаш предложение от някого, дали приятел/познат не знам, но ще ти предложи да работиш с него или ще започнеш такава работа, където ще бъдете двама, може и в друго населено място да е, но за последното не съм много сигурна.

Краси май е много припряна да си намери работа. Иска да стане бързо, но няма как да се случи с тази Луна. Нещата обаче са тръгнали да се оправят в това отношение /по изпадналата карта/. Възможно е скоро да ти предложат нещо, което няма да ти хареса и вероятно ще се колебаеш доста. Ще се променят нещата, но ще е по-нататък.
Десислава.А
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Вто Дек 15 2015, 20:33

Здравейте! Ще се радвам ако и на моите въпроси някой се отзовеSmile

Искам да знам какво ме чака в любовта до края на януари месец?

4 меча/ 5 пентакли 10 пентакли 4 пентакли

До 6 месеца ще имам ли нова работа?

луна/ 6 пентакли 2 чаши крал меч

Поздрави!
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Сря Дек 16 2015, 11:04

здравей!

За съжаление не виждам никакво развитие в личен живот . Нова работа ще си намериш, но не е много ясно кога, другата година по някое време ще е, но не знам кога, може и по- скоро от 6 м, може и до месец- 2 да намериш.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Работа и любов   Today at 22:05

Работа и любов
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next