Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

еми..пак за любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
jenny_k
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: еми..пак за любов   Нед Яну 04 2015, 21:26

Здравейте,

искам да ви помоля да видите, какво казват картите за мен и ситуацията, която ще опиша:
имам, вече 4 годишна, връзка с мъж. Той не е свободен. Имахме трудности, страхотни дни, много страст, е вече поулегнахме, но още искаме да сме заедно.. но..нищо не става или става с огромни мъки. Имам чувството, че копая в задънена улица и все по-често си мисля, дали не трябва да спра

Благодаря ви предварително
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Нед Яну 04 2015, 22:01

2 жезли/ Висша жрица + 10 чаши + 7 пентакли

Ами да- вярно , много се обичате, за в бъдеще продължавате все така мудно, но с големи чувства. Ако това така те устройва...възможно е в по- далечно бъдеще да направите свое семейство с човека, но ми се вижда като по- далечна перспектива- до тогава нещата могат да претърпят промени, така, че не разчитай много на тези ми думи...всъщност възможно е вече да сте правили някакви планове по- сериозни..не са безпочвени. В близката година обаче всичко ще е както до сега.

jenny_k
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Вто Яну 06 2015, 12:24

Много благодаря. Трудни са тези решения усмивка  ...и с тия постулати, че надеждата умира последна съвсем го "закършва" човек
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Вто Яну 06 2015, 14:14

Ама абсолютно те разбирам! И да знаеш какво съобщение ти бях написала преди да тегля картите!
Че трябва да се обърнеш към себе си, да се запиташ какво искаш ти, ако искаш семейство да се разделиш с този мъж, защото, за да я карате 4 години така на него явно му оттърва...така бях събрала най- разумните доводи, които човек може да сборува в такава ситуация. Като крайната ми мисъл беше " Абе, що се занимаваш?!"

Обаче като ти изтеглих картите ти ги разтълкувах и изтрих всичко друго като предварителни размишления...защото всяка човешка история наистина е уникална. И просто в картите видях, че този мъж не те използва, той наистина те обича...тоест аз не мога да ти дам съвет в разрез с това, което ми е показало Провидението.

Успех!

jenny_k
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Вто Яну 06 2015, 19:20

Благодаря ти
така ме разсмя поста ти и същевременно ми стана толкова мило и обнадеждаващо усмивка
Винаги съм имала усещането, че "ще стане" и, че тази филмовата любов я има и наяве, защо сме си живото доказателство ние..
Благодаря ти още веднъж...и...след време пак ще се допитам до вас Smile
nipama
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 16
Местожителство : Atina

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Нед Фев 22 2015, 23:02

Здравейте момичета,моля ви някоя от вас да ми изтегли и на мен ;Какво сте стане с тази връзка ,напоследък само лъжи разкривам ,даже зa дребни нешта..не разбирам защо ,скарахме се жестоко..имаме връзка 7год.(не е свободен ,но ми е казал ,че са се споразумели заради децата да са заедно )вече и на това не вярвам!!!Какво да правя момичета..моля ви нека някоя от вас ми даде малко светлина..Много ми е болно ,мислех че има чувства към мен...заклева се и след малко пак лъжа..Благодаря ви предварително.
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Нед Фев 22 2015, 23:17

Луна/ Колесница + 4 чаши + Сила

Ще се сдобрите, прекалено си емоционална в момента, ще се промени ситуацията скоро така както се надяваш. Имате силно привличане с човека, но ти все пак много държиш да му се налагаш.

nipama
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Пон Фев 23 2015, 19:34

Благодаря ти много...значи аз ли съм виновна...ами като не обичам да ме лъжат... Smile
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1353
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Вто Мар 10 2015, 02:00

Цитат :
ами като не обичам да ме лъжат
Не искам да ставам морализатор, но...какво очакваш от женен мъж, в смисъл това с децата наистина ли минава? Все пак са 7 години, можехте да имате собствено семейство и живот заедно. мерси
nipama
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Вто Мар 10 2015, 19:14

Здравей.Galanthus:sm47.gif: ..права си мила,но при мен нещата са други ;преди 8 год,мъжът ми стана и замина...по късно се оказа че се е подготвял от по рано..синът ми тогава бесе на 8.Много привързан към баста си..аз разбира се много огорчена...не вярвах на никого и най малкото да имам връзка..този човек(в момента връзката която според мен е пред разпадане)много трудно спечели доверието ми.Той също имасе някви проблеми със жена си..каза ми,че между тях е сварсено,но ако тя иска да стои заради децата и да са фективно семейство да стои..неговите деца също бяха тогава на 7 и 8.Така се съгласих на връзката ,аз не исках да живея с друг,и не виждах смисъл защо да изостави децата,при това положение.ПРОСТО СЛЕД ТОЛКОВА ВРЕМE Н ЯКОИ НЕЩА СЕ ПРОМЕНИХА...КОЛКОТО ДО ЖЕНА МУ СЕ ЗАКЛЕВАСЕ ,чЕ НАИСТЕНА НЯМАТ НИЩО СЕКСУАЛНО ПОМЕЖДУ СИ...НО АЗ НАПОСЛЕДЪК СЕ СЪМНЯВАМ(как може млада жена ,толкова време без мъж,защото той казва че не излиза никъде)След толкова години за самата не съм дала да разбере синът ми ,че сме по вече от приятели.неговите деца също му имаt слабост...наистена ти казвам...и да искам да речем не мога да го направя....мисля,че така е по добре,но...разбира се искам ако се появи друга,да ми кажи а не и тук и там... .в момента сам като пате в кълчища...не знам какво ресение да взема..
&Merilin&
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Сря Мар 11 2015, 12:29

Здравейте момичета!Ще ми помогнете ли и на мен?!Имам отношения с едн мъж от около година,но нещата вървят месец-два и всичко се срине.И двамата сме семейни,той не иска задълбочаваща връзка,а я прави такава.След поредният хубав момент,той на другият ден ми каза,че ще разредим срещите и разговорите и сложихме край на нашата връзка-.притесняваме дали се влюби и усети накъде отиват нещата и се опитва да се владее или наистина няма да има нищо повече между нас.?!!?!Благодаря ви предварително
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: еми..пак за любов   Today at 10:26

еми..пак за любов
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1