Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Здравейте!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
abc2014
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Здравейте!   Нед Апр 05 2015, 20:55

Много ви моля за помощ. Как бихте тълкували следните карти? Какви са чувствата на Л.А. към жена?

Магът/ рицар меч+колелото на съдбата+9 чаши
Аз си мисля, че има някакви страхове и няма да може да ги прескочи, тя ще остане само в мечтите му за момента.

Искам да ви питам , какво мислите за 10 пентакли , когато става дума за взаимоотношения. Имах комбинация 2 чаши/ 3 жезли+4 жезли+10 пентакли. Става дума наистина за обвързан човек, който явно има интерес към питащия, но тези 10 пентакли не знам как да ги тълкувам?
Сърдечно благодаря на всеки, който би се отзовал!
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 313

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Пон Апр 06 2015, 21:48

Постнах ти въпроса темата Таро Практика, може би там повече хора ще го видят. Според мен по първия въпрос това колело е преграда, спира рицарят, дори и да има някакви намерения няма да успее да прескочи колелото.

За 10 пентакли и аз не съм сигурна, дано момичетата да кажат повече. Но си мисля, че означава край на една ситуация и ново начало на друга.
minirka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 519

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Пон Апр 06 2015, 23:30

За мен 10 Пентакли е семейна карта - показва или стабилно семейство или предстоящ брак. Но съм начинаеща и може да изпускам друг смисъл, който носи картата.
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Пон Апр 06 2015, 23:54

Според мен какъвто и интерес да проявява , намеренията му са да си остане женен.4Ж също често си показват семейство и добрите отношения там . 3Ж - още една алтернатива за него т.е. любовен триъгълник.
На първия въпрос - харесва я , иска секс , ама не и да си разваля рахатлъка. В Маг и 9Ч има твърде много егоизъм , според моите виждания ...Всичко в собствена полза...

La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Вто Апр 07 2015, 00:09

abc2014 написа:
Много ви моля за помощ. Как бихте тълкували следните карти? Какви са чувствата на Л.А.  към жена?

Магът/ рицар меч+колелото на съдбата+9 чаши
Аз си мисля, че има някакви страхове и няма да може да ги прескочи, тя ще остане само в мечтите му за момента.

Искам да ви питам , какво мислите за 10 пентакли , когато става дума за взаимоотношения. Имах комбинация 2 чаши/ 3 жезли+4 жезли+10 пентакли. Става дума наистина за обвързан човек, който явно има интерес към питащия, но тези 10 пентакли не знам как да ги тълкувам?
Сърдечно благодаря на всеки, който би се отзовал!
По първата е по-скоро раздразнен, че не може да направи нищо, че не зависи от него. Смята, че може да има всичко и е едни такъв самодоволен, но ето че се намира в ситуация, над която няма контрол...
Малко негативно ги виждам, но ако е с по-високо ниво на съзнание, може и да знае как да преодолее условностите и да се наслади на такава връзка.

Но тук няма точно чувственост, не е любов или привличане.
Най си ми прилича на раздразнение. Mad

По втората - той няма да излезе от удобната си среда, твърде много му харесва там и е вложил много енергия, за да си позволи да разруши постигнатото вече и няма да се откаже от стабилността си.
10 П  по принцип би трябвало да се чудесни за отношения - стабилност и постигната хармония на физическо ниво. Но ето че си зависи от въпроса и комбинацията тук.

На Слука!!! мерси

Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 11

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Сря Апр 08 2015, 21:33

Благодаря ви сърдечно! Много мило, че се отзовахте.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте!   Today at 09:50

Здравейте!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1