Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

питане за работа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
irina_77
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: питане за работа   Пон Авг 01 2016, 09:44

Здравейте!
Искам да ви попитам:
Ще започна ли работа като учител от новата учебна година тази есен -(15. 09 2016 г.) ,на редовно място ,а не само по заместване както до сега?
Много съм притеснена и отчаяна Ще изгрее ли слънце и на моята улица?
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Съб Авг 06 2016, 11:33

Здравей, Ирина!

Картите, които изтеглих са интересни, но за съжаление не мога да ти дам конкретен отговор.

5 Жезъла/ О 2 ПЕНТАКЪЛА - 9 МЕЧА - 4 МЕЧА

Ако не ставаше въпрос за учителство, бих казала, че няма развитие. Но от друга страна, мечовете изобразяват точно идеи, слова, информация, обучение. При девятката, вече сме стигнали ниво, при което ползваме и се наслаждаваме на плодовете на елемента - в случая Въздух/ Меч/ Ментална сфера.
А при четворката имаме балансиране и стабилизиране, в случая на знанията. На мен 4 Меча ми излизат често, когато работя на компютър, в спокойна среда. Т.е., когато установявам идеите си за по-нататъшно реализиране.

Така че при теб, 4 Меча бих го приела като класна стая, а 9 Меча като обучителния план, който трябва да разгърнеш.

5 Жезъла в началото показват конкуренцията, с която е трябвало да се справиш, а 2-та Пентакъла се връзват със ситуацията, в която си била досега - по заместване.

Като цяло виждам два пътя на развитие в тази комбинация - 
- или наистина ще бъдеш учител заради мечовете,
- или ще се оттеглиш, за да се отдадеш на допълнително обучение или може би на фрийланс през интернет. Но това ще е по-скоро отпускане и релакс след стреса, на който си била подложена.

Тъй като още изучавам картите, много моля за обратна връзка септември месец!
Наистина ще ми бъде от полза Smile

На Слука!

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Нед Авг 07 2016, 09:34

Благодаря!
irina_77
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Нед Авг 07 2016, 09:40

Много ми се искаше по конкретен отговор. Наистина съм много притеснена Sad Ще Ви пиша за развитието на проблема.
Вера
Редовен участник
Редовен участник

Female Sagittarius Брой мнения : 394
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Пон Авг 08 2016, 14:29

На мен тези карти ми се струват по-скоро обясняващи ситуацията ти в момента, отколкото даващи отговор, но разбира се може и да греша.

Обърнатата 2 пентакли може би е знак, че в момента се намираш в ситуация, в която можеш да експериментираш в нови посоки и да търсиш алтернативи на варианта с преподаването, но тъй като си прекалено силно фиксирана върху тревогите, които финансовата ти ситуация създава, не си способна да видиш другите пътища, които стоят пред теб. Твърде много си фиксирана върху идеята, че просто трябва да получиш тази работа, и чак тогава нещата ще се подредят. Имаш нужда може би да си починеш от тези мисли поне, докато все още е рано за отговор, и да обмислиш добре ситуацията. Особено що се отнася до понесени разочарования и как би могло да се продължи оттук нататък.

Връщам се отново на първата карта и си мисля, че вероятно за теб може да е добре да помислиш за план Б. Тоест ако не стане това с редовното място и се наложи да продължиш по заместване, какво друго можеш евентуално да правиш със свободното си време, за да допълваш доходите си. Има ли някаква дейност, която би могла да упражняваш паралелно, която да ти помага. Примерно частни уроци или някаква фрийленс дейност, както е написала La la.
http://78stories.wordpress.com/
irina_77
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Вто Авг 09 2016, 09:31

Благодаря ви!
Аз съм от малък град и тук никой не ходи на частни уроци. А и целта ми е да  не съм  вкъщи. Ходила съм и на конкурси за работа в други сфери. Но все ми казват -като си завършила за учителка ,потърси си работа в училище. Лошото е ,че при нас всичко става с връзки,а аз нямам такива, няма и да имам. И 5 дипломи да имам ,нямам ли връзки, нищо не става. Това разбрах за 8 години борба за работа.
irina_77
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Пет Окт 14 2016, 00:08

Здравейте !
Подала съм документи за едно работно място. Ще ме назначат ли на него?
Благодаря!
apple tree
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Съб Окт 15 2016, 21:49

Слънце - Император - 5 чаши

Кратък отговор - не
Дълъг - Слънцето показва силното ти желание за тази работа. Толкова силно, толкова си пренавита, че не осъзнаваш, че преминаваш в състояние на инат и упорство, без оглед на това какво е реалното състояние на нещата. Императора показва и ситуацията която дълго е без развитие, зациклила си там. И според мен няма голям шанс да се оправи. А 5 чаши на края освен като разочарование за теб води и до едни други мисли - решила си, че това е твоя път и го следваш, но може би прекалено сляпо. Има и други пътища!
irina_77
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Нед Окт 16 2016, 10:44

Благодаря!
irina_77
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Нед Окт 16 2016, 11:00

Работата за която съм подала документи не е по професията, която имам.Ако се яви подходящ кандидат, него ще вземат. Затова знам, че имам много малък шанс и не залагам големи надежди. Просто разчитам само на късмет, но явно няма да се случат нещата.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: питане за работа   Today at 10:27

питане за работа
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1