Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Молба за помощ (семейни отношения)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Mrs.А.
Гост

ПисанеЗаглавие: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 11:32

Здравейте, дами, пожелавам ви прекрасен ден  мерси
Имам нужда от гледане и се надявам да се отзовете.
Знам какво искам, но не знам дали ще задам правилно въпроса и дали е по-добре да ви дам повече информация за ситуацията или не, затова все пак ще я опиша накратко и ще задам въпроса, така както го чувствам, а вие може и да го преформулирате.
Знам, че мъжа ми има чувства към друга жена. Знам го от около 9 месеца, като научих от него след като го попитах директно (е, няколко пъти разбира се). Причината да питам беше интуицията ми, не е имало реални знаци от него.
Първата ми реакция, инстинктивна, 10 секунди след като научих, е да му кажа, че ще се боря за него и че го обичам. След известно време говорихме, видях, че е абсолютно объркан, че в момента не знае нито какво иска, нито как си представя бъдещето.
Казах му, че аз няма да взема решение да оставя двете ни деца без баща в къщи само заради конкретната ситуация, но и че тази ситуация няма как да продължи безкрайно и че той ще трябва да направи избора какво ще се случи със семейството.
През този период много чета, много мисля и много разбрах за себе си.
Мисля, че „не можеш да накараш някого да те обича, можеш само да му позволиш” и следвайки тази мисъл аз му показвам любовта си ненатрапчиво, постоянно, така както чувствам нещата вътре в себе си, без да играя.
(Била съм в „неговите обувки” макар и преди доста време и знам как се променят чувства, които изпитваш).
И .. след словоизлиянието ми (май не бях кратка: ) въпроса:

Ще успея ли с поведението/отношението си да му позволя да ме обича?
Или Ще успея ли да съхраня семейството, в което да има любов?
Върнете се в началото Go down
Наивност
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 15:00

Здравейте ,
и аз имам нужда от същата помощ . Запитвам разни хора , но не ми обръщат внимание .
Моля помогнете ! Темата е същата "семейни отношния" , но ситуацията е по-различна .
Освен това не и ми се иска да оповестявам имената публично . Ако някой от вас се съгласи да ми гледа ще му изпратя имената .
Въпросите са 2 бр .
Имам 30 год. брак . Според някои представи успешен . Напоследък доста неща се промениха . Изтече информация , че той ходи по жени . Разбира се той категорично отрича .
Питам картите :
1. Има ли той връзки ? Може ли да се каже като период кога е било , сега има ли .
2. Предприех действие с цел да извадя наяве връзките . Ще бъде ли успешно начинанието? Искам справедливост ще я получа ли ?
galiusha
Ветеран
Ветеран

Female Taurus Брой мнения : 789
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 16:22

Аз в момента не мога да ви тегля карти. обаче наскоро прочетох една книга на Лариса Ренар- Елексирът на любовта. Невероятна книга, смятам че ще ви е от полза във вашия случай. Изобщо я препоръчвам на всяка дама мерси

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 16:41

Благодаря, galiusha усмивка
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 19:02

Mrs.А. написа:
Или Ще успея ли да съхраня семейството, в което да има любов?

Гледах с две тестета, защото едното ми е ново и искам да видя как работи.
Robin Wood - 
основа - О 10 Жезли
О ЗВЕЗДА - О КРАЛИЦА ПЕНТАКЪЛ - 6 ЧАШИ

Смятам, че е време да пуснеш миналото да си върви. Да, ще успееш да поддържаш топли отношения, но по тези карти усещам, че никога няма да си отново щастлива и изпълнена със сигурност. 
Виждам те наистина много амбицирана да запазиш уюта на семейството, но това ще стане въпреки твоите собствени нужди. Смятам, че си достатъчно твърдоглава, за да накараш света да върви по твоите правила, но ще бъде измъчена победа.

Night Sun Tarot
основа - О Свят
АСО ПЕНТАКЪЛ - СЛЪНЦЕТО - О 4 ПЕНТАКЪЛА

Тук също те виждам да успяваш, но е като загубена кауза - нещата някак винаги ще са на ръба и насила. 
Т.е. не те виждам удовлетворена от всичкото това.

Ще успея ли да съхраня семейството, в което да има любов?

RW - основа . 5 Пентакъла
АСО ПЕНТАКЪЛ + РИЦАР ЖЕЗЪЛ

NS - основа - Смърт
О 7 ЧАШИ + О 5  МЕЧА

По първата бих дала позитивен отговор, но тъй като ги гледам заедно, ще кажа, че искаш не искаш ще има промени и ще се развият нови нагласи в теб относно отношението ти към семейството и добруването му.
Главната тема тук е промяна. Назряла промяна, която е добре да приемеш, но виждам, че ти е трудно да приемеш различни идеи...

Ето и един съвет за теб, относно тази ситуация:

RW - основа - О Крал Чаши
РИЦАР ЖЕЗЪЛ + О КРАЛИЦА МЕЧ

NS - основа - О Обесен
ЛЮБОВНИЦИТЕ + О 7 ЖЕЗЪЛА
изпадна Крал Меч

Нужда от зрялост виждам. Наранените чувства са дали като резултат нерешителност и загуба на самочувствие... и увереност (заради О ДМ, която като че ли се е свила в себе си и не може вече да се радва на живота).
Рицаря Жезъл смятам показва, че е нужна промяна, нов подход и нови идеи.
Трябва да задвижиш отново порива си за живот, да се решиш на промяната.

По вторите карти също те виждам като да си се отдала на ролята на "жертвата", въпреки че съвсем не звучи така поста ти...
И съответно големият избор по Любовниците. О 7Ж показват, че не си уверена в себе си и трудно отстояваш позицията си. 
Не знам...казваш, че вече си взела решение да запазиш връзката си, а картите показват, че е нужно да избереш ново ниво, нова среда, да откриеш начина, по който ще се усещаш отново цялостна.

Това дойде при мен... не е от голяма помощ, но се надявам да видиш нещичко за себе си  мерси

Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 19:33

Наивност написа:
Питам картите :
1. Има ли той връзки ? Може ли да се каже като период кога е било , сега има ли .
2. Предприех действие с цел да извадя наяве връзките . Ще бъде ли успешно начинанието? Искам справедливост ще я получа ли ?

Има ли той връзки ?

По моите карти - Не
Връзката е доста стабилна и той е удовлетворен от нея, въпреки че понякога не става на неговото, той знае, че това е нормално.
Според мен той влага енергията си във вашата връзка.

основа - 10 Чаши
О 9 ПЕНТАКЪЛА - АСО ПЕНТАКЪЛ - 6 ПЕНТАКЪЛА

Пробвах и другата си колода, но и там не виждам извънбрачни връзки. Има по-скоро индивидуално развитие. Семейството му е дало основата, която му е нужна за да се развие той като личност. 
Виждам, че му се иска да върви извън установения път, някак е доста оригинален индивид и нагласите и идеите му за света не са като на останалите?
По тези бих могла да кажа, че е имало нещо заради 3-те Пентакъла, но е свършило, а и не съм сигурна... Смятам, че този човек не е толкова емоционален, колкото разумен и логичен, следващ собствените си правила.

основа - 7 Пентакъла
3 ПЕНТАКЪЛА - СМЪРТ - 7 МЕЧА

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Много благодаря за отговора на Ла Ла . Знам аз , че таро познава . И въпреки всичко пак ме изненада колко точна характеристика изпраска на съпруга . Браво !   Пет Ное 06 2015, 21:41

La la написа:
Наивност написа:
Питам картите :

Има ли той връзки ?

По моите карти - Не
Връзката е доста стабилна и той е удовлетворен от нея, въпреки че понякога не става на неговото, той знае, че това е нормално.
Според мен той влага енергията си във вашата връзка.

основа - 10 Чаши
О 9 ПЕНТАКЪЛА - АСО ПЕНТАКЪЛ - 6 ПЕНТАКЪЛА

Пробвах и другата си колода, но и там не виждам извънбрачни връзки. Има по-скоро индивидуално развитие. Семейството му е дало основата, която му е нужна за да се развие той като личност. 
Виждам, че му се иска да върви извън установения път, някак е доста оригинален индивид и нагласите и идеите му за света не са като на останалите?
По тези бих могла да кажа, че е имало нещо заради 3-те Пентакъла, но е свършило, а и не съм сигурна... Смятам, че този човек не е толкова емоционален, колкото разумен и логичен, следващ собствените си правила.

основа - 7 Пентакъла
3 ПЕНТАКЪЛА - СМЪРТ - 7 МЕЧА
Mrs.A.
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 22:10

La la, много благодаря.
Много пъти прочетох това, което си написала. Права си - твърдоглава съм (Овен с асцедент Стрелец) и амбициозна.

Обаче в мислите си наистина не съм жертва, напротив, приемам ситуацията като урок. За мен настоящия момент е изпитание.

Особено размишлявам над "измъчена победа", "на ръба и насила", "загубена кауза" и то в съотношение с последствията на МОЕТО решение с отражението им върху две деца. Две деца, които много обичат баща си и ще бъдат ужасно разочаровани.

По отношение на "никога няма да бъдеш отново щастлива и сигурна" - не искам да звучи като оправдание или обяснение, в полза на решението, което в момента съм взела, но аз дори сега не съм нещастна. Продължавам да си доставям удоволствие с нещата, които ме радват, продължавам да се усмихвам на живота. Наистина не се чуствам нещастна в смисъла, в който аз разбирам тази дума.

Не оборвам това, което излиза на картите, напротив, тази нощ сериозно ще помисля. Просто исках да обясня как се чуствам.
Защото азбира се съм мислила и в посоката, в която насочват картите. Дали това не е момента, в който трябва да кажа край и да потърся нещо друго. Но тъй като в момента следвам решението, което съм взела си слагам спирачки на мислите в тази посока.

Отново благодаря - накара ме да изляза от затворение кръг на мислите си и да разширя малко хоризонта им.

Пак съм многословна Smile
Наивност
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 22:22

Ла ла , само искам да добавя към портрета на мъжа . Той е изключително логичен , интелигентен и конбинативен . Става обаче много емоционален , ако не действате според неговите нареждания , направо тираничен . Още веднъж , благодаря !
Mrs.A.
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пет Ное 06 2015, 23:28

La la, пак чета Smile
Пишеш: ще успееш, успяваш ... но няма да си щастлива, загубена кауза.
Обаче освен мен има и деца. Докато за себе си знам, че мога да преживея изневяра, за децата не знам. Доверието и обичта им към баща им са огромни. И тъй като при една евентуална раздяла аз смятам, че трябва да се каже истината, колкото и да боли, не знам как биха преживели те ситуацията. Не искам да го смятат за предател.

Съжалявам, че излизаме извън тълкуването на картите, явно имам нужда да говоря. Въпреки, че имам много приятелки и прекрасни родители, аз досега със никого не съм споделяла за ситуацията и състоянието си.
Има ли начин да спестя на децата разочарованието, болката, загубата, неприятните чувства? Това всъщност е риторичен въпрос. Просто разсъждавам на глас пред компютъра, защото не искам да разсъждавам на глас пред приятели и познати хора.
Ла ла, блгодаря ти отново, накара ме да разсъждавам в посока, която си бях забранила.
La la
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Съб Ное 07 2015, 00:42

Mrs. A, честно казано не съм сигурна дали успях да се свържа с теб, защото и аз усещам картите някак настрани от енергията, струяща от теб...
Ако искаш ми задай въпрос от твоя живот, на който знаеш отговорът и така ще разберем дали има връзка и какво ще покажат картите.

Защо смяташ, че те ще го имат за предател? Ако наистина обича друга жена, това не означава автоматично, че вече не е техен баща и няма да ги обича вече и няма да го е грижа за тях.
Някак виждах женствеността и хъса ти за живот да страдат...

Но имай предвид все пак, че гледам по-сериозно на таро едва от тази година. Все още трупам опит  мерси

Ще пробвам след няколко дни отново, да видим, какво ще излезе.
А може и друг да се включи и да видим по-ясна картина.

Поздрави! мерси мерси мерси

Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Съб Ное 07 2015, 00:56

Този обърнат Обесен може би тогава говори, че не си готова да поемеш ролята на жертва, нито ще го направиш. Но при О Крал Чаши имаме неловкост и загуба на доверие...
Този човек дори да се откаже от друга/и жени, ти ще можеш ли да го приемеш отново?
Не знам, може и това да показват тези две обърнати карти - че си готова да забравиш собственото си аз и да действаш заради други... най-вече заради децата си.
Но и двата съвета бяха за избор и промяна, които са трудно осъществими, защото ти всъщност не ги искаш, не ги приемаш.

Знаеш ли, може би е добре да питаме, Какъв съвет би ти дал Висшия ти Аз - дали си струва да останеш с този човек или не. И какъв е най-добрият подход за теб и децата.

Но ще го направя след като ме питаш нещо за твоето минало, за да установим все пак дали има връзка  мерси

Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Съб Ное 07 2015, 00:56

La la страхотно тълкуваш картите! Отдавна ли се занимаваш с Таро? Аз съм писала в темата, Гледайте ми моля-Моля,за отговор (http://tarot-manija.forumlatvia.com/t1458-topic) Много ще се радвам ако споделиш какво мислиш за моето тълкуване.
От София ли си? Как може човек да се свърже с теб за консултация с таро?
Mrs.A.
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Съб Ное 07 2015, 08:01

Много благодаря, La la мерси
Да, не съм готова да съм жертва.
Сега, в момента мисля, че мога да го приема, ако чуя от него това, което (си мисля Smile, че искам да чуя (разбрали сме се да е искрен). Но предполагам, че ако чуя и усетя, че вече няма никакви чувства към мен, тогава нещата ще се променят.

Предложените от теб въпроси са много добри.
Не разбирам какво имаш прдвид под въпрос от миналото ми - за конкретна случка ли да те питам или нещо по-общо?
Можеш ли да ми дадеш пример за въпрос, защото много ми се иска да зададеш въпрсите, които си предложила. мерси
La la
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Съб Ное 07 2015, 10:00

Питай ме например дали си ходила в чужбина, дали си завършила висше, дали си имала връзка с определен човек... или пък дали имаш братя и сестри...а може и за конкретна случка - как се е развила.

А на въпросите може и някой друг от форума да гледа 

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Съб Ное 07 2015, 10:23

La la, имам ли брат/я и/или сестра/и (и ако отговора е да в какво състояние са те/тя/той сега)?

По отношение на това, че и някой друг от форума може да ми гледа - не ми е удобно да пускам друга тема (прочетох правилата усмивка ). Предполагам, че ако някой иска да се включи, ще го направи в тази.
Отново ти благодаря за помощта и времето, което отделяш за мен мерси

La la
Модератор
Модератор

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Нед Ное 08 2015, 09:32

Mrs.A. написа:
La la, имам ли брат/я и/или сестра/и (и ако отговора е да в какво състояние са те/тя/той сега)?

По отношение на това, че и някой друг от форума може да ми гледа - не ми е удобно да пускам друга тема (прочетох правилата  усмивка ). Предполагам, че ако някой иска да се включи, ще го направи в тази.
Отново ти благодаря за помощта и времето, което отделяш за мен  мерси

Уф, ами странни карти ми излязоха.
Първо, с това че ми задаваш следващият въпрос, автоматично идва предположението, че имаш, обаче картите всичките са обърнати и показват проблемни и необичайни взаимоотношения.

основа - Паж Пентакъл
О ЖРЕЦ - О 3 ЖЕЗЪЛА - О 8 МЕЧА

Може направо да отговарят, какво е състоянието ако приема, че основата е отговора - дворцова карта приемам за Да, въпреки че обикновено тази карта описва въпроса.
По тези карти обаче най-силното ми впечатление е, че винаги си искала, но така и не си имала.

Ще пробвам и с другите карти, да проверя как ще се намесят и те.

NS - основа - О Асо Пентакъл
О МАГ - О 5 ПЕНТАКЪЛА - О 8 ЖЕЗЪЛА

Ами и тук категорично ми се казва Не.

Съжалявам, очевидно няма връзка... нямаше да ме питаш, какво е състоянието им ако нямаше.

Като се замисля, могат да показват, че си имала, но вече не е тук...
Защото все пак ПП показва някаква личност, а О АП в другата комбинация, мога да го свържа със смъртта/ края...

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Пон Ное 09 2015, 08:36

Здравей, La la, имам сестра, отношенията помежду ни са о.к.
Благодаря ти мерси
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Молба за помощ (семейни отношения)   Today at 10:28

Молба за помощ (семейни отношения)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1