Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

любов и работа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
paola
Гост

ПисанеЗаглавие: любов и работа   Пон Фев 08 2016, 14:14

искам да разбера дали ме очаква нещо по-специално във връзката в която съм сега? деца, брак?
и втория ми въпрос е дали ще започна работа скоро, нищо не става мисля че ще трябва да се насоча към по- голям град, или чужбина?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2430
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: любов и работа   Съб Фев 13 2016, 14:28

Его и твоите карти на въпрос за работата: Сила/ 2 жезли, 7 пентакли, Свят
Вероятно скоро ще ти се отвори някаква работа, от която едва ли ще си доволна много. Трябва обаче малко да се стегнеш, защото Силата ми говори за някаква твоя слабост. Отказала ли си се вече да мечтаеш, да търсиш активно...не знам. Последната позиция със Свят си мисля, че на малко по-късен етап е възможно да излезе предложение за чужбина. Не се колебай, ще имаш успех.
По отношение на връзката картите са следните: АП/ 4 пентакли, Рицар Пентакли, Кралица пентакли
Тази връзка е специална и макар от доста време да сте в едно положение, в рамките на годината то ще се промени. Човекът те обича и ще направи това, което ти поискаш. Тъй като питането е за по-дълъг период се чудя дали пък не обозначава нов човек при теб... Всъщност ти самата ще разбереш, ако наистина мислиш вашите отношения за специални, значи това е твоят човек. Няма индикации за брак, но пък и въпросът не беше толкова конкретен. Поздрави!
paola
Гост

ПисанеЗаглавие: paola   Нед Фев 14 2016, 18:01

много благодаря, че се отзовахте, само искам да попитам, за детенце нищо не се вижда, така ли? защото от дълго време го искам?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: любов и работа   Today at 09:53

любов и работа
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1