Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпрос?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
moonlight_78
Гост

ПисанеЗаглавие: Въпрос?   Пон Фев 08 2016, 16:37

Здравейте,
Искам да попитам ще запазя ли работата си?
И още нещо - разведена съм от  година и половина. Има ли шанс да срещна скоро подходящ партньор, защото съм сама и много ми тежи? Бившата свекърва ще успее ли да настрои детенцето ми срещу мен?
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос?   Съб Фев 13 2016, 14:16

Здравей, ето твоите карти на въпроса за работата: цепя на 10 жезли/ Маг, 10М, 7Ч
Няма категоричност в тези карти, но ми се струва, че с много усилия от твоя страна ще успееш да се задържиш. Ако 10М беше на последна позиция, нещата щяха да изглеждат по-добре, но в средата имам известни колебания и то по-скоро заради финалната 7Ч, която обозначава твоите мечти. В крайна сметка бих казала, че всичко е в твои ръце и с много усилия, ясна мисъл и много труд би могла да постигнеш мечтаното.
На въпроса за подходящия партньор ограничих питането до 6 месеца - Император/Паж чаши, Паж жезли, 4 Чаши
Тук няма да липсват предложения, но не вярвам да ги приемеш, тъй като няма да ги счетеш за подходящи. Струва ми се, че те стопира или мисълта за бившия, или възпитанието, получено от баща ти.  Това е императорът, наложил отпечатък в твоя ум. Все пак изненади няма да липсват.
Какви ще са отношенията ви с детето в близките 6 месеца?
АЧ/ Дявол, 9 жезли, ДП
Естествено изпитваш изключително силна и чиста любов към него, но не прекалявай с опитите си да го обсебиш. Дяволът на първа позиция подсказва твоите страхове и опити да го предпазиш от всякакво външно влияние. не се притеснявай. Ти си истинска майка ДП и няма да позволиш каквато и да е лоша намеса върху него. Децата са това, което сме ние. Прави каквото смяташ за правилно и то ще следва твоя път. Успех!
Върнете се в началото Go down

Въпрос?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1