Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Любов

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

Female Aries Брой мнения : 18
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Любов   Вто Юли 05 2016, 22:51

Момичета,моля ви,да ми изтеглите карти,дали ще срещна скоро подходящ човек.Сама съм,от доста време мерси
Върнете се в началото Go down
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Нед Авг 21 2016, 20:20

Момичета,многоо ви моля,отделете ми,и на мен,малко време
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Пон Авг 22 2016, 23:31

Мими, изтеглих ти карти, но колкото и да не ми се вярва, май съм проектирала твоите мечти. Картите са Сила, 10 чаши и 8 чаши. Карта на цепене е Кралица на жезлите
Това означава, че желанието ти да срещнеш идеални и да изградите дом, семейство е толкова голямо, че се проектира чрез картите. Ти си стабилна, здраво стъпила на земята, реалист, но си сама и в това отношение проявяваш известна слабост. Няма смисъл да коментирам останалите карти, разнопосочни са. Просто ми припомни след няколко дни да ти тегля нови карти.
Matti
Гост
Гост

Female Брой мнения : 143

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Вто Авг 23 2016, 11:03

И аз и изтеглих карти - Ще срещне ли подходящ човек до 6 м. ?

ц. 5Ж

Крал жезли Светът Асо мечове

И тук това се появява като при Фрог при тези карти също - огромно желание за партньор. Така ги виждам аз. Обаче мога да ги разтълкувам и като категорично Да Smile

Фрог, какво мислиш?

Последната промяна е направена от Matti на Вто Авг 23 2016, 13:07; мнението е било променяно общо 1 път
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Вто Авг 23 2016, 12:47

Аз по на Мати картите бих казала НЕ. Вероятно ще се появи някой , но няма да е подходящ или ще е някъде другаде , може и в чужбина и това ще го прави неподходящ . АМ до сега ми е показвало изясняване на ситуация и това дава нещо ново , но то е чрез порязване някакво , като ми "пуснат кръв".

Matti
Гост
Гост

Female Брой мнения : 143

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Вто Авг 23 2016, 13:06

Ах, да, права си.Това Асо накрая може да е като шанс, ама от онези "кървавите уроци". Да преидеализираме някой от силно желание да е нашия човек.

Би било хубаво Мими да даде обратна връзка след някой и друг месец, да видим Smile
Янтар
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Пет Авг 26 2016, 11:19

По картите на Matti ще изкажа мнение -аз виждам поява на човек,който ще я накара да го желае и да и мисли за него,да би била влюбена в някой.
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Пет Авг 26 2016, 20:20

Teya написа:
Аз по на Мати картите бих казала НЕ. Вероятно ще се появи някой , но няма да е подходящ или ще е някъде другаде , може и в чужбина и това ще го прави неподходящ . АМ до сега ми е показвало изясняване на ситуация и това дава нещо ново , но то е чрез порязване някакво , като ми "пуснат кръв".

След няма и след месец,ще ходя на кратка почивка,в Гърция,със приятели усмивка
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Пет Авг 26 2016, 20:23

Matti написа:
Ах, да, права си.Това Асо накрая може да е като шанс, ама от онези "кървавите уроци". Да преидеализираме някой от силно желание да е нашия човек.

Би било хубаво Мими да даде обратна връзка след някой и друг месец, да видим Smile

Тука,дано да не сте прави,от доста време съм сама,и със сигурност нямам нужда,от повече,,кървави уроци,, Shocked ,който съм получила доста.
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Пет Авг 26 2016, 20:24

Янтар написа:
По картите на Matti ще изкажа мнение -аз виждам поява на човек,който ще я накара да го желае и да и мисли за него,да би била влюбена в някой.

В близките години,не съм се влюбвала ,и вие ли виждате такъв,,фатален край,, Sad
mimi-1977
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Нед Окт 09 2016, 20:34

Frog написа:
Мими, изтеглих ти карти, но колкото и да не ми се вярва, май съм проектирала твоите мечти. Картите са Сила, 10 чаши и 8 чаши. Карта на цепене е Кралица на жезлите
Това означава, че желанието ти да срещнеш идеални и да изградите дом, семейство е толкова голямо, че се проектира чрез картите. Ти си стабилна, здраво стъпила на земята, реалист, но си сама и в това  отношение  проявяваш известна слабост. Няма смисъл да коментирам останалите карти, разнопосочни са. Просто ми припомни след няколко дни да ти тегля нови карти.  

Здравейте,много ви моля,когато имате свободно време,пак да ми изтеглите карти,дали ще срещна,скоро подходящия човек за мене
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любов   Today at 21:59

Любов
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1