Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Любовна връзка

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Vicky
Гост

ПисанеЗаглавие: Любовна връзка   Чет Ное 05 2015, 20:09

Здравейте, може ли малко помощ?
Искам да попитам как ще се развият отношенията ми с един мъж, на когото много държа. Проблемът е, че той живее в чужбина от доста години, а аз все го чакам... Правя опити напоследък по-настоятелни за комуникация с него, но не се получават нещата, не знам защо той мълчи. Объркана е ситуацията. Дали ще има развитие някакво между нас, какво мисли той за мен? Ще се срещна ли отново с него? Толкова неизказани неща има помежду ни...
Благодаря предварително за съветите.
Върнете се в началото Go down
Vicky
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Любовна връзка   Пет Ное 06 2015, 15:03

Много се извинявам, че вчера писах като гост, просто имаше някакъв проблем и форумът не ми позволяваше да се регистрирам...
Знам, че много въпроси зададох вчера - ако мога да формулирам по-ясен въпрос - ще има ли някакво положително развитие в отношенията ми с въпросния мъж през следващите от 3 до 6 месеца?

Благодаря ви и хубав ден на всички!
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Любовна връзка   Пет Ное 06 2015, 19:53

Ще има ли някакво положително развитие в отношенията ми с въпросния мъж през следващите от 3 до 6 месеца?

Картите, които изтеглих са - основа - Асо Чаши
ИМПЕРАТРИЦА - АСО ПЕНТАКЪЛ - 2 МЕЧА

Съответно виждам много силни емоции, изобилие от чувственост и интерес, но като цяло смятам, че този човек те ползва най-вече, за да си чеше егото. Да, ще те залъгва и ще има някакво развитие, но то ще е на цената да си затваряш очите за неща, които те наскърбяват. Той не може да те приеме, защото предизвикваш някакъв негов рефлекс на отблъскване...
Като цяло много те харесва като жена и дори като партньор по някакъв начин, но съзнанието му те отхвърля... Не иска да се обвързва.

Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Любовна връзка   Съб Ное 07 2015, 14:08

Благодаря ти много за включването, La la Smile
"Той не може да те приеме, защото предизвикваш някакъв негов рефлекс на отблъскване..." - това дали не се дължи на факта, че в момента той живее с друга жена, но от сигурни източници знам, че между тях няма любов, по-скоро бизнес интереси? И затова по някакъв начин съзнанието му да ме отблъсква и да не иска да се обвързва с мен? Пиша му, той чете писмата, но си мълчи - думичка не обелва, дори не ми казва да спра да го търся... На какво може да се дължи това негово мълчание? Картите какво мислят?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любовна връзка   Today at 22:05

Любовна връзка
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1