Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

какво да очаквам?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ekrumova
Наблюдател
Наблюдател

Female Cancer Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: какво да очаквам?   Съб Юли 30 2016, 18:58

Здравейте,
моля ви да погледнете картите какво ме очаква в близките месеци в интимно отношение. От известно време съм сама и много се надявам да има раздвижване в това отношение Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: какво да очаквам?   Съб Юли 30 2016, 23:28

Здравейте, направих подредба и излезе толкова розова, че чак не ми се вярва.х Ще я кача тук ако някой иска да се включи с коментар:
Келтски кръст с въпрос какво да очаквате в следващите три месеца

1- 10 чаши - прекрасна карта, която показва, че мечтаете за стабилно семейство любим мъж до себе си, деца и всичко, което една жена може да иска. Тази чаша говори и за проективност по принцип, макар че не знам дали е възможно това да се случи след като тегля аз.
2- Отшелник - мечтите са едно, а реалностите съвсем други. В момента сте в период на издирване на този човек, но издирвайки го сте сама.
3- 10 меча - не ви е лесно, защото мислите, че ще ви наранят, така както са го правили. Но спокойно, на хоризонта започва да просветва, така че има надежда скоро нещата да се променят.
4- 4 чаши - стъпили сте върху неудовлетворението от живота. Това, което имате не ви е достатъчно.
5 - Светът - в чужбина ли сте били до скоро? Ако не значи тази карта отбелязва края на един цикъл, който вече е завършил.
6 - ДП, ПЧ - в близкото бъдеще придобивате характеристиката на ДП , която е разумна, земна, обичана и почитана, а с този паж може да се появи и някаква мимолетна емоция.
7 - Жрец, Справедливост, 6 меча - ето тези карти са ми твърде интересни - била ли си омъжена? защото ако не си, то е възможно това да се случи с човек, който живее другаде. Ако вече имаш брак зад гърба си, мисля, че е възможно завръщане,
8- 8 меча - хората мислят, че си обвързана или може би създаваш такава илюзия
9- 6 чаши -ето тази карта също отбелязва човек от миналото с взаимни топли чувства.
10 - 9 меча, 3 жезли, Крал чаши - Съдейки по финалните карти обаче ми се струва, че твои страхове ще изиграят решаваща роля в посока отдалечаване от човека, изобразен от емоционалния Крал чаши.
ekrumova
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: какво да очаквам?   Пет Авг 05 2016, 13:45

Здравей Frog,
много благодаря за отделеното внимание.
Наистина интересни карти.
Не съм била в чужбина...по-скоро е вярно това за цикъла
Омъжена (официално) също не съм била...но скоро приключих много емоционална връзка продължила няколко години...
Малко ме смути това което си коментирала като т.10, но времето ще покаже какво ще стане Smile
ekrumova
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: какво да очаквам?   Вто Ное 01 2016, 16:19

Здравейте,
дали може да помоля отново да подредите за същият въпрос?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: какво да очаквам?   Today at 10:31

какво да очаквам?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1