Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

по-млад мъж

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
луда лека
Гост

ПисанеЗаглавие: по-млад мъж   Чет Окт 15 2015, 20:51

Здравейте,

От сърце Ви моля за прогноза. Запознахме се преди малко повече от 4 м. и на 3 ден заживяхме заедно. Имахме много разногласия, но работехме върху връзката си. Той е на 32, аз на 39. Аз с две дечица, той гледаше възрастния си баща. Баща му изпадна в кома и след няколко дни почина. Тогава той използва за претекст мои думи, за да прекрати връзката ни.
БОЛИ!
Има ли вероятност да се съберем отново?
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 251
Местожителство : Northern Ireland

ПисанеЗаглавие: Re: по-млад мъж   Пет Окт 16 2015, 01:12

Привет. Теглих ти карти. Не се наемам с достоверност на тълкуването, но се надявам момичетата с повече опит да се включат.

К.ц. Кралица мечове-обърната

Паж меч-обърнат+Рицар Пентакли+Отшелникът.

Като че ли има голямо натрупване на разочарование, горчивина. В същото време е останало нещо премълчано и недоизказано, което допълнителн отежнява отншенията и спомага за нарастването на дистанцията помежду ви. Това по първите две карти. Пажът при мен е почти пасивна карта, да не казвам на 100% пасивна. За това и съм убедена, че няма да предприеме или промни нищо в настъпилата ситуация, още повече с Отшелникът на последна позиция, който носи затвореност в себе си и отново дистанциране, нужда от усамотение, за да надникнем по-дълбоко в самите себе си, преосмисляне и преподреждане на приоритети.

луда лелка
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: по-млад мъж   Пет Окт 16 2015, 13:36

ljubomora, благодаря.
Така е, има много недоизказани неща, то това беше моят проблем, не можех да говоря за важни теми... Тежи ми и ме трови ситуацията, толкова, че дъх не мога да поема...
Ако го оставя сега да се справи със скръбта си и се опитам на някакъв по - късен етап да му обясня всичко? Той ми каза тогава - обичам те, няколко дена преди това ми говореше, че съм жената, която е обичал най - много в живота си и после... Край...
Зачудила съм се дали да не му напиша писмо. Така поне ще мога да събера и обясня всичко.
Мъка ми е страшна...
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2430
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: по-млад мъж   Пет Окт 16 2015, 14:24

На този етап няма връщане, има обаче един необходим път на търсене на истината вътре в себе си. Това е Отшелникът. По-скоро ми се струва, че ти си този Отшелник. Трябва да си научиш уроците, като сама ще разбереш кои са. Иначе според Рицаря ще намерите отново път един към друг, но на по-късен етап. Така мисля аз.
луда лелка
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: по-млад мъж   Пет Окт 16 2015, 14:36

Frog, благодаря ти!
Права си, отчетох си страховете и видях много уроци за учене, но не съм ги отработила на поведенческо ниво.
Някак трябва да приема ситуацията... и самотата.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: по-млад мъж   Today at 09:56

по-млад мъж
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1