Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Моля,за отговор

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
gani06
Гост

ПисанеЗаглавие: Моля,за отговор   Съб Окт 31 2015, 18:50

Здравейте,
Може ли да помоля,някой да ми изтегли карти.Питането ми е свързано с това дали скоро ще срещна някого с когото да имам връзка и как ще се развие тя.Знам,че въпросът ми е много общ,но нямам конкретен човек за когото да питам.
Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Вто Ное 03 2015, 11:16

Здравей,

Малко преформулирах въпроса ти, защото в интерес на истината така както си го задала, са няколко въпроса. Ето как го зададох аз.

Как ще се развие любовния живот на Гани06 до края на годината?

Звездата/5Ж+КЧ+8Ч

Така ти от много време се надяваш, че ще срещнеш някого, и си го срещала вече, няколко пъти, но по една или друга причина си го отхвърляла като такъв, на който да дадеш нещо. И пак ще го срещнеш и пак ще направиш същото. Помисли си, дали пък точно този човек не е истинския някой, колкото и невъзможно да ти се струва. Простичко е пилееш енергия по 5Ж в различни посоки и махаш за сбогом по 8Ч на някой, който седи в средата КЧ на твоето питане... другите момичета могат да го тълкуват и по друг начин, но според мен просто, провери, най-вероятно просто го отхвърляш, не че не си го срещнала Smile

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Вто Ное 03 2015, 11:57

и аз теглих
ц.7м/ДП+Им-ца+АЖ

Ще бъдеш много харесвана и ухажвана жена, ще срещнеш някого, който ще те развълнува, но засега мисля че ще си концентрирана в работата и домакинството. Имаш ли деца? Ако да при тях си отдала целия фокус и внимание.

SlavenaTT
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Вто Ное 03 2015, 21:25

Искам ако е възможно и на мен да ми помогнете. Аз сама си теглих карти, същия въпрос как ще ми се развие любовния живот до 3 месеца?

ц.рицар жезли/ силата кулата 5 меча

Моето виждане е, че мъж от път ще се появи в живота ми. Но ще ми трябва доста сила, понеже така ще разтърси живота ми, че ще се чувствам използвана и предадена. Ако правилно съм се ориентирала, всеки един който се появи до 3 месеца ще бъде пренебрегнат.

Подозирам кой може да е. Питам дали ще той?

ц. дявол/ императрица паж жезли 10 жезли (изтеглих едновременно маг)

Мисля си че няма да е този, за който си мисля. Ако разгледам по отделно картите, този мъж ще ме натоварва, една връзка с него ще ми дойде повече отколкото мога да поема.Ще се чувствам омагьосана от дяволичните му прояви.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2430
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Вто Ное 03 2015, 21:38

Аз смятам, че ще е този, за когото мислиш, но по първата тройка ми се струва, че ще е само секс и разочарование. Няма да си паснете много.
SlavenaTT
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Сря Ное 04 2015, 23:12

Благодаря ти Frog! Аз обаче няма да му се хвана на въдицата. С наранено и разбито сърце не ми се иска да бъда.

Иначе, по тези карти мислите ли, че има симпатии? колелото на съдбата/ 3 чаши 8 пентакли влюбените

Аз си мисля, че поне не съм му безразлична. Има някакви емоции...
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 251
Местожителство : Northern Ireland

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Чет Ное 05 2015, 16:14

На мен Влюбените на 3та до сега винаги са ми давали не, когато въпросът ми е бил формулиран и съм очаквала отговор с да й не. Ти как точно си задала въпроса си?
Като цяло картите ме навеждат на друга мисъл. Този мъж обвързан ли е?

SlavenaTT
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Чет Ное 05 2015, 20:15

Благодаря ти ljubomora! Когато задавах въпроса, го формулирах така: Как изглеждам в очите на Х?

И затова си мисля, че по-скоро има симпатии към мен, виждайки тези карти...Но може и да се заблуждавам. При всички положения, ако наистина ще страдам и ще съм с разбито сърце, каквото и да изпитва, няма да има голямо значение.
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 251
Местожителство : Northern Ireland

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Чет Ное 05 2015, 23:17

SlavenaTT написа:
Благодаря ти ljubomora! Когато задавах въпроса, го формулирах така: Как изглеждам в очите на Х?

И затова си мисля, че по-скоро има симпатии към мен, виждайки тези карти...Но може и да се заблуждавам. При всички положения, ако наистина ще страдам и ще съм с разбито сърце, каквото и да изпитва, няма да има голямо значение.

Така зададен въпроса вече е друго. На мен 8П по принцип ми е малко 'работна', а във такива въпроси, не нам до колко е првилно я тълкувам като постоянство, когато имаш интерес към нещо и впрягаш енергия и полагаш усилия да го постигнеш и с тези Влюбените на края.... Мисля, че мъжът има интерс към теб, но все пак продължавам да си мисля, че вниманието му е раздвоено.
И на мен ми е интересно, какво ще кажат момичетата по комбинацията.

La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Съб Ное 07 2015, 01:28

SlavenaTT написа:
Искам ако е възможно и на мен да ми помогнете. Аз сама си теглих карти, същия въпрос как ще ми се развие любовния живот до 3 месеца?

ц.рицар жезли/ силата  кулата  5 меча

Моето виждане е, че мъж от път ще се появи в живота ми. Но ще ми трябва доста сила, понеже така ще разтърси живота ми, че ще се чувствам използвана и предадена. Ако правилно съм се ориентирала, всеки един който се появи до 3 месеца ще бъде  пренебрегнат.
Честно казано си мисля, че изобщо няма да ти е до любов. По твоята комбинация си казах, че може и да има нещо, което ще те изкара извън релси и нагласите, които имаш за това. Виждам растеж и помъдряване. Преминаване на друго ниво.
Обаче реших да видя и моите карти - 
основа - Звездата
ОБЕСЕНИЯТ - КУЛАТА! - О 6 МЕЧА

Отново имаме сриване на нагласи, убеждения, представи, но и съпротива да приемеш новото.
Смятам, че ще разбереш нещо важно за себе си и взаимоотношенията като цяло. Но засега не се очертава стабилна връзка. 
Възможно е да има среща, която наистина ще те разтърси, но по някакви причини няма да приемеш. Все едно няма да посмееш... Или по някакъв начин комуникацията ще е затруднена... може би ще се срещнете в нета и сега като се замисля ми прилича на Long Distance Relationship - връзка от разстояние.

Интересно ми е наистина дали Кулата тук ще се прояви като страст или като осъзнаване... Ще се радвам да пишеш отново след нова година, за да разберем 

Когато имаш въпроси, просто ги задавай тук, както виждаш, когато имаме време или усещаме картите, отговаряме  мерси

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Съб Ное 07 2015, 19:11

Искрено и сърдечно ти благодаря! И на мен ми е интересно, какво ще се случи. След 3м. ще пиша какво е станало.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Моля,за отговор   Today at 09:49

Моля,за отговор
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1