Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

келтски кръст

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
zvezdanebesna
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: келтски кръст   Пет Яну 30 2015, 22:21

Здравейте!

Не знам дали някой ще се отзове, но ще съм благодарна, ако има такива! В момента съм в труден момент от живота ми. Имам нужда от насока, затова си наредих таро. ( изпринтени от нета).
Подредбата е известния келтски кръст. Не съм задавала определен въпрос. Не знам как се гледа, до 1 година ли? Паднаха се следните карти.

Цепих на звезда

1. Крал чаши
2. 7 пентакли
3.3 меча ( понеже се поставя хоризонтално, при обръщането беше на обратно, но аз я сложих в правилната посока, това има ли значение?)
4. 3 пентакли
5. асо пентакли
6. 5 чаши
7. асо чаши
8. висшата жрица
9. луната
10. 3 чаши

Благодаря на всички, които имат желание да ми помогнат!

Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Пет Яну 30 2015, 22:50

ЗвездаНебесна мерси 
така ли бяха подредени картите?

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Пет Яну 30 2015, 22:58

Здравей Lа la, точно така бяха картите, да .

мерси
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Пет Яну 30 2015, 23:29

Добреее, да видим сега...
Кралят Чаши много иска да изрази заложбите си, да се грижи за семейството си, но му се налага да изчаква. Хем има всичко, което някога е желал, хем не му е достатъчно...
Странни карти са това Звезда Небесна... горе Трите Меча показват, кое е най-доброто, което можеш да направиш и то е да оставиш емоциите настрани и да действаш с кристално ясен разум. Просто отсечи нещата из основи и вземи решение за себе си.

Имала ли си здравословни проблеми до скоро?
Чудя се, какво иска да ни каже Асото Пентакъл в близкото минало – обикновено то е материално благоденствие, но не съм сигурна дали се връзва тук. Като че ли усещам процеси на оздравяване.

Твърде общо е така без да знам нищо за теб, съжалявам.

Важното е, че трябва да разбереш страховете си, да приемеш себе си и малко да се отвориш за другите. Твърде затворена ми се виждаш по тази Висша Жрица... 
Съветът на картите е  да си позволиш да се наслаждаваш на живота.
Изживей скърбите си, но ги пусни да си идат, има на какво да се радваш.

Ако имаш въпроси, задавай мерси 
Ще се постарая да ти отговоря.

Последната промяна е направена от La la на Съб Яну 31 2015, 00:12; мнението е било променяно общо 1 път
zvezdanebesna
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Пет Яну 30 2015, 23:53

Сърдечно ти благодаря La la! Здравословни проблеми по-сериозни не съм имала, но от доста време имам проблем с яйчниците. Може това да показват картите. Усетила си ме много добре, това което си написала е вярно. Ще се опитам да се вслушам в съвета на картите, но ще ми е трудно.

La la :
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2430
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Съб Яну 31 2015, 00:07

Според мен проблемът е дълбоко емоционален и за това говори Звездата като "тънка червена нишка" на неудовлетвореността от себе си и от другите. Коренът на проблема е сърдечен. Струва ми се, че в основата е любовно разочарование заради появата на трети човек - 3 меча. Имаш желание за изясняване на ситуацията, но по една или друга причина това не може да стане сега. И вместо да тъгуваш за нещо загубено е по-добре да се обърнеш към това, което е останало. Просто имаш да извървиш един малко по-дълъг път, малко самотен и обърнат навътре, към теб самата. Имаш да понаучиш малко уроци и те са неизбежни, но не след дълго ще започнеш да изплуваш.
zvezdanebesna
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Съб Яну 31 2015, 00:20

Много ти благодаря Frog! За пореден път осъзнавам, че Таро ни насочва преди всичко към  духовно развитие и израстване.

и за теб един прекрасен букет :
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Съб Яну 31 2015, 22:59

Здравей!

Нямам идея на какво ниво са взаимоотношенията ти с човека, който е изневерил...приличат на дълготрайни взаимоотношения влезнали в някакъв застой и криза...и евентуално нещо по линия на службата се е случило при господина..просто, виждам, че много ти е тежко. Ако можеш да се уединиш някъде по- надалеко, да идеш около вода някъде, в компанията на близки хора, приятни хора, с които ще можеш да изговориш нещата, да анализираш, да си поплачеш спокойно. Колкото по- дълго си далеко, толкова по- оздравително ще ти подейства. Раздяла окончателна обаче тука не виждам- ако имате брак- развод тук не се вижда, ако е връзка на семейни начала...има индикации пак за завръщане..но просто не знам дали е удачно да се правят такива прогнози в този момент...в който емоциите те давят, мъчно ти е и направо те виждам в много тежка емоционална криза. Важно е да се успокоиш и...да прегърнеш трудния урок от съдбата- какъвто е такъв. Успех!

zvezdanebesna
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Нед Фев 01 2015, 13:39

Благодаря ти lindaLI ! Благодаря, че се отзовахте толкова много!

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: келтски кръст   Today at 09:50

келтски кръст
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1