Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Какво ще покажат картите :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
jeni27
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Дек 05 2012, 01:05

Реджина не съм, а и на тоя етап няма как, но странното е, че скоро на ленорман ми излезе пак бременност Дали е възможно да говорим евентуално за бебе скоро?
Благодар ти много за отделеното време
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1955

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Дек 05 2012, 02:06

jeni27, мерси
Тази тема е само за гостите на нашия форум!
http://tarot-manija.forumlatvia.com
оптимистка
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Дек 05 2012, 10:54

Redgina написа:
Не, нямам оспорване на бащинство и търпя заради финансовото си положение сега и заради детето.
jeni27
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 282

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Дек 05 2012, 18:04

Джема мерси за уточнението Smile Embarassed Аз реших в тази тема да попитам, заото не бях сигуурна в коя друга да попитам blush
undercover
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Яну 05 2013, 00:06

Здравейте, в момента имам чувства към едно момче (и той към мен), но сме от различни градове.. искам да попитам дали някога ще се видим на живо и дали между нас ще потръгне?
Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Яну 05 2013, 14:32

--

Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 15:32; мнението е било променяно общо 1 път
undercover
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Съб Яну 05 2013, 15:09

Много благодаря за отговора!Но в момента съм малко объркана, тъй като от няколко месеца той дори почти не излиза, за да стои при мен..И може би се налага да обясня, че преди време се беше случило да е обвързан с друго момиче без да ми каже /каза ми след 2 седмици/, но по стечение на обстоятелствата стана така, че да си останем приятели, а след това и нещо повече.
vasilena0508
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Мар 27 2013, 02:18

Здравейте, много бих желала да разбера относно бъдещите отношения към даден човек, много са ми важни. Омъжена съм , но имам чувства към друг, който е от друг град. Той също е женен. Разбира ме се идеално и чувствата ни са много силни. (поне така аз го чувствам).Много ще съм Ви благодарна ако някой ми отговори. Разбрах, че трябва да задам един или два въпроса? Добре ще опитам: Първият е дали ще се видя с този човек? И вторият дали ще се развият нещата (дали ще има продължение). Благодаря много!
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Мар 27 2013, 09:35

vasilena0508 написа:
Здравейте, много бих желала да разбера относно бъдещите отношения към даден човек, много са ми важни. Омъжена съм , но имам чувства към друг, който е от друг град. Той също е женен. Разбира ме се идеално и чувствата ни са много силни. (поне така аз го чувствам).Много ще съм Ви благодарна ако някой ми отговори. Разбрах, че трябва да задам един или два въпроса? Добре ще опитам: Първият е дали ще се видя с този човек? И вторият дали ще се развият нещата (дали ще има продължение). Благодаря много!

Днес няма да мога да тегля карти, едва утре. Ако на някое от другите момичета му се занимава да изтегли 9 карти за развитие на отношения- мога да ги изкоментирам мерси

Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Мар 27 2013, 21:53

vasilena0508, здравей!

По първия въпрос дали ще се видите с този човек.
Може би е трябвало да зададеш някакъв срок,но нищо.
Изтеглих ти следните карти:
Цепя на паж меч
8 чаши+Слънцето+8 меча
Интересувате се тайно един от друг,има желание за среща,но и двамата сте с вързани ръце и пред двамата има пречки,които за сега не са преодолими.Виждам някакво движени по 8 чаши,но не мога да дам категоричен отговор.Може би,след време срещата ще се състои,но няма да е това,което очакваш.

Дали ще има продължение.

позиция 1-положение/отношение във връзката на партньора. Какво са тези отношения за партньора; 6чаши-мисля,че този човек е имал и други връзки преди теб,напомняш му за някого,което го кара да се чувства добре
Позиция 2-положение /отношение във връзката на питащият. Какво са тези отношения за питащият;-Крал пенакли-ти си много чистосърдечна,обичаш да помагаш на другите,по някакъв начин той е предизвикал у теб желанието да го закриляш,да го накараш да се чувства щастлив.
Позиция 3-чувства на партьора към питащият;-2 пентакли-този човек лавира в чувствата си,мени ги постоянно,но в края на краищата гледа на него да му е добре.
Позиция 4-чувства на питащия към партньора-7 пентакли-полагаш усилия за тази връзка,правиш много неща,но не виждаш видим резултат,надяваш се хубавото тепърва да предстои,това ти коства усилия
Позиция 5-мисли на партьора-9 жезли-ревниво пази своето пространство,мисля,че не те допуска напълно до себе си,мисля,че се страхува и това се дължи на нещо от миналото му.
Позиция 6-мисли на питащия-Кралица чаши-ти си просто една много влюбена жена
Позиция 7-бъдеще според партьора;-Смърт-не мисля,че има много сериозни намерения спрямо теб
Позиция 8-бъдеще според питащият;-Рицар жезли-мислиш си ,че ще се срещате на път,мислиш си за ново начало.
Позиция 9-съвет -Императрица-да бъдеш силна,да преследваш мечтите си,без да губиш достойнството си,да преминеш на едно по-високо ниво,на което ще разбереш кои хора са ценни за теб.

Не мисля,че тази връзка ще просъществува много дълго.
Извинявай,ако съм те натъжила.Все пак ние сами творим собствената си реалност и всичко зависи от нас самите. мерси

Ще се радвам и другите момичета да коментират.
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Сря Мар 27 2013, 22:53

Аз ще коментирам по картите на Тони.

И на мен не ми се вижда среща да има за сега. Ти няма какво да направиш точно в момента, чакаш действие от него- той обаче- няма да действа.

По голямата подредба
Неговите карти- 6 чаши 2 пентакли 9 жезли Смърт
Твоите- КП 7П ДЧ РЖ , Съвет Императрица

Да- моето тълкуване не се различава от това на Тони- неговите карти са слаби и не издават големи чувства и отдаденост- за разлика от твоите, ти направо ми се струва си готова на много неща с този мъж- за съвсем ново начало, готова си на много жертви. Той гледа главно от сексуалната страна на нещата и го прави за разнообразие по- скоро. Връщане назад към хубави години, които е имал. Императрицата на първо място е майка и Жена- съвета е да останеш близко до семейството си..
http://lindali-tarot.blogspot.com
vasilena0508
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Чет Мар 28 2013, 10:10

Благодаря момичета, много. Да за среща няма да има сега, а може би към Юли месец. Не очакваш така точни да са картите честно казано. Той отначало беше дръпнат мислех, че се дължи на семейството му и след като "призна" чувствата си това ме накара да му повярвам. Наистина беше важно за мен още веднъж благодаря. мерси
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Чет Мар 28 2013, 19:08

Подредба за Mi_1 - развитие при нея в интимен план до 3 месеца.

Подредба с 9 карти

Дъно 5м

8п---6ч---Императрица
ДЧ--РП---4м
Кула-ПЧ--Глупак

Така. Милена, не знам нищо за теб, за живота ти, първото обаче, което ми хрумва от картите е, че си се надявала на възраждането на стара и много красива връзка.
Ти все още като, че ли си в очакване да има някакво развитие по въпроса, но мъжа не предприема действия. Имало е някакъв скандал, разваляне на отношенията, ти в момента си много огорчена от лъжи. Но не мисля, че там нещата са безвъзвратно приключили.В момента основната дума, която може да опише живота ти е Застой - да...но някак си това не ми се вижда фаза тип "задънена улица"...и мисля, че до 2 месеца ще решите да си дадете нов шанс с този мъж от миналото. Като цяло Глупака съм казвала, че ми излиза за нещо коренно ново, но тук така се е подредила комбинацията, че си мисля, че ти предстои да подредиш стари отношения по коренно нов начин.
Мисля, че ти предстои да бъдеш майка, след около 4 месеца някъде може и да забременееш.
Но дори и да не съм права за подновяването на старата ти връзка (бих казала, че такава е вероятността на 80 %), то тогава СЪС сигурност до 2 месеца трябва да си отново влюбена и щастлива, било то и с нов човек.
Хубави са картите, желая ти успех мерси
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Чет Мар 28 2013, 23:12

Здравейте, на всички бих искала да задам и аз мойте въпроси.Интересува ме човек, който живее далеч от мен.Има ли чувства и ще имат ли развитие и бъдеще отношенията ни.Благодаря .
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пет Мар 29 2013, 08:52

Джулиана- може ли да ни оставиш дата на раждане и инициали? И ако може за момчето някакви данни. Може би на другите момичета това не трябва толкова, но в случай, че аз реша да тегля.... мерси

Mi_1
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пет Мар 29 2013, 10:00

Линда, много благодаря!!!
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пет Мар 29 2013, 20:45

19.05 1979 Ю.Б .Момчето се казва Дейвит не е от България роден е на 2.11
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Мар 31 2013, 15:32

Попитах

Какво Дейвид изпитва към теб?

7ч/
7п Свят ДМ

Какво да очакваш от Дейвид?

Кч/
Отшелник Асо Пентакли 3 пентакли

Каква посока ще поемат отношенията ви следващите 3 месеца- КК, цепя на ПЧ

1- 8п
2- 6ж
3- дама жезли
4- 9 пентакли
5- Колело + 6меча- над главата
6- 2 меча
7- 5м
8- Крал чаши
9- 10Ж
10- 9чаши

След малко ще прибавя тълкуване мерси

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Мар 31 2013, 16:34

като погледнах картите за чувствата му си рекох- това пък сега какво е- въобще не можах да се ориентирам, а като изтеглих картите за намеренията му към теб- съвсем се обърках и това ме накара да наредя и един КК, за да проверим нещата съвсем.

понеже той излиза на другите 2 места като Крал чаши, който със сигурност е с пеперуди в главата, бих казала, да- има чувства към теб.

По първата комбинация излиза, че това между вас не е изконсумирано с тези 7ч- всичко е в главите. Това активна интернет комуникация ли е? Може и просто картата да показва влюбеността му.
Не е лесно, мисля, че не се познавате от скоро и поддържате контакт от повече време, като търпеливо чакате да се наредят нещата някак си.Като, че ли тази кралица меч си ти и явно ти си по- хладната в отношенията ви- ти хладна, леко далечна, но той и такава си те харесва. Ноо..може също да покаже наличието на жена съперница.. този мъж официално обвързан ли е?

Какво да очакваш от него- имат бъдеще отношенията ви определено. Ако чакаш той да предприеме раздяла с някаква жена и да се събере с теб- има шанс това да се случи.

В близките 3 месеца не виждам големи промени при вас на самото текущо положение- освен това, че може да обсъждате планове за среща..с тези 2 меча не съм сигурна дали нещата, плановете ви ще се получат. Може и да се видите- без особени промени в статуса на този етап мерси

Дано нещо съм познала
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Мар 31 2013, 17:46

Да благодаря, ти Линда.Познала си всичко ще чакам развитието на нещатаSmile
Viole
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Пон Апр 01 2013, 14:12

lindaLI,
Здравейте бих искала да задам и моите два въпроса:
Интересува ме как ще се развие връзката ми в интимен план. Моите инициали са ВК дата на раждане 23.10.78 г., а на партньора ИИ с дата на раждане 26.05.76
Вторият въпрос е: какви чувства изпитва към мен
Предварително благодаря!!!
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Апр 02 2013, 20:49

Viole написа:
lindaLI,
Здравейте бих искала да задам и моите два въпроса:
Интересува ме как ще се развие връзката ми в интимен план. Моите инициали са ВК дата на раждане 23.10.78 г., а на партньора ИИ с дата на раждане 26.05.76
Вторият въпрос е: какви чувства изпитва към мен
Предварително благодаря!!!

Привет! Подредба с 9 карти за теб- развитие на връзката в близко бъдеще (до 6 месеца)

Дъно 8ч

Дама чаши---3чаши--10меча
Рицар жезли---3 меча-- Дама жезли
Смърт-- Паж мечове---Справедливост

Какво ИИ изпитва към ВК?

Колесница/ 2жезли- 4 чаши - 6 меча

Какво да очаква от него?

Жрец/ 7 жезли 9 чаши Смърт

Така..така..така...Вие имате ли раздяла от преди?

Мисля, че тази връзка е преминала през много трудности и ти е донесла доста болка в близкото минало, тъй като човека ти е изневерил. Ти все още го преживяваш и страдаш..но той явно не иска да те пуска, помолил те е да се върнеш при него, не знам дали вече си се върнала или ти предстои да се върнеш, но съм убедена, че искаш да му дадеш шанс. Ще се съберете, като първоначално ще усетиш големите промени, които са настъпили, ще мислиш, че е за добро. Но вътрешно в себе си трудно ще му повярваш напълно пак. До няколко месеца предстои да вземеш окончателното решение за вашите отношения, да претеглиш за или против и да теглиш чертата.
Виждам, че той много съжалява, че е сгрешил, надява се на твоята прошка, ще поиска да оправи нещата.Дай му шанс, виж на къде ще тръгнат нещата и виж дали промените, на които си се надявала ще станат факт. Ако всичко върви както си го очаквала - продължи с него, ако не- винаги можеш да се разделиш с него и ще имаш своите причини.
За сега ви виждам да се съберете, а до 6 месеца ти да имаш окончателното становище продължаваш заедно с този мъж или не.
Според мен ти в момента си трезвомислеща и ще можеш със сигурност да вземеш правилното решение за вас.

Успех! мерси

Моля те само да дадеш обратна връзка уловила ли съм нишката и историята ви, мерси! мерси
venera21
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Апр 07 2013, 01:38

Здравейте всички.Тази вечер-ровейки се в таро-сайтове...попаднах тук...и бих искала да попитам ...Някой има ли желание да ми "хвърли" едни карти за евентуална връзка в близко бъдеще...дали ще се появи "мъж на хоризонта",понеже от дълго време съм без гадже и взех да се притеснявам сериозно...МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ.От кога го чакам тоя принц...а той не идва...
Благодаря.
Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Апр 07 2013, 11:17

-

Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 15:33; мнението е било променяно общо 1 път
venera21
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Нед Апр 07 2013, 20:32

Благодаря
Katerina44
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Апр 09 2013, 18:15

Привет на всички!Казвам се Екатерина.Много ме интригуват картите Таро и техните възможности да надникнат в бъдещето.Разгледах форума и съм впечатлена от някои тълкувания.Ще се радвам и ще бъда благодарна,ако открехнете малко вратата на неизвестното и за мен.1/Ще си намеря ли скоро/до 1месец/работа-по специалността?2/Имам връзка с Н.И.-мога ли да очаквам да имам с този мъж семейство,брак...или ....???Благодаря Ви!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Вто Апр 09 2013, 18:46

Katerina44 написа:

На първия въпрос се паднаха Императрица, Крал жезли, Рицар пентакли. Императрицата говори за започнала промяна, но до достигането на желаното вероятно има още време. /Означава и майка, вероятно имаш дете и се грижиш за него/ Този рицар на трета позиция, освен че е муден, на мен лично не ми допада, но тълкуванията са че с него на трета позиция отговорът е "да" ще започнеш работа, но на по-късен етап - един, два месеца. Кралят жезли предполагам е твоята опора или човек, на който разчиташ. Той е сериозен и стабилен и заслужава доверие.

На вторият въпрос зададох срок за до 3 месеца - Кралица жезли, Паж мечове, Асо пентакли
Мисля, че има взаимност на чувствата и възможност те да стигнат до брак, но няма да е в този срок. Асо пентакли в случая според мен дава обещание, но когато съдбата реши. Паж меч по принцип е потаен, не разкрива намеренията си, чувствата си.....
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще покажат картите :)   Today at 19:13

Какво ще покажат картите :)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next