Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Любовни отношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
minirka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 519

ПисанеЗаглавие: Любовни отношения   Чет Апр 09 2015, 12:21

Как ще се развият отношенията между Х и У в любовен план до 1 месец?

АМ / об. 7П - об. ДЧ - 10М

Ще настъпят неизбежни промени, може да са в резултат на конфликт или нещо подобно. Може би ще си изяснят неща, които досега са таели в себе си, просто всички карти падат на масата.
За мен об. 7П е безперспективност. Напразно похабена енергия и усилия. Има взаимозависимост или силна зависимост на единия. Може би ти или и двамата да имате неоправдани надежди. Емоциите взимат връх над разума и не се вижда каква е реалната ситуация. Ще настъпи внезапен и неизбежен разрив в отношенията, който ще донесе силна мъка. Ще е необходимо дълго време за преодоляването й. Но тази раздяла ще е началото на нов път в живота и на двамата.

Надявам се да има ОВ след месец.

Не съм сигурна в точността на тълкуването си, така че ако някой мисли, че съм сгрешила в нещо да ме поправи!
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 313

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Апр 09 2015, 21:38

7 пентакли си е застой, някой се чувства неудовлетворено. Аз смятам, че няма да има развитие в отношенията им. Ситуацията ще си е такава, каквато е до момента. 10 меча ги тълкувам, че дори и да има чувства и желание за нещо, дори и да има леко развитие, то ще е временно.
мерси
minirka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Апр 10 2015, 00:53

Мерси Woman за включването. мерси
точи
Наблюдател
Наблюдател

Male Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Юни 26 2015, 21:02

Здравейте, добра вечер на всички! Може ли някой да ми тегли карти, въпросът ми е следният: Как ще се развие връзката ми с Димитър?
Благодаряяя предварително
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5241

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Юни 26 2015, 21:42

точи написа:
Здравейте, добра вечер на всички! Може ли някой да ми тегли карти, въпросът ми е следният: Как ще се развие връзката ми с Димитър?
Благодаряяя предварително

Здравей,добра да е вечерта и за теб.
мерси

изтеглих ти таро карти
8 чаши-имепратор-асо меч
рядко се водите от емоциите.често мислите и премисляте нещата,но трудно изяснявате проблема.по-скоро единия определя-кое как е правилно.
отдръпване,почивка ви предстои на връзката.
и да попитам-връзката ви дълготрайна ли е,или не сте приключили със предишна,която по някакъв начин ви влия,по скоро на теб влия.
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
точи
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Юни 26 2015, 21:59

Благодаря за бързия отговор, връзката ни е от пет години, но не живеем заедно, предишни връзки не бих казала, че оказват влияние.
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Юни 26 2015, 22:07

аз благодаря.
това е проблема при вас .често мислите и премисляте нещата,но трудно изяснявате проблема.по-скоро единия определя-кое как е правилно.- връзката ни е от пет години, но не живеем заедно, -навиците,които сте създали във времето.

ако се тревожиш за край,няма да е краят на краищата,но според мен месец някъде ще ви се случи ситуация,която подозираш ,че се задава .Това го пиша защото 8чаши,асото някак нарушават контрола на императора.
-може би ви предстои среща,пътуване...

*8чаши е излизала за мъж,във връзка с жена,но той беше зад граница,и заряза работата си заради нея там,за да се прибере и да сложи край и с нея(но това се случи по нейна вина,тя похарчи спестяванията му,които той имаше глупостта да и повери)
точи
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Юни 26 2015, 22:24

Права си за отдръпването, той иска да създаде семейство, нещо за което аз съм напълно неподходяща и може би има намерение да прекрати всичко, поне така го усещам.
точи
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Юни 26 2015, 22:31

minirka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Юни 27 2015, 12:35

Аз мисля, че ще има или отдалечаване или някакво разстояние между вас, но не съм сигурна дали след като Императорът е след 8Ч значи, че той ще вземе това решение или просто след това отдалечаване /на кавото и да се дължи/ той ще действа по-скоро рационално и с логика както каза Зуки. Може и някаква радикална промяна да е. Да седнете и да си изясните наболелите въпроси между вас. мерси
minirka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Юни 27 2015, 12:40

Точи сега видях какво си писала. Зуки ти мислиш ли, че АМ показва желанието на мъжа за създаване на семейство или рационалното му мислене както сме писали по-горе?
точи
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Юни 27 2015, 19:44

В случая рационалното мислене е създаването на семейство, за което аз се явявам пречка според него и тъй като е мъж говоренето и постъпките му се разминават, аз всъщност не знам какво мисли и чувства вече.

Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Юни 27 2015, 20:07

не мисля,че ще смени гледаната си точка,просто ще си даде време,авантаж...за мен асото е период,време.
anichka
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Нед Авг 23 2015, 17:30

Здравейте, много моля някоя от вас да ми изтегли карти... въпросът ми е: Ще се върне ли при мен? Много ви благодаря предварително! Надявам се да ми помогнете, защото се чувствам в безизходица!
Violet
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1115

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Сря Авг 26 2015, 11:31

Здравей, Аничка!
Бих ти изтеглила карти, но въпросът ти е неконкретен. Кой да се върне при теб, ако може поне инициали на човека да напишеш.

anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Сря Авг 26 2015, 14:31

Здравей Violet, не знаех, че трябват поне инициали... Съвсем скоро открих Таро. Инициалите на човека са А.С.К. Разделени сме от 2 месеца, а уж бях "голямата му и единствена любов"... Sad
Violet
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 14:28

Аничка,
попитах как ще се развият отношенията ти с А.С.К. в следващите 2 месеца?

ц. Справедливост
1, 2 - 7П/ 10Ч
3 - Звездата
4 - ПажМ
5 - Страшен съд
6 - Светът
7 - ДамаЖ
8 - Влюбените
9 - 5М
10 - Смърт

Това, което виждам по картите е, че отдавна има застой във вашите взаимоотношения. Ти все още таиш надежди тази връзка да продължи, на моменти дори дебнеш човека, за да си набавиш информация как върви живота му. В тази връзка е проявявано известно търпение, но равносметката за нея накрая явно не е била розова. Казали сте си някои неща, които още от преди не са вървели, в един момент е дошъл часът на истината. За съжаление, заради 10 Чаши ще кажа, че връзката се е изчерпала. Това й е бил пикът. Смятам също, че вече че вашият цикъл ще приключи и всеки трябва да започне на ново. Ти все още се чувстваш все едно си обвързана, но той може би вече е взел решение за себе си. Заради 5 Меча мисля, че някой е постъпил нечестно с другия по някакъв начин. Обтегната е обстановката. Но Смъртта като последна карта за мен дава край на вашата връзка. Не виждам събиране.

anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 14:41

Благодаря ти Violet, всичко е точно така. Това беше много трудна връзка, делят ни хиляди километри. Може би в крайна сметка му е писнало само да си говорим по телефона. И да, тая надежди, защото бях искрена с него и го обичах много. Но.... животът продължава! Благодаря ти още веднъж!
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 14:47

аз само ще добавя, че обаче виждам останали чувства и има потенциал за събиране на на някакъв следващ житейски етап... 2-3 години може би..нищо скорошно при всички случаи...

Violet
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 15:23

Моля, Аничка! мерси
Може би трябваше да се изкажа по-правилно - за периода, в който съм задала - няма събиране. А за по-далечен период не мога да кажа. Успех!

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2430
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 15:39

Лелеее.... Справедливост, Звезда, Страшен съд, Смърт....тези карти са само в една посока, за жалост негативна, освен ако емоцията не е толкова силна, че да проектира всичко това. Но пък проекция при Справедливост не знам как ще се получи. Макари като карта на цепене, Справедливостта е отговор за край на връзката. Възможно е наистина, както Линд казва, възможно е продължение след време, но не сега.
anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 16:18

Благодаря ви момичета, много сте мили! мерси мерси мерси Учудвам се колко точно показват картите, невероятно точно... Запалихте ме, започвам да уча. Ще чета и пиша тук от време на време. А относно връзката ни дано нещата между нас се оправят някога, защото мисля че беше истинска любов, от тази която се среща веднъж в живота.
anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Авг 27 2015, 16:38

Frog, емоцията при мен наистина е много силна... все едно живота ми свърши, така се чувствам. Мисля си, че никога повече няма да мога да бъда щастлива. Ако някоя от вас има желанието и времето да ми изтегли карти относно това как ще се развият отношенията ни с този човек в бъдеще и има ли той силни чувства към мен все още / за моите зная, че са силни/ ще бъда благодарна. Поне малко да се успокоя...
anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пон Авг 31 2015, 10:48

Здравейте отново, доста неща изчетох и искам да попитам възможно ли е справедливостта да е излязла защото се занимавам с право - това ми е професията...
Линда, останали чувства от негова страна ли виждаш? Ох, не издържам вече, само за това мисля... Имам ли бъдеще с него? Не ми се иска да се откажа, хубавите неща се случват на търпеливите, обаче съм в застой и не зная какво да правя.
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пон Авг 31 2015, 11:07

Скъпа, за влюбения и очакващ човек...всеки ден е мъчение. Ще се надяваш месец, два, надеждата на картите ще те топли, но ще минат 3-4-5 месеца ще видиш, че няма промяна, че нищо не се случва, пак ще ти стане депресивно...
По- добре го приеми като приключило и че ако е решила съдбата ще сте заедно.

Да, разбира се, че има чувства от негова страна с Влюбени на 8ма. Просто се чувства раздвоен, на кръстопът и че трябва да вземе важно решение, иска да продължи напред, а явно в ситуацията в която сте не може. Звездата е много любовна и всеотдайна карта. За любовта е трудности, изпитания, преминаване през период на разстояние и самота,но все пак чувствата и мечтите са живи, страдание има в тази карта, но то идва от хилядите бушуващи емоции, на което е символ разливащата се вода.
Но Звездата е карта, която означава хепиенд като цяло, защото е карта на чистото обичащо сърце, разбира се ако е подкрепена с други карти. В повечето пъти появила ли се е тази карта идва момента и шанса. В крайна сметка всичките дълбоки копнежи на душата се запечатват във вселената и рано или късно онова, което много съкровено сме си помечтали ни спохожда, въпроса е дали ще го искаме все още.
За чувства звездата показва влюбени чувства.

Освен тези две карти са излезнали и 10 чаши и Смърт и Свят- просто убедена съм в голямата ви любов. Справедливостта в сянка показва раздялата и, че външни обстоятелства го налагат, над които участниците в ситуацията нямат власт.
Наистина за момента са окончателни нещата- както и Валъри ти е казала, но 7мата и 8мата карта се обичат, 5те меча говорят за недовършеност и горчивина, което останало ли е в двама души в някой момент е възможно да гледат да се изяснят...особенно ако са приципно отворени двамата души един към друг за което свидетелстват 7мата и 8мата карта.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Today at 09:55

Любовни отношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next