Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Таро и приятекство

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ProletnoKokiche
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Таро и приятекство   Пон Дек 14 2015, 22:33

Здравейте! Много е важно за мен да знам мнението на две приятелки за мен. Просто искам да си обясня някои техни действия, е така за себе си. Може да не ме разберете, но за мен е важно.

Мнението на Л.А. за мен?

Паж жезли, 9 жезли колесница асо чаши

Мнението на О.П. ЗА МЕН/

Свят, сила колелото на съдбата асо чаши

И в двете комбинации ми излезе асо чаши. Странно ми е защо? Искам да кажа, че за първата жена имам едни подозрения. За мен тя е объркана. На моменти има доста необичайни изказвания и странно поведение. Интересно ми е картите какво описват. Вчера теглих за нея, да ми я опишат, какво е вътрешното и аз? Паднаха се: отшелник 8 меча 4 чаши

Ще ми е интересно да кажете какво мислите? На мен ми е трудно да разчета тези карти. Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Таро и приятекство   Пон Дек 14 2015, 23:17

Здравей

Всъщност не виждам нещо притеснително  толкова по картите. Асо чаши излиза при чисто приятелство, няма задкулисни игри.

Първата е тежък характер явно. Не се доверява на хората и е много емоционална, говори рязко. Но това е за да се предпази от нараняване, опърничава е, леко груба на моменти, но много те харесва. Все пак е повече въртиопашка от другата, която ти е истински приятел и до живот ще можеш да разчиташ на нея. Приятел за цял живот. Другата е по- ниска октава, по- егоист е, гледа първо своя интерес, но лошо от нея не чакай.

Таро и приятекство
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1