Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Звезди, планети и сънища

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2399
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Звезди, планети и сънища   Чет Сеп 03 2015, 19:38

Аз да ви попитам, забелязвате ли някаква разлика в сънищата си при определени астрозначими моменти - състояние на луната, подреждане на планетите или др. Откакто Лилит е в някаква си ситуация /не знам каква/, ама сънищата ми тотално се промениха като усещане. Сякаш си живея в някакъв паралелен живот. Събуждам се и си мисля "аха, вече съм в този". Преди, като се събудя и си мисля - този сън ме предупреждава, този сън ме плаши, този сън ме радва, или този предсказва, а сега ....абе съвсем друго е усещането.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5292

ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Чет Сеп 03 2015, 21:53

Фрог,днес ми мина нещо лунно из мислите свързано със сънищата ми.
Вече знам,че каквото горе това долу,сиреч звездите показват нас,същото и луната.
Но понеже не разбирам от астрологията,не си поставям за цел да гледам планетит ,възлите в кои домове са ми.
Но виж лунните фази чат пат се сещам да отразя.
И то се сещам,не когато не сънувам,или сънищата са ,,шантави,, ами когато станат отразяващи детайли от емоционалния ми живот,свързан с близки хора.
Тия дни сънувам хора,диалог с тях,дори споря с тях,на теми ,които са реални,съзнанието ми сънува ...
Примерно скаран се с моя оня ден,и вече 3 дни не си говорим. Вечерта сънувах че му казвам директно ,че така не бива,и ако я кара той така,и не се промени,ще се разделим....
Другата вечер сънувах вуйна му. Тя не ме харесва,болна е от ревност,и ревнува всяка жена ,която е в дома ,къщата ,щото видиш ли ,да не лапна мъжа и'...
Та щото с нея не се обичаме,я сънувах ,че вече не и влизам в положение,че си правя моите неща без да мисля за нея,за мъжа и ,че тя не е фактор в живота ми. Нещо и казвах,карах се с нея...
А снощи сънувах татко. На едно кръгово. Моя син държеше лист,приличаше на 50 лв.Татко искаше 20лв. Щях да му дам,но се криех от мъжа ми. ...всъщност моя мъж,не казва добра дума за него,а лошо не е видял от него.....Та така , сънувам терзанията на душата , виждам че мислите,и вълнуващото ми аз,сме на едно мнение,но сила нямам за промяна,само силна е търпимостта ми . Глупава работа .
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Чет Сеп 03 2015, 22:40

Ами ето, Зуки, за това говоря, за тежестите и т.н. ма чуй това:
https://plus.google.com/+XyliLeonis/posts/8BFZwLrTu26
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 293
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Чет Сеп 03 2015, 22:53

Frog, има значение, да!

Основно за сънуването отговарят Луната и Меркурий. Погледни транзитите и домовете, в които се намират и какви аспекти правят към наталните. Фазата на Луната също е от ключово значение.
За Лилит мисля, че няма връзка към сънищата.
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 293
Местожителство : Wonderland

ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Пет Сеп 04 2015, 17:20

Сетих се, че в тази книга е описана връзката между сънищата и планетите. Имам я, но не съм я чела подробно, за да споделя мнение. На пръв поглед изглежда много интересна Smile

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Съб Яну 30 2016, 20:05

Предлагам ви една извадка от преведената от АлексД книга на Мери Грир. Може да ви е от полза при разгадаването на сънищата усмивка

„Аз” в съня

Изберете сън, който ви се иска да изследвате. Направете списък на всички, фигурирали в него. Включете и животните, които са се държали осмислено. Съзнателно изберете дворцови карти, които биха могли да представляват тези персонажи, в това число и вас. Въпреки че сънят нерядко отразява реално съществуващи отношения, всеки от неговите персонажи в същото време представлява и някакъв аспект от вашата личност. За обозначаване на тези аспекти могат да се използват дворцовите карти. Обърнете се още веднъж към своя списък с роли, маски и субличности / вж.глава четвърта/.
За да получите допълнителна информация за това каква роля са играли и с какво са се занимавали във вашия сън, изтеглете от оставащата част от колодата още по карта. Също с помощта на картите могат да се разкрият всички появили се в съня символи и събития.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   

Звезди, планети и сънища
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1