Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Малки кученца си търсят дом

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
minirka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 519

ПисанеЗаглавие: Малки кученца си търсят дом   Сря Ное 09 2016, 14:35

Момичета, не знам дали е подходящо да слагам такава тема във форума. Ако сметнете, че не е за тук я свалете.

На 7.11. намерихме захвърлена майка със 7 малки до кофите за боклук. Става въпрос за София. Майката е 2 педи висока, издънка от бигъл. Закарахме ги до Анимал Рескю, но там нямаха място, обърнахме се и към една организация от доброволци, но и те са препълнени. Засега успяхме да им намерим временен дом в един двор. Подслонени са и се грижим за тях. Майката е изключително слаба и се надявам по-бързо да възстанови нормално тегло. Иначе е много мила и добра!

В Анимал Рескю ги обезпаразитиха външно и вътрешно. Докторката каза, че бебетата са на около 45 дена. Големи сладури са!!! Тези дни трябва да им направим тест за гана, парвовироза и още няколко заболявания, след което ще им сложим първата ваксина.

Спешно търсим любящи осиновители за тези сладурчета, както и за майка им. Засега поне още седмица е добре да не се отбиват. Не знам до кога ще може да останат в къщата, в която са сега, затова и се надявам бързо да им намерим домове. Много се надявам на съдействие и ще се радвам ако имате познати които искат да си вземат кученце. Ако имате възможност и по Фейсбук да качите техни снимки също ще съм благодарна.

П.С// За сега сме разпространявали от познат на познат, както и по Фейсбук за мъниците, тъй като не искам да качвам обяви в рекламни сайтове и т.н предвид многото злонамерени хора. Тук знам, че няма такива и затова си позволих да сложа обявата.

Предарително Благодаря на всички!

Искам да добавя само, че сме уредили ваксините за тях на много ниски цени, както и да бъдат кастрирани безплатно в Четири Лапи след време. Така че който реши да стане осиновител ще има съдействие от наша страна относно грижите по тях!

Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Сря Ное 09 2016, 14:58

Пиши и на фб страницата на stray angels, те също търсят хора, които да осиновят животинки.

minirka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Сря Ное 09 2016, 16:26

Да, аз с тях говорих. С едно момиче от там поддържам връзка и тя е качила на личната си Фейсбук страница снимките им. Благодаря ти за предложението Шуг!

Иначе и те са в критично положение, защото до 2 седмици ги гонят от сегашната къща където са и имали около 30 животни които не се знае къде ще отидат Sad
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2430
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Пет Ное 11 2016, 13:21

Ще разпитам. Аз вече имам едно такова "малко" /бая порасна/ улично кутренце. Не знам защо хората не си кастрират животните ами създават такива ядове. Грехове си слагат на душите изхвърляйки живот.
minirka
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Пет Ное 11 2016, 13:46

Благодаря ти Фрог! Да, наистина хората се притесняват да не пораснат много. Една ветеринарка каза, че нямало как с такава майка, но знае ли човек. А за безотговорността на такива хора отдавна нямам думи....
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Малки кученца си търсят дом   Today at 09:55

Малки кученца си търсят дом
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1