Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Стара любов/Нова любов - моля за отговор

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Matti
Гост
Гост

Female Брой мнения : 143

ПисанеЗаглавие: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Сря Ное 04 2015, 20:24

1.Защо и той не затваря вратата към мен, след като няма чувства, а жени за секс не му липсват?

2. По-важния ми въпрос - ще срещна ли някой, с който може да имаме  наистина нещо сериозно до една година? Ще има има ли нова Любов в живота ми до една година?

Благодаря

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 11:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Съб Ное 07 2015, 20:07

....

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 11:52; мнението е било променяно общо 1 път
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Съб Ное 07 2015, 21:40

Имай още малко търпение само. Аз ще ти изтегля, но днес и утре няма да вадя картите, така че в понеделник ако забравя случайно ми припомнете
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Пон Ное 09 2015, 19:31

Здравей, Фрог...Благодаря, чакам с нетърпение Smile
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Пон Ное 09 2015, 19:53

Защо не затваря вратата?

ц. 7П/АЖ+4Ж+ДЧ

Не я затваря, защото много добре разбира, че ти няма да я затвориш. Това го възбужда и привлича, че си по-слабата страна в тази ситуация. Един вид сигурна бройка си му, защо да губи това... Съжлаявам че ще го кажа, ама един мой приятел казваше "По време на суша и градушката е дъжд". Искам да кажа вратата няма да е затворена, докато ти не му я тръшнеш в носа.

Ще срещнеш ли някого до година?

РЖ/АМ+АЧ+АП

Е това ако не му каже някой, ново начало аз ще се прекръстя на Ганка. Всички аса на куп... ще го срещнеш. Само че не мога да кажа колко сериозно ще бъде. Внимавай, че РЖ е хлъзгаво бързо копеле. Може да се измъкне по тъча докато разсъждаваш и чувстваш, така че като дойде просто го дръж.

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Пон Ное 09 2015, 22:22

Мати, Дете ме е изпреварила, за което й благодаря , а на всичкото отгоре ти е изтеглила страхотни карти. Аз такова нещо не съм дърпала като втората тройка. Обърнете внимание - липсва АЖ, но налице са тези, които дават любовта и едно АП за финал, което просто казва, че няма случайни неща. Сега обаче твоята работа е да бъдеш внимателна и да не пропуснеш възможността, която ще ти се предостави. Не знам кога ще е, но няма да е драматична /имам предвид пронизано сърце или удар с тухла по главата/, ще е някаква подавка, която ще се случи ако ти я поемеш. Първата тройка няма да я коментирам. Дете я е развила. Нямаш полза от този човек, нямаш и загуба, но даваш много, а не получаваш нищо.
Matti
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Вто Ное 10 2015, 21:27

Благодаря Ви много момичета

Дете, Фрог - благодаря още веднъж за отзивчивостта!

Последната промяна е направена от Matti на Вто Апр 19 2016, 11:53; мнението е било променяно общо 1 път
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Вто Ное 10 2015, 21:48

Да РЖ е Рицар Жезли, не е непостоянен, просто му писва твърде бързо, ако не действаш на мига изчезва, той не е нито пентакли, нито чаши... не е от камък нито пък дълбае с постоянство като водата, той е огън и угасва бързо

Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Чет Дек 03 2015, 11:30

Здравейте, момичета като прочетох написаното от Мати все едно аз съм го писалаSmile.Връзката ни е от три години вече, а е на никъде .Аз знам какво искам в живота и съм му го казвал много пъти.Казва уж ,че не е само заради секса , може да има която иска.Когато стане дума за това какво иска , какво чувства той ме блокира и не говори.Защо нито прекъсва връзката , нито казва как иска да продължи? Какво иска от мен?
ljubomora
Участник
Участник

Female Брой мнения : 249
Местожителство : Northern Ireland

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Чет Дек 03 2015, 16:51

Здравей, Ния.

Изтеглих ти карти с въпрос, какви са намеренията на мъжа до теб към теб

Колесницата

4 пентакли + 2 жезли + Император

Моето виждане за картите е, че той не се чувства готов за по-сериозна стъпка към теб. Може би, с тази Колесница дори се чувства леко приклещен от твоето желание нещата да се случват и да преминете на друг етап във връзката си. Сякаш към този момент, това, което има го удовлетворява и му е достатачно, чувства се добре, себичен и егоистичен ми се вижда по тези карти. Никъде не присъства "ние", а само неговият "Аз". С тези два жеззъла не изключвам възможността да се замисля и над друга алтернатива - едни казват, че фигурата на картата е се опитва да загърби старото, други казват, че е вперила поглед в новото, което предстои, но тук винаги като че ли остава въпросът дали това е да загърбиш старото, което имаш и да започнеш нещо на по-високо ниво или изцяло да го загърбиш започвайки на чисто....при всички положения за сега плановете му остават скрити. Имераторът е човек, който обмисля прекалено много всяка една стъпка и последстията до които би довела тя и докато не  е сто процента уверен в правотата на решението си от него едва ли ще намериш отговор на въпросите си. Другото, което е важно в случая е, че той не се влияе от  мнението на околните и каквото и да реши - това ще е.

ния
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Пет Дек 04 2015, 09:14

Благодаря, много си права за всичко!
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5240

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Съб Дек 05 2015, 08:45

Ния,изтеглих ти с ленорман карти за приятелят ти,и как или какво очаква за вашата връзка.
мисля че картите описват действиетелно ситуация на трудност за вашата връзка.в един момент всичко се чувства като изчерпано,но той все пак дава шанс на връзката ви.За сега не желае промени,предпочита да върви за него връзката такава каквато е,всъщност тя за него не е толкова тежка,той или е свикнал,или това го устройва.При него промените ще се случат за него си-той си има свои планове,идеи,мечти,и те са индивидуални,не засягат теб,не включват теб.
той има свой път,както и ти свой...
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
ния
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Съб Дек 05 2015, 13:44

Благодаря, Зуки права си това ,което има го устройва
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стара любов/Нова любов - моля за отговор   Today at 10:24

Стара любов/Нова любов - моля за отговор
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1