Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Какво ще покажат картите :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
fifito
Наблюдател
Наблюдател

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Май 11 2013, 18:34

Здравейте момичета.Този път искам да ви помоля да ми изтеглите карти за следния
човек В.В. роден на 27.01.1991.Въпросът ми е следния:Имал ли е някога чувства към мен и има ли в момента такива?Моите инициали са П.Б.16.10.1982.Благодаря ви предварително.

Последната промяна е направена от fifito на Нед Май 12 2013, 11:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 6947

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Май 11 2013, 20:14

Rusalka..az sum silno ozadacvhena ot tova koeto kazvash- az razbrah che ne ste Zaedno I napravih specialna podredba za hora, razdeleni v momenta, podredba za subirane. Ti taka zadade vuprosa nali? A podredbata ne e validna sled kato vie veche ste zaedno.. Zabravi za dumite mi- pitaiki kartite az sum gi vkrah v edna suvsem druga istoria. Dano da ste shtastlivi zaedno I zanapred!!!!!
http://lindali-tarot.blogspot.com
rusalka_33
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Май 11 2013, 21:23

lindaLI, наистина много съжалявам, вината е изцяло моя, некоректно зададох въпроса си. Както казват хората "език мой, враг мой". Аз също отскоро се занимавам любителски с карти таро (голяма тръпка са ми), но имам още много да уча. Обожавам този сайт, тук намирам много полезна информация, а и дискусиите ви са толкова интересни. Още веднъж много ти благодаря за времето, което ми отдели. С интерес следя интерпретациите ти, шапка ти свалям, много си добра. От сърце ти пожелавам много лично щастие и късмет! мерси
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Май 11 2013, 21:33

Blagodaria ti:) v momenta ne sum s kartite kato se vurna shte vi napravia pravilnata gledanka... V tazi podredba pri muja I sustoianieto mu izlezna imperatrica, kato sled kato ste zaedno tova moje I da si ti..taka che ste pogledna posle:)

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Май 12 2013, 11:17

lindaLI написа:
Rusalka..az sum silno ozadacvhena ot tova koeto kazvash- az razbrah che ne ste Zaedno I napravih specialna podredba za hora, razdeleni v momenta, podredba za subirane. Ti taka zadade vuprosa nali? A podredbata ne e validna sled kato vie veche ste zaedno.. Zabravi za dumite mi- pitaiki kartite az sum gi vkrah v edna suvsem druga istoria. Dano da ste shtastlivi zaedno I zanapred!!!!!

И така. След като уточнихме ситуацията и смених подредбата, картите показаха следното.
Цепих на Силата, която често може да покаже събрани хора, които преди са били разделени

Отново за описание на ситуацията излезна императрицата, за която след като сте заедно сме сигурни, че си ти. Явно отношенията са във фаза на разцвет, хубави и плодотворни моменти. Съвместимостта ви с този човек е изключително странна, нетипична и много дълбоко духовна. Затруднено общуване и размяна на идеи, въпреки вътрешната близост. Има нещо ...може да сте различна двойка от другите или просто да преобръщате представите на другия с разсъжденията си- има някаква особеност при вас, която ви описва и която ви държи заедно. Но като цяло ти си на мнение, че отношенията са добри за теб и, че в тази връзка може да получиш каквото искаш. Партньора ми се дава като праволинеен човек, който явно е заложил на тези отношения отново, защото си мисли, че в миналото са пострадали от някаква несправедливост.
Има все пак нещо, което трябва да изясните..дава ми се тук тази комуникация..има нещо.

И в крайна сметка мисля, че ще има сватба, ще ти предложи. Да не би да си бременна, че ми излиза тази императрица постоянно при вас?

Успех и много щастие Дано този път да съм права.
http://lindali-tarot.blogspot.com
rusalka_33
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Май 14 2013, 10:08

lindaLI, поразена съм. Всичко, което казваш е точно, направо на сто процента. Това за императрицата е много интересно, и при моите подредби се пада непрекъснато, но не съм бременна /на тези години би било катастрофа/. Наистина сме много близки с партньора ми, един поглед и половин дума са достатъчни, за да се разберем. Много забавно ми стана, че си го нарекла праволинеен, защото много точно си уловила същността му, ако трябва да го опиша с една дума, то тя ще е именно думата праволинеен. Абсолютно си права и за това, че се събираме за втори път след раздяла. И за това, че имаме да изясняваме някои неща също си права. Много благодаря за подредбата и за отделеното време. Невероятна си, остави ме без думи. Желая ти от все сърце много много щастие и късмет.
fifito
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Май 18 2013, 17:02

Здравейте момичета,мога ли да помоля този път да ми изтеглите карти за следния
човек В.В. роден на 27.01.1991.Въпросът ми е следния:Имал ли е някога чувства към мен и има ли в момента такива?Моите инициали са П.Б.16.10.1982.Благодаря ви предварително.

Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Май 19 2013, 12:38

fifito написа:
Здравейте момичета,мога ли да помоля този път да ми изтеглите карти за следния
човек В.В. роден на 27.01.1991.Въпросът ми е следния:Имал ли е някога чувства към мен и има ли в момента такива
Здравей! Това са два въпроса.
По първия въпрос имал ли е чувства някога към теб.
Изтеглих ти Рицар чаши+Колелото на Съдбата+Магьосникът
Отговорът е да-имал е чувства към теб.Бил е влюбен,не знамо обаче направил ли е нещо по въпроса-трябвало е да прояви повече настоятелност.
По втория въпрос-има ли чувства към теб в момента
Крал на жезлите+Кралица чаши+4чаши
Не знам какво да ти кажа.Мисля,че има трети човек между вас,раздвоен е,ситуацията му причинява дискомфорт.Променил се е,станал е по-рязък,ограничил е комуникацията си с теб.
Това е от мен! Поздрави и успех!
Ако искат и другите момичета да се включат.
Stefitaa
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Яну 13 2014, 16:31

Здравейте момичета, имам голям проблем с бившата на моят сегашен приятел. Скоро се засякохме и от тогава получавам заплахи. А те са доста, плашещи.Много ми се иска да знам, до къде ще стигне тази жена и какво да очаквам от нея ?! Благодаря.
YsDiD
Гост
Гост

Female Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Яну 13 2014, 17:17

az shte izteglq karti za Stefitaa kato svyrsha rabota ! Sega trqbva da trugvam no ochakvai vkluchvane ot men! xx
YsDiD
Гост
Гост

Female Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Яну 14 2014, 01:49

Stefitaa

Цепя на Асо Мечове

Рицар чаши, Дама чаши, Крал Мечове доп. Паж мечове

Доста агресия и чувства има намесени, сякаш постоянно ви шпионира и се опитва да разбере с какво се занимавате, възможно е да навлезете във спор и то с размяна на доста думи , тя все още има чувства към момчето и сякаш му подхвърля някакви предложения

Вторият въпрос

До какви прайности е готова да стигне

Цепя 8 Чаши - обр.

10 Жезли, 3 Мечове, Крал чаши

По картата на цепене вкопчена е в миналото , тук и въпроса дали тя е блондинка? Не иска да го пусне няма такова намерение

Тя е направо обсебена , все едно се събужда с мисълта за това как да ви очерни живота ,
ясно е че е готова да ви раздели независимо какво ще и коства това , и показва че определено е изпълнена с много объркани емоции ...

Ех някой хора....

Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5257

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Яну 14 2014, 07:47

Тя изразява себеси,наранена,отхвърлена,липса на чъжа до нея я кара да прави тпва.
Ревност голяма такава,показ на поведение към двамата .
Ами ще продължи,просро не може да губи,и става насилник.
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Stefitaa
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Яну 14 2014, 13:24

А искам да попитам още нещо, дали ще му повлияе по някакъв начин на мъжът ми и какво е бъдещето ми с него ? Благодаря.
Съни
Наблюдател
Наблюдател

Male Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Фев 08 2014, 11:47

Здравейте аз съм Съни не съм сигурна дали това е мястото за задаване на въпроси но ще опитам интересувам се за дъщеря си родена 12.02.1991г гр.разград ще завърши ли сегашното си обучение в срок и ще намери ли скоро любовта.Благодаря!
марго
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Мар 09 2014, 22:06

Момичета, ако може и аз да задам въпрос? Финансово сме много притеснени, до лятото ще има ли подоврение?
Пепеляшка
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Мар 10 2014, 13:47

Може ли да попитам:
Какво ще е развитието на отношенията с бившия ми съпруг? Бракът е прекратен, но живеем заедно. Беше силно увлечен по една жена, и той не знае как е станало това, няма обяснение... Някакво осъзнаване като че ли настъпи след развода, но на моменти се държи направо неадекватно. Твърди, че е прекратил всякакви отношения с нея, но аз съм свидетел, че тя продължава да се интересува. Заедно ли ще продължим или поотделно? Имам чувството също, че трети човек се намеси /не знам дали е тази жена/, за да обърка отношенията помежду ни. Факт е, че той още преди да се лепне за нея беше почнал да се държи отвратително. Необходими ли са дати на раждане и имена?
Антония
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Мар 10 2014, 14:30

Пепеляшка,проблемът ти е доста сериозен,аз ще ти гледам,но мога едва късно довечера.Ако някое от момичетата може по-рано ще е хубаво. мерси 
Антония
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Мар 10 2014, 23:07

Здравей,Пепеляшка!

Сега ти тегля карти и и излезнаха такива,каквито съвсем не очаквах.

Ц.на Рицар пентакли
Паж на пентаклите+3 пентакли+4 жезли/доп.Асо пентакли
Според мен отношенията с мъжа ти рано или късно ще се стабилизират,даже картите ми показват един много добър съвместен живот.Че има намеса на други хора -има,но те съвсем не са определящи и влияещи на вашите отношения.Не видях обсебване,не видях негативна енергия,проблемите,които имате идват от вас самите и дали ще ги преодолеете зависи от вас и в частност от твоите уселия,които ще положиш,за да ги запазиш.Ако искаш да задържиш тези отношения ще ги задържиш.Проблемите няма да ви се решат с магическа пръчка,ще костват усилия,ти ще прецениш дали си заслужва.В твоя дом любов не е липсвала.Защо се е стигнало до тук-ти самата си знаеш.

Пожелавам ти любов! мерси 
п.п.Ако искат и другите момичета да коментират картите.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Мар 10 2014, 23:48

Тук явно са питали доста хора, пък не са ми се отбелязвали като непрочетени и виждам, стоят си така с въпросите.....
Тони, аз нямам какво да добавя към тълкуването на подредбата за Пепеляшка. Съгласна съм с твоето мнение. Смятам обаче, че това се отнася до кратък период от време - за около месец, а виждам, че не е посочен срок. Ако имаш време и желание направи тази подредба за отношения, тъй като тука проблемът с третия човек си стои. Има развитие към добро /4Ж/, хубав е този РП, но сянката на другата е още там. 

На въпроса на Марго, дали ще се подобри финансовото състояние до лятото излязоха

Страшният съд, 4 чаши Светът/РЖ

Според мен имаш всички шансове да подобриш финансовото си състояние. Това ще стане с пътуване/работа/ в чужбина. Вероятно някой от семейството /някой който досега не е излизал зад граница/ ще отиде да работи някъде навън. Не знам дали изобщо имате такава идея, но каквото и да стане, ще съм благодарна на обратна връзка. 

Съни, ако все още влизаш - дъщеря ти ще има възможност да завърши в срок, но това ще стане само ако даде всичко от себе си. Абсолютно всичко е в нейни ръце и само ако даде всичко от себе си ще получи това, което иска. Има сякаш някаква зависимост при нея - емоционална ли е или физическа ...не знам. Има ли проблем с лекарства или алкохол? 
Дявол, Кралица чаши, 10 жезли/ АЖ

Дали ще срещне любовта си - да, вероятно си има вече някой в мисълта, а и промяната на ситуацията при нея вече е започнала.   
Асо пентакли, Смърт, Любовниците/Паж пентакли
Пепеляшка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Мар 11 2014, 11:16

Много благодаря! Аз лично нищо не разбирам от Таро, дори значенията на картите не знам.
Сега ще опиша накратко как стоят нещата всъщност - любов не е липсвала - поне от моя страна е така, но от негова получавах в последните поне две години едно пълно пренебрежение и отвратително отношение /дори докато бях бременна/. Родих дете с проблем, който за да се преодолее изискваше много усилия, а точно тогава той се хвана с тази жена, която пък е много странно с какво го привлече - първо е много по-възрастна, второ е ромка и трето е доста ограничен човек. След две години молби да се осъзнае подадох молба за развод. Каза, че и той желае развода, и стана факт. Сега си е наел квартира, но продължава да живее с мен, като настроенията и намеренията са му в двете крайности - от "готов съм да продължа с теб" до "не искам да те виждам". От "нямам какво да си говоря с нея" до криене да й звъни. От мило отношение до скандали от нищото. Направо не знам какво да очаквам. Такива отношения със сигурност не са нормални. При всички случаи ще ви напиша продължението, за да има някаква обратна връзка, но и не знам кога да очаквам развитие.
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5257

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Мар 11 2014, 11:28

оф,то това е някакъв комлекс.
да е с по-възрастна,и да е под крилото на теб-и двете сте му бавачки...
*за възрастта в любовта,граници няма,но все пак има норми-за да не обидя някой*
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Пепеляшка
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Мар 11 2014, 21:04

А можете ли да ми кажете за в бъдеще тази жена вижда ли се до него? И всъщност кой от тях двамата поддържа интереса помежду им? Тъкмо успее да ме убеди, че вече не се занимава с нея, и тя отново се появява на хоризонта... А тя какво иска всъщност? И той към мен или към нея има чувства?
iliana.stoemirova
Наблюдател
Наблюдател

Female Leo Брой мнения : 1
Местожителство : Bulgaria

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пет Мар 14 2014, 13:53

здравейте,в живота ни предстоят важни събития,та искам да попитам
1.Ще бъде ли щастлива дъщеря ми с човека,с когото смята да живее
2.Момиче или момче ще роди
Надявам се,че тълкуванието на въпросите ще Ви достави удоволствие.Тина е родена на 03.01.1994,а той-30.12.1984

Последната промяна е направена от iliana.stoemirova на Съб Мар 29 2014, 11:31; мнението е било променяно общо 1 път
марго
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пет Мар 28 2014, 21:00

Здравей Frog, Благодаря за отговора! Само че ние живеем в чужбина. И ми е трудно да разтълкувам казаното.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Today at 19:19

Какво ще покажат картите :)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5