Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

На какво се дължи това поведение?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 20

ПисанеЗаглавие: На какво се дължи това поведение?   Сря Апр 27 2016, 15:44

Не мога да си обясня поведението на човек около мен. Колега е. Съвсем доскоро - нормални отношения, съвсем нормална комуникация. Отскоро - няма и добър ден, просто се разминаваме, избягва поздрава ми, избягва всякакъв разговор. Какво се случи? Какво означава? Обиден ли е? Аз ли съм виновна или преиграва нещо /склонен е май да прави така/. Докога ще се държи така? Е, ще кажете - питай го. Да де, ама ако можех, нямаше да се чудя... Ако някой реши да ми хвърли карти и да даде яснота - ще съм благодарна. И както и преди, ще дам обратна връзка какво се случва. Май въпросите ми станаха доста, но ги нахвърлих, колкото да очертая ситуацията и какво ме интересува в нея...
Върнете се в началото Go down
apple tree
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Сря Апр 27 2016, 16:26

Доста странни карти излязоха: Паж жезли - Императрица - Кулата
Възможно ли е той да е в близки отношения с висшестояща дама? Или ти си на по-високо ниво от него?
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Сря Апр 27 2016, 19:12

Ами да, на по-високо ниво от него съм.
Нищо не разбирам от карти - защо да са странни?
Много ми е гадно някой да се държи така и да не знам защо...
Винаги се е държал подчертано приятелски, съвсем доскоро.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Апр 28 2016, 18:43

Тези карти не дават отговор, а описват отново състоянието на отношенията. Има някакъв проблем с тази Кула. Нещо внезапно се е случило, но не отбелязват какво. Струва ми се, че е имал някакъв импулс сферата, в която работите, но ти си застанала на пътя му и си го блокирала. Може да е нещо дребно, може и да не си го разбрала дори, но той да го е възприел много драматично. Затова е по-добре наистина да го питаш.
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Апр 28 2016, 19:07

Ох, не е това... Няма как да застана на пътя му по работен въпрос, защото иде реч за различни работни функции, които не се пресичат.
Всъщност, това, което най-вече ме интересува е дали аз съм виновна за ситуацията, или нещо друго се е случило - примерно някой е спретнал интрига някаква, или просто той се прави на интересен /веднъж вече имаше подобна случка - направи се на обиден ей-така от нищото, разминавахме се като бързи влакове една седмица, после просто каза - ама, аз не ти се сърдя/.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Апр 28 2016, 20:28

Този човек да не е зодия Овен? те имат такива навици. По изтеглените от Ейпъл нищо друго не мога да кажа, а сега нямам в себе си карти за да ти тегля други, съжалявам.
apple tree
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Апр 28 2016, 22:19

Ами като цяло Пажа показва едно такова леко инфантилно поведение, незряло. Така че няма защо да се чудиш на цупенето му. Паж с Императрица - ами просто не е на нивото ти. Е, Кулата указва някакъв процес, има нещо, което го терзае, но понеже е представен от Паж, няма да дойде и да заяви открито какво мисли.
skarlet_01
Гост
Гост

Female Брой мнения : 171
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Пет Апр 29 2016, 14:47

Този мъж те харесва.Правил ли ти е някакви интимни намеци?

Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Пет Апр 29 2016, 20:02

Момичета, благодаря ви много!
Не знам дали е зодия Овен....
Да, на моменти се държи инфантилно... но е добър човек, не искам да го губя като приятел...
Скарлет, как разбра, че ме харесва? Не ми е правил интимни намеци, няма как да го направи, защото служебните ни отношения са такива, че никой от нас няма право на подобни намеци...
Имаше момент, в който аз много го харесвах, но си наложих да забравя за това, а и на всичко отгоре той е семеен /аз не съм/...
skarlet_01
Гост
Гост

Female Брой мнения : 171
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Пет Апр 29 2016, 21:27

Снежанка написа:
Момичета, благодаря ви много!
Не знам дали е зодия Овен....
Да, на моменти се държи инфантилно... но е добър човек, не искам да го губя като приятел...
Скарлет, как разбра, че ме харесва? Не ми е правил интимни намеци, няма как да го направи, защото служебните ни отношения са такива, че никой от нас няма право на подобни намеци...
Имаше момент, в който аз много го харесвах, но си наложих да забравя за това, а и на всичко отгоре той е семеен /аз не съм/...
Кулата понякога описва емоционална буря,някой е разтърсен до дъното на душата си.Ясно е че той не би посмял да ти каже нещо,защото е Паж,ниска позиция,а и в работата ти си на по-висока позиция както казваш.Това явно го смущава,той няма правилен ход и затова те избягва,не ти говори и се държи странно.Няма как да ти каже или покаже че те иска и те харесва.Ти си Императрица и точно тази карта показва че си желана жена.
Ако излезем от този контекст,Императрица+Кула -означава финансов крах.Но ти каза че вие не работите пряко заедно,така че явно няма как да има някакви такива проблеми за пари между вас.Ако го харесваш,покани го на кафеSmile
И дай обратна връзкаSmile

Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Съб Апр 30 2016, 10:25

Уффф... това с поканата за кафе няма как да стане изобщо.... и, както споменах, е семеен... въобще е грях да се меся при това положение...
Ще се пробвам да събера смелост и да го питам какво се случва, и да - ще пиша тук задължително.
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Сря Юни 01 2016, 18:43

И давам обещаната обратна връзка - ми, не бил сърдит, само така изглеждало. Като го питах директно какво става, спря да се прави на обиден. Предположението на Скарлет - че ме харесва - ми, идея нямам... Мисля, че в тази посока няма да се случи нищо. Макар че може би донякъде ми се иска... А може ли тая Кула в подредбата да се отнася за мен?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Юни 02 2016, 10:30

Снежанка написа:
И давам обещаната обратна връзка - ми, не бил сърдит, само така изглеждало. Като го питах директно какво става, спря да се прави на обиден. Предположението на Скарлет - че ме харесва - ми, идея нямам... Мисля, че в тази посока няма да се случи нищо. Макар че може би донякъде ми се иска... А може ли тая Кула в подредбата да се отнася за мен?

Възможно е Кулата да се отнася до теб. Прочетох отново дискусията и сега отчитам, че въпросът липсва. Различни отговори се получават при: - сърди ли ми се Х; има ли проблем между Х и У; защо ми се сърди Х; какво е променило отношението на Х към У и т.н.
Аз си признавам, че стъпих на задължителната позиция да ти се сърди. и още ми се струва, е нещата някак няма да спрат до тук.
Благодаря за обратната връзка мерси
Снежанка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Юни 02 2016, 10:50

Frog, в какъв смисъл нещата няма да спрат до тук? Ама че в драми се вкарах, а мислех, че ми е дошъл умът в главата.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Чет Юни 02 2016, 18:03

Кулата е в позиция на бъдещето, така че е твърде възможно нещата между вас да претърпят промяна /от скандал с бой   до кекс , след като тази карта не е отбелязала минал проблем, защото такъв не е имало. Много често картите, независимо, че са в позиция "минало, настояще, бъдеще", могат да разказват истории и в обратен ред, затова коментарите отчитаха тази особеност.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: На какво се дължи това поведение?   Today at 22:03

На какво се дължи това поведение?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1