Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Работа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ganlub
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Работа   Съб Ное 12 2016, 10:45

Здравейте,може ли някой да ми изтегли карти за отговор на въпроса - Как ще се развият нещата на работното ми място?.
Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Работа   Пон Ное 14 2016, 13:38

Здравей, Ganlub!
Нещо не са много позитивни картите. 
Има ли някой, който превишава правомощията си?
Картите ми показват ситуация, която не е справедлива и те тормози.
По принцип имаш силите да се справиш и доста хора са на твоя страна или най-малкото ако ти работиш с хора, знаеш, как да ги управляваш, но там мястото ти отеснява и копнееш да излезеш от него. Някак не успяваш да се адаптираш, въпреки всичкия си опит и професионализма, с който се справяш с нещата. 
Чувстваш се твърде ограничена там.
Ако искаш нещата да се променят, ще трябва да вземеш решение за това.

Ако това, което писах, резонира с теб, можем да зададем и по-конкретни въпроси, които да ти помогнат да се ориентираш.

Картите са:
О Крал Пентакъл/ О СПРАВЕДЛИВОСТ - 9 ЖЕЗЪЛА - О ОТШЕЛНИК

Поздрави!

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа   Пон Ное 14 2016, 21:23

Ситуацията, стой горе долу по този начин.
От няколко месеца имам нов пряк ръководител и той доста си превишава правомощията, и тъй като не съм от най-търпеливите,когато си върша съвестно работа и съм направила повече от необходимото, се противопоставям.Също така и някой от колегите си позволяват доста самоволия и работата не се разпределя равноправна сред колектива. Мога да кажа, че нямам явни конфликти с другите колегите, но определено усещам, тяхното недоволство от прямотата ми и начина ми на говорене.
И да искам да се развивам, и от към позиция и познания и като финансово възнаграждение, но се съмнявам там да е това място, надявах се да ме преместят в новооткрития офис, тъй като и един от колегите, с който се разбирахме относно работа и работехме по един начин отиде, но не знам дали и това е добър вариант. Пък малко ме е страх в този момент да взема решение за напускане, а и не обичам да се предавам.

По конкретни въпроси може би свързани с професионалното развитие и заплащане или промяна в настоящата.
Вие преценете, според уточненията.
Благодаря Ви и Поздрави.
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Работа   Сря Ное 16 2016, 13:47

Ок, питах как ще се развият нещата ако останете и ако напуснете:

Ако напуснете, в началото ще Ви е добре, но ще се загубите, тъй като няма да имате енергия за промяна. Ще си останете с това, което е, вместо да се развивате в нова посока... малко ще се загуби енергията и няма да има хъс за трансформация.
Това е бъдеще според сегашните енергии - т.е. нагласи и настроения във Вас самата.

Съветът тук е да превъзмогнете страховете си, тъй като това блокира преминаването на друго ниво. Има някакъв страх да се приеме новото и искате да си остане старото, което познавате - хем има копнеж за промяна, хем има вътрешно притеснение и дори паника да се пуснете към нещо ново.Тук са нужни нови избори и разтегляне на границите ни - да приемем и неща, които досега не са били в зоната ни на комфорт.

Ако останете, ще се чувствате изолирана и подложена на стрес, който никак няма да е приятен, но след известно време ще имате нова възможност за израстване - дали ще е обучение или ново място, не съм сигурна.

Съветът тук е да се вслушате във вътрешния си глас (знам, че е изтъркана фраза, но много ясно се показва, че в сърцето си знаете, какво искате). 
Знаете как да прекрачите прага и да, изискайте ново място, тук на нещата им е време да приключват и Ви виждам да преминете на следващо ниво. 

Така че засега по-лесния начин наистина е да останете, стига да следвате интересите си. 
Другият е по някакъв начин "страшен", но там пък ще откриете нещо друго... ако успеете да се справите с вътрешните си страхове и сегашни нагласи.

И по двата пътя имаме Пажове, които са вътрешните ни импулси за развитие - ако останете, ще има развитие на материално ниво, стига да отстояване себе си. А ако напуснете, ще откриете нещо, което наистина Ви вдъхновява, но след борба със себе си.

основа - О Обесен
ситуация - Рицар Пентакъл
оставане - ОТШЕЛНИК - 5 МЕЧА - ПАЖ ПЕНТАКЪЛ / съвет - ЖРИЦА + СВЯТ
напускане - 2 ЧАШИ - 4 ПЕНТАКЪЛА - О РИЦАР ЖЕЗЪЛ / съвет - О КУЛА + ЛУНА

И двата варианта са интересни, но и в двата има да се борите със собствените си нагласи, не толкова с проявлението на събития.

Колкото по-конкретни са въпросите, толкова по ясни са отговорите.

Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Работа   Сря Ное 16 2016, 22:21

Много благодаря за отзивчивостта
Наистина при мен проблемите се пораждат основно от моите страхове и мисли. Ще изчакам да минат някой събития, за да не мисля и за тях и ако няма това желано израстване, защото предпочитам да се концентрирам в една област,ще се изправя срещу страховете си и ще предприема и така желаната промяна,че сега мога да си позволя да рискувам.

При следващо развитие ще се опитам да задам по конкретни въпроси, но сега действително не съм особено наясно с мен самата.

Благодаря още веднъж.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Работа   Today at 09:47

Работа
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1