Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
galiusha
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 789

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 15:40

Да, по твоята, но аз имам много бегли познания... ако съм подочула нещичко и ми е влязло в главата. Линиите на децата са къси, вертикални под кутрето, по-бледи за момичета, по-плътни за момчета, виж си ги ти, не се вижда добре на снимката.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 789

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 15:43

Дете, мисля че няма значение дали си левичар ... дясната е тази на бъдещето, лявата на това, което ти е заложено, то затова и линиите на дясната се менят
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 15:50

Еми, дясна, дясна... това което аз виждам линии и линиалчета мисля че вертикалните линиики под кутрето ми са две, ама има и една трета дето е в нищото Smile Това за деца, а тези хоризонталните които са пак под кутрето ама вече на ръба на дланта те ли са за брак, че моите май са сериозно две пък аз даже за един не искам да се женя Smile

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 15:53

Ето и моята

дано се вижда добре

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 15:57

Преди време ми казаха, че имам буквата М в средата и това означавало медиум. Не знам доколко е вярно. Вие имате ли тази буква на ръката си?

БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Capricorn Брой мнения : 2328
Местожителство : Чапръчане

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 16:00

Ръка на която има милион малки чертички, особено върху хълма на палеца означава нерви, ама много нерви - за бъдеще, минало , за храната, за това какво хората са казали и пр. Става въпрос за такива нерви , от които даже получаваш главоболие. Не вярвам да имаш такива, нямаш толкова малки линийки. Виж моите.
Хора, заета съм, не мога да тълкувам, а и дори не съм толкова наясно със гадаенето на ръка. По-зле съм и от Ленорман.

Ветеран
Ветеран

Female Taurus Брой мнения : 789
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 16:08

Дете, имаш много линии, ама не мога да разбера къси ли са или се преплитат... Линията на живота и ума са ти съединени, което означава рационален живот, разсъдливост, контрол на емоциите и реакциите. Линията на сърцето определено е къса, освен да означава, че си грижовна и всеотдайна друго не се сещам...Имаш доста и интересни линии, но не знам какво означават, надявам се бабето да се включи по-подробно

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 16:15

Детенце и ти имаш буквата М под безименния пръст Smile

DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 16:17

И аз ако остана безработна ще почета повече ама просто днес ми е един такъв любопитен ден Smile За това и качих снимката Smile повечето линии се преплитат, Гале, особено тази на живота, преплита се с друга и продължава надолу...

Ветеран
Ветеран

Female Taurus Брой мнения : 789
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 16:20

Шугърче, имаш хубава ръка, ама жалко, че не разбирам... Линията на сърцето ти е много добре очертана. Ти също имаш хубави гривни. Линиите на живота и ума вървят паралелно, което значи, че живееш по правила, не си рискова личност, не си склонна към необмислени постъпки.

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Нед Сеп 20 2015, 16:29

Така е и повечко слушам разума.
http://www.e-lina.eu/kafe-novo/hiromantia-gledane-gadaene-po-linii-dlan-na-raka.html
ето тук има инфо за начинаещи

Shushi
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 285

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Чет Яну 21 2016, 14:48

Здравейте, не схващам нищо от хиромантия, но много ми е интересно, качвам две снимки на дясната си ръка, много искам да разбера дали ще имам дете. Да кажа, само ако някой има желание, никой с нищо не задължавам. Ще се радвам, обаче ако Баба Вуна погледне мерси  само ако има желание. Благодаря!

П.С. Не мога да кача снимките,може ли някой да ми обясни как става
Shushi
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Чет Яну 21 2016, 14:57

Shushi
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Чет Яну 21 2016, 15:01

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Чет Яну 21 2016, 16:25

Ще имаш едно със сигурност, възможно е да са две, но това зависи от твоята воля и ще дойде на по-късен етап.
Shushi
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Чет Яну 21 2016, 16:28

Frog написа:
Ще имаш едно със сигурност, възможно е да са две, но това зависи от твоята воля и ще дойде на по-късен етап.  

мерси Благодаря мерси
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5240

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Чет Яну 21 2016, 18:16

И аз виждам 1.
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/   Today at 10:25

Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Гадаене на ръка - хиромантия /palmistry/