Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Ще се случи ли нещо нормално най-после?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Сря Мар 04 2015, 13:16

Житейски казус, като сценарий за сапунка...
Развод. Присъдено ми е ползването на жилището. Бившият си има квартира. Продължава обаче да влиза/излиза в жилището, да ме притеснява, заплашва, обижда. Не плаща издръжка, естествено. Надъхван непрекъснато срещу мен от близките си. За децата му пука колкото да се прави на интересен.
Та въпросите, които ме вълнуват:
- Няма ли да си измете окончателно парцалите накрая? Вече се замислям аз да напусна жилището, само да ме остави на мира.
- Какво точно иска от мен? Няма ли да се появи някоя, с която да се захване и да ме остави на мира?
- Ще срещна ли най-накрая нормален партньор, на когото мога да разчитам?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1105

ПисанеЗаглавие: Re: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Сря Мар 04 2015, 14:02

Здравей, Снежанка!
Много съжалявам за ситуацията, в която си изпаднала!

* Бившият ти мъж ще се изнесе ли окончателно от жилището?

ц. Жрец/ 9П - ПажП - 5Ж

При вас има неизбежен конфликт и борба за надмощие. Нещо отвън оказва съпротивление. Не знам дали не му влияят и други хора (баща му, дядо). Този мъж изпитва някакво самодоволство като се държи по този начин. Все едно постоянно иска някаква помощ от теб и да му вършиш услуги. Трябва да преборите различията, за да престане да ти навлиза в личното пространство.

* Какво иска от теб?

ц. 10Ч/ 6Ж - ПажП - Луна

Ха, в интерес на истината, нещата малко ми изглеждат от типа на "ще ти дърпам косата, защото те харесвам". Иска да сте щастливи, но знае, че това е приключило. Иска му се да е център на внимание, да си покаже. Дори някаква форма на приятелство търси, но не може да я намери, защото не е наясно със самият себе си.

* Какво да очакваш в любовен план в следващите 3 мес.?
Наредих ти Келтски Кръст
ц. 9Ж/ 1,2 - 9П, 3М
3 - ПажЖ, 4 - РицарП, 5 - 10Ж, 6 - 4Ж
7 - Жрец, 8 - Слънцето, 9 - 5М, 10 - РицарЧ

В момента си в период "Парен каша духа". Пазиш себе си, домът си.
Сегашното ти състояние показва, че в момента ти е пределно добре и сама, тъй като все още преглъщаш разочарованието и лекуваш сърцето си. Но си готова да излезеш от клетката си, готова си за опиташ нови неща, които не си опитвала. До сега ти е било скучно. Мисля, че при теб има мъж, за когото мислиш или поне ще има. Преминала период, който много ти е тежал. Поела си много отговорности и те са ти идвали в повече, но този период е приключил за теб. В скоро време, може би ще има някакъв застой, няма да има много движение, ти се възприемаш като омъжена все още. Другите мислят, че така си по-щастлива. Притесняваш се от предателство, изневяра. Но аз мисля, че си влюбена в някого или ще се влюбиш. Но ще има някой на хоризонта.

Успех! мерси

Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Сря Мар 04 2015, 14:20

Violet, благодаря!
Да, има нещо отвън като влияние - не е баща му, дядовци той няма. Майка му обаче непрекъснато дава акъли, включително ходи да поръчва магии - не знам доколко има истина в тия работи.
Да, той иска непрекъснато да го "нося на гърба си", ама тая работа свърши...
Иска да сме щастливи - ха-ха... И аз исках, ама човека си хвана любовница тогава, тъкмо се беше родило детето. И като го отсвири и тя, а следващата, по която тичаше, направо му се изсмя, сетил се... Форма на приятелство с мен ли търси или по принцип? Няма ли следваща на хоризонта?
В момента не съм влюбена, симпатичен ми е един мъж, но сме на здравей-здрасти, дори не знам обвързан ли е или сам /и няма и как да го питам/.
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Пет Юли 03 2015, 13:52

Обратната връзка към момента - държи се абсолютно малоумно, търси реванш за нещо, и той не знае за какво, защото причина за конфликтите и развода е изцяло и само той. Това, което мислех за тъпотия, простотия и лошо възпитание, придобива чертите на психично разстройство /не преувеличавам, но подробности мога да дам само на лични/, за което отказва да иде на лекар - всички са луди, той е наред.

Друг мъж при мен няма. Просто никой на хоризонта, а това започва да ми тежи...
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Пет Юли 03 2015, 19:14

Това, което ще ти кажа Снежнка, важи за всички, ама тук реших да го споделя - в живота на човек има няколко важни събития, които са и неизбежни от раждането до смъртта. Пътят  от  началото до края може да бъде променян, като човекът  стига до важните спирки за него, но по различни пътища. Ето защо не винаги прогнозата става факт. Това, по мое мнение е особено валидно за случаи, в които има дълбока емоция, обикновено негативна, когато има страдание, когато им съжаление, борба, страх....Всичко това канализира енергията ти в една не особено приятна посока. Забелязвала ли си, че когато ти е тъпо, сякаш другите хора - познати, непознати, колеги правят така, че да ти стане още по-тъпо? Ето за това говоря. Опитвам се да избегна клишето, ама не става, направи промяната в себе си! Опитай се да игнорираш човека, който те натоварва, опитай се да направиш своя живот и този на децата ти по-интересен, направи нещо различно, зарадвай ги, погрижи се за себе си. Така неусетно ще видиш, че животът откликва. Успех!
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Пет Юли 03 2015, 20:22

Да, много, много си права. Предприела съм стъпки към радикални промени, и се надявам до месец да е факт напълно нов старт. Дай Боже! Дано следващото ми влизане тук да е само за да се похваля...
Човека вече го игнорирах. Нямам нерви да се занимавам с луди, може да е егоистично, но аз не съм лекар, не мога да помогна в случая, но и не искам да обирам негативите /като изперка тотално, става опасен буквално до следващия "светъл" период.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ще се случи ли нещо нормално най-после?   Today at 22:00

Ще се случи ли нещо нормално най-после?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1