Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Любовни отношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
anichka
Наблюдател
Наблюдател

Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пон Авг 31 2015, 10:48

Здравейте отново, доста неща изчетох и искам да попитам възможно ли е справедливостта да е излязла защото се занимавам с право - това ми е професията...
Линда, останали чувства от негова страна ли виждаш? Ох, не издържам вече, само за това мисля... Имам ли бъдеще с него? Не ми се иска да се откажа, хубавите неща се случват на търпеливите, обаче съм в застой и не зная какво да правя.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 6947

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пон Авг 31 2015, 11:07

Скъпа, за влюбения и очакващ човек...всеки ден е мъчение. Ще се надяваш месец, два, надеждата на картите ще те топли, но ще минат 3-4-5 месеца ще видиш, че няма промяна, че нищо не се случва, пак ще ти стане депресивно...
По- добре го приеми като приключило и че ако е решила съдбата ще сте заедно.

Да, разбира се, че има чувства от негова страна с Влюбени на 8ма. Просто се чувства раздвоен, на кръстопът и че трябва да вземе важно решение, иска да продължи напред, а явно в ситуацията в която сте не може. Звездата е много любовна и всеотдайна карта. За любовта е трудности, изпитания, преминаване през период на разстояние и самота,но все пак чувствата и мечтите са живи, страдание има в тази карта, но то идва от хилядите бушуващи емоции, на което е символ разливащата се вода.
Но Звездата е карта, която означава хепиенд като цяло, защото е карта на чистото обичащо сърце, разбира се ако е подкрепена с други карти. В повечето пъти появила ли се е тази карта идва момента и шанса. В крайна сметка всичките дълбоки копнежи на душата се запечатват във вселената и рано или късно онова, което много съкровено сме си помечтали ни спохожда, въпроса е дали ще го искаме все още.
За чувства звездата показва влюбени чувства.

Освен тези две карти са излезнали и 10 чаши и Смърт и Свят- просто убедена съм в голямата ви любов. Справедливостта в сянка показва раздялата и, че външни обстоятелства го налагат, над които участниците в ситуацията нямат власт.
Наистина за момента са окончателни нещата- както и Валъри ти е казала, но 7мата и 8мата карта се обичат, 5те меча говорят за недовършеност и горчивина, което останало ли е в двама души в някой момент е възможно да гледат да се изяснят...особенно ако са приципно отворени двамата души един към друг за което свидетелстват 7мата и 8мата карта.
http://lindali-tarot.blogspot.com
anichka
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 12

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пон Авг 31 2015, 11:47

Благодаря ти, успокоих се доколкото е възможно. Най-голямото ми терзание беше дали не ме е лъгал за чувствата си. Иначе мисля че вече съм приела нещата такива каквито са.
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Вто Окт 20 2015, 10:26

Здравейте, момичета бих искала да разбера как ще се развият отношенията на Ю и Д до 1м .Каква е причината нещата да вървят добре , а в следващия момент той да ги обърне тотално ? Благодаря!
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Вто Окт 20 2015, 13:03

Как ще се развият отношенията на Ю и Д до месец?

АМ/9М+8Ч+ДЧ

Ами тези отношения са на приключване по тези карти. Не знам какво да кажа, дамата ще бъде много наранена. Тя ще опитва да ги задържи, но така само на себе си ще навреди. Не е добре да се вкопчва в тях.

Каква е причината да си обърне отношението?

Справедливост/ 10Ж+7М+Влюбените

Този човек не е издържал да лъже. Има трети не мога да кажа дали е любовница, приятелка или знам ли може и майка му да е , но просто човекът не е издържал да бъде между две жени и е взел решение. За това е обърнал поведението си.

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Вто Окт 20 2015, 13:06

Благодаря за отговора!
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Вто Окт 20 2015, 13:44

Моля, ако другите момичета имат други идеи по тези комбинации, моля да споделят, просто това е което аз виждам Smile

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Вто Окт 20 2015, 14:32

И аз изтеглих карти
ц.ПМ/6ж+АЧ+ПЧ

тези отношения ми се виждат зараждащи се. Ще има комуникация между тях, някой ще си разкрие намеренията сякаш. Може и секс да има, така като гледам

ljubomora
Участник
Участник

Female Брой мнения : 249
Местожителство : Northern Ireland

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Сря Окт 21 2015, 00:20

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Моля, ако другите момичета имат други идеи по тези комбинации, моля да споделят, просто това е което аз виждам Smile

Първата комбинация не ми е съвсем ясна (Асата още са ми доста трудни за тълкуване), но по втората се придържам към твоето мнение.

djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Окт 23 2015, 11:12

sugar6 написа:
И аз изтеглих карти
ц.ПМ/6ж+АЧ+ПЧ

тези отношения ми се виждат зараждащи се. Ще има комуникация между тях, някой ще си разкрие намеренията сякаш. Може и секс да има, така като гледам
ОВ -да имаха комуникация и разкриване на намерения.Мисля , че се заражда нов етап в отношенията им , само за секса е малко рано ощеSmile.Благодаря!
MellowY
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 13:10

Здравейте! Изтеглих си карти, понеже искам да знам какво ще ми се случи до 3 месеца в любовта. Не съм обвързана.

Изтеглих 9 меча, 2 жезли, 8 жезли, а картата на цепене е 7 меча.

Моето тълкуване е, че сякаш тези мои страхове и заседнал начин на живот, като чели ще се променят. Дори си мисля, че може би и на среща някой ще ме покани.

Вашето мнение какво е? Може и някой да ми тегли карти със същия въпрос, ако мисли че картите ще бъдат по-верни. Благодаря ви!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 17:10

а тези карти онлайн ли са изтеглени или от истински карти?
За жалост тези карти не ми казват за някакво раздвижване в емоционален план. Няма дворцова, няма ГА, няма отправна точка, освен индикация за някакви твои напразни страхове. Възможно ли е да си се блокирала сама с мисли за самотата си - да изпадаш в някакви състояния на нехаресване и по този начин да не допускаш никого до себе си?
minirka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 517

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 17:46

С тези 8 Жезли накрая показва твоето нетърпение за промяна.
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 17:53

Аз също съм съгласна с момичетата. Мисля , че картите са по-скоро отражение на това как се чувстваш. Страхове и желание за промяна . Минирка много хубаво го е казала - 8Ж е твоето нетърпение за промяна ...

DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 18:50

И аз виждам само желание, обаче и две жезли е застяла, 9М е едно такова сънно състояние... не знам... не ми прилича на раздвижване.

Ветеран
Ветеран

Female Taurus Брой мнения : 789
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 19:01

Аз пък ще кажа, че дори и никой да не се появи, ти самата ще се почувстваш по-добре, ще пуснеш мъката да си отиде... бе наслаждавай се на живота и всичко ще се нареди

Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Съб Окт 24 2015, 19:52

Много ви благодаря на всички! От известно време съм сама, изпаднала съм в едно депресивно състояние. Не се чувствам на моменти добре в кожата си. И желание нямам да излизам, да се срещам с хора. Депресията е лошо нещо!

LILA_LILIA
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Сря Окт 28 2015, 20:24

Привет на всички! Бих искала и аз да ви попитам какво мислите за моите карти. Аз също ще се опитам да ги разтълкувам.

Интересува ме, какво ме очаква в любовта до 3 месеца?

цепя на справедливост

мага смъртта 8 чаши

Нямам връзка, като гледам тези карти имам чувството, че показват, че ще дойде време на равносметка. Лошия период сякаш ще приключи. Ще реша, че искам да съм щастлива. Не са ми никак любовни тези карти, но явно показват, че вътре в мен нещо се се промени.

Искам да знам и дали М.Р. е влюбен в мен? Тук имам колебания, дали такива въпроси се задават и ако се задават, дали точно така трябва да го формулирам?

Странното е, че ми се паднаха отново 2 карти, от горното теглене.

цепя на мага

8 чаши асо жезли глупака

В интерес на истината, нито една карта не ми говори за любов и чувства. Дори ми е трудно да ги навържа. Все едно ми казват, че този мъж е измамник.

И последно, пак за М.Р. , ще имам ли интимна връзка с него?

цепя на колелото на съдбата

рицар мечове 10 меча 4 пентакли

Така като гледам с тези мечове за мен нашите взаимоотношения ще са хладни, резервирани. С тези 4 пентакли все едно той се опитва да се съпротивлява. С една дума няма да я бъде с този мъж.

Ще се радвам, ако и вие кажете какво мислите. Аз съм съвсем нова в тази материя и все още си гледам от книгата, към колодата за тълкуванията.

Хубава вечер!

DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Сря Окт 28 2015, 21:50

Здравей,
Ще започна с цитат на твоите думи по първия въпрос. Първо искам да те поздравя, че си усетила това нещо, нещото, че ще се случи вътре в теб. Попринцип при мен Големите аркани работят на вътрешно ниво. Трансформации, импулси, чувства, желания, но мои. Не са събития, не са и на околните. Ако тръгнем от това изречение.
LILA_LILIA написа:
Не са ми никак любовни тези карти, но явно показват, че вътре в мен нещо се се промени.
, можем да счетем долните два въпроса за допълнителни. Това нещо в теб може да се промени въз основа държанието на този мъж. Тъй като аз също не виждам нито любовни, нито интимни карти в твоите гледания. Някои момичета могат и да видят такива, но Тарото е субективна материя.
По втория ти въпрос мога да кажа, че ми се струва, че ти го виждаш като измамник, човека може и да не е. Даже си мислиш понякога че те прави на глупачка, според мен има моменти, в които ти се чудиш дали той го прави нарочно или просто не осъзнава какво прави. За третрия въпрос... ако има интимност то тя ще е чисто сексуална и доста агресивна.

Гост
Гост

Female Брой мнения : 141

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Окт 29 2015, 13:02

Някой има ли желаеш да ми нареди карти,защото моите май са блокирали,или защото съм болна...и ако може някой да ми каже как да ги изчистя така да го нарека
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5239

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Окт 29 2015, 13:08

http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
GerganaDanailova
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Окт 29 2015, 20:03

LILA_LILIA написа:
Привет на всички! Бих искала и аз да ви попитам какво мислите за моите карти. Аз също ще се опитам да ги разтълкувам.

Интересува ме, какво ме очаква в любовта до 3 месеца?

цепя на справедливост

мага смъртта 8 чаши

Нямам връзка, като гледам тези карти имам чувството, че показват, че ще дойде време на равносметка. Лошия период сякаш ще приключи. Ще реша, че искам да съм щастлива. Не са ми никак любовни тези карти, но явно показват, че вътре в мен нещо се се промени.

Искам да знам и дали М.Р. е влюбен в мен? Тук имам колебания, дали такива въпроси се задават и ако се задават, дали точно така трябва да го формулирам?

Странното е, че ми се паднаха отново 2 карти, от горното теглене.

цепя на мага

8 чаши асо жезли глупака

В интерес на истината, нито една карта не ми говори за любов и чувства. Дори ми е трудно да ги навържа. Все едно ми казват, че този мъж е измамник.

И последно, пак за М.Р. , ще имам ли интимна връзка с него?

цепя на колелото на съдбата

рицар мечове 10 меча 4 пентакли

Така като гледам с тези мечове за мен нашите взаимоотношения ще са хладни, резервирани. С тези 4 пентакли все едно той се опитва да се съпротивлява. С една дума няма да я бъде с този мъж.

Ще се радвам, ако и вие кажете какво мислите. Аз съм съвсем нова в тази материя и все още си гледам от книгата, към колодата за тълкуванията.

Хубава вечер!

Извинявам се, че си позволявам да дам и моето мнение, имайки предвид че не съм добра и трудно се ориентирам още.
По вторите карти не мислите ли, че може да се тълкуват и така: Ти си го завладяла, омагьосала. В твое присъствие се чувства като глупак, като влюбена патка.
По-опитните да изкажат и те мнение. Не искам да те заблуждавам, да си мислиш, че те харесва, а пък да не е изобщо така.

По третата комбинация, аз си мисля, че този човек в момента не мисли за връзка. В главата му са други проблеми. За мен тези карти показват друго, не отговарят на въпроса ти. Този човек има финансови затруднения. Може да е закупил нещо наскоро и да мисли само за финансите си. Така виждам аз нещата.

Опитните да кажат и те.
ivotania
Гост
Гост

Female Брой мнения : 141

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Окт 29 2015, 21:01

Зуки ,благодаря ти!А възможно ли е да са объркани,защото съм много болна в момента?!

мерси редактирал:зуки*-всеки достига до своята истина сам.ако не си намерила отговор на въпроса си,задай го в темите ,по посочените вече линкове с подходящи теми.
anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Вто Фев 23 2016, 17:38

Здравейте отново мили момичета! През август ми изтеглихте карти, които показаха край на връзката ми с А.С.К., а уж беше "голяма" любов. Сега след почти 7 месеца говорим всеки ден по телефона, казва че съм му най-близка, но не мога да кажа че сме "заедно", по-скоро приятели... Помолих го да не ме търси, че в това положение ми е трудно и мъчително, но той пише, звъни... Не зная какво да мисля. Много ви моля пак да ми изтеглите карти, какво иска от мен, ще се възродят ли отношенията ни, да очаквам ли някакво развитие на тази връзка? Благодаря на всички, които се отзоваха тогава, много ми помогнахте. Надявам се и сега някоя от вас да намери малко свободно време и да ми изтегли карти. Smile
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Чет Фев 25 2016, 21:01

anichka написа:
Здравейте отново мили момичета! През август ми изтеглихте карти, които показаха край на връзката ми с А.С.К., а уж беше "голяма" любов. Сега след почти 7 месеца говорим всеки ден по телефона, казва че съм му най-близка, но не мога да кажа че сме "заедно", по-скоро приятели... Помолих го да не ме търси, че в това положение ми е трудно и мъчително, но той пише, звъни... Не зная какво да мисля. Много ви моля пак да ми изтеглите карти, какво иска от мен, ще се възродят ли отношенията ни, да очаквам ли някакво развитие на тази връзка? Благодаря на всички, които се отзоваха тогава, много ми помогнахте. Надявам се и сега някоя от вас да намери малко свободно време и да ми изтегли карти. Smile
Какво иска от теб:
3 жезли, Справедливост, Кралица чаши /6 меча
Ти сякаш много залагаш на тези отношения, но мисля, че той е с намерение да се оттегли. Скоро ще ти каже какво мисли. Интересно ми е наличието на ДЧ на трета позиция. Вероятно вижда в теб един прекрасен човек, когото не иска да нарани, защото не го заслужава.

Ще се възродят ли отношенията ви?
Рицар пентакли, 7 пентакли, Смърт /Звезда
На този етап няма да има възраждане. Смъртта обозначава понякога промяна, но наличието само на пентакли не е обещаващо за любовта. Рицарят е бавен, седмицата е неудовлетворена, а
в този случай третата позиция на Смъртта на мен ми говори за преустановяване на отношенията.
anichka
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Фев 26 2016, 09:40

Благодаря ти, Frog!
В безизходица съм, как са се откъсна от този човек... Sad
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Пет Фев 26 2016, 12:16

Ех, знам колко е трудно, но това изпитание само ти можеш да си го преминеш. Повярвай ми, винаги е за добро, а когато се освободиш от такива зависимости идва нещо прекрасно, светло, истинско и се питаш "защо страдах толкова" Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любовни отношения   Today at 22:02

Любовни отношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next