Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпроси и отговори

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 635

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Пон Юни 24 2013, 22:48

Благодаря Фрог.До колкото знам-решението неговото не е в посока на промяна, а напротив.Може би ще ги изненада.На мен Дявол и Смърт в тази комбинация ми звучат малко комично-като до като смърттат ги раздели, оттърване няма.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 2438

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Пон Юни 24 2013, 22:53

Аз това имах предвид - решението може да бъде както за раздяла, така и точно обратното - за обвързване. Това пак е промяна ако не са женени.
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 635

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Пон Юни 24 2013, 22:55

Ще дам обратна връзка-не са женени.Дано им се случат нещата.
Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Пон Юни 24 2013, 23:06

Жентата наистина го обича много-тя е импулсивна,активна иска неперекъснато да и се обръща внимание и страда като не го получава,защото той е доста по-резервиран,затворен доста в себе си и не обича да казва какво мисли.Има някаква зависимост между тях-те се допълват,но не се разбират взаимно-тя прекалено много го притиска и го ограничава.Връзката им ще претърпи катарзис-те вече са посигнали максимума в оношенията си,предстои им буря,но не трябва да се забравя,че бурята има и пречистващо действие.След нея небето се прояснява.
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Пон Юни 24 2013, 23:08

Това за бурята ми хареса-благодаря Тони.От женаета имам информация, че наистина многого обича.Той е някак по интелектуален, не обича да говори.Ще видим какво ще остане след бурята.
polinika
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 13

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 19:31

Здравейте, момичета,

миналата седмица не успях да наредя повторна подредба, затова я пускам днес, но с друга колода с въпрос Как ще се развие връзката на К. и П. до 1 месец? Колодата е which tarot, подредбата: минало+настояще+бъдеще+отговор на върпоса. Картите са Светът+Дявола+Колесницата+Луна на метлите (рицар мечове).
Тъй като двамата живеят далече един от друг може би ще има пътуване и среща в бъдеще, но вероятно няма да донесе удовлетворение. Май има и друга жена?? Може би ще има и конфликт между двамата

Persefona
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 20:10

Polinika-картите разказват история за гурбет,за пътуване по света, за заеми или стремеж към печалба. В бъдеще вероятно жената ще пътува при него.Друга жена не виждам,не мисля че това е проблема.Просто ситуацията е такава. В тази връзка жената е активна, тя държи отношенията, не виждам неговата позиция.Последанта карта напомня на магическа вечеря на свещи.
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 20:27

Persefona, благодаря ти за мнението. Да, жената е по-активна... И двамата по принцип доста пътуват, но не в една посока. Как можем да видим неговата позиция?
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 20:52

не ми харесват тези карти- виждам раздяла и страдание по тях..съжалявам

MAITE
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 21:13

Тези карти са много забавни - как жената игриво подскача образно казано от "гъбка на гъбка", "от цвят на цвят" и изведнъж хоп се натъква на Дявола. И със същия този първоначален ентусиазъм и заряд отлита в незнайна посока.
Според мен те не се познават достатъчно добре, най-вероятно ще има разминавания между първоначалните й очаквания и представи за него и действителността, но това едва ли ще я разочарова толкова. Тя е пълна с енергия, дейна, енергична, жизнена жена. Радва се на живота.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 21:30

Жената ще си е все така самичка с епизодичната поява на мъжа, ама съм съгласна с Маите, че това едва ли много ще я впечатли. Не ми се вижда да има друга жена. Сякаш мъжът не е сред приоритетите на жената, на която гледаш. Е, поне според картите де. Много са ведри. Тя си гледа живота и работата. Мъжът е допълнение.
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 22:00

LindaLi и това е вариант...
MAITE и Frog много точно описахте жената, това, което се е случило и нейното отношение!!! halloИмали са една среща, в която са изконсумирали всичко възможно blushи после образно казано "всеки по пътя си"Sad. Вярно е, че тя се надява Rolling Eyesда го опознае и да има развитие на нещата, но засега от негова страна няма "нишани" в тази посока. Много трудно комуникират и то след инициативи само от страна на жената. Разговорите преминават по-скоро в приятелски тон, отколкото в любовен. От тази гледна точка тя се опитва да не приема нещата навътре и си гледа живота, пък каквото стане с този господин.

Тъй като картите са много симпатични си позволявам да пусна и една подредба за мен самата с въпрос Как ще се развие моят живот до 1 месец ? Подредбата е същата. КАртите са: Магът+Висшият жрец+9камъни (пентакли)+Асо метли(мечове).

Впечатление ми правят блестящите ками в първата и последната карта. Сякаш затварят някакъв кръг и едната потвърждава другата...Какво мислите вие?

Последната промяна е направена от polinika на Сря Юни 26 2013, 22:47; мнението е било променяно общо 1 път
MAITE
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 253

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 22:34

Сякаш държиш коз, но не осъзнаваш докрай стойността му, не знаеш съвсем как да го използваш. Хитра идея притежаваш. Склонна си да споделиш основни моменти около нея с твои хора, колкото да получиш възхищение и по-голяма сигурност в стойността на идеята. Това ти носи радост. Но, няма да разкриеш всичко в детайли. Чудиш се, обмисляш как да постъпиш. Търпелива си. Метлата ще си стои подпряна, докато събереш по-голяма увереност в себе си и пристъпиш към действие.
Поли, тези карти продават ли ги в БГ?
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 22:41

Полиника-ще учиш нещо, ще се обучаваш-с интелектуални дейности ще се занимаваш.Вторатат карта не е ли пети аркан-висшия жрец?Аз гледам само картинките.Много го мислиш тоя живот,прекалено анализираш и се облягаш на теории и няма да излезеш от тоя кръг на мисълта.
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 22:46

Персефона - дааа, грешката е моя. Пети Аркан - висшия жрец. Да, права си за ученето. По-точно ми предстои дипломиране и трябва да мина през защита на дисертация. Освен това аз преподавам... Иначе за учене в момента само с картите се занимавам (повече с Ленорман и по-малко с Таро). А по отношение на мисленето  - много ми пречи, защото много мисля

МАИТЕ, нямам идея дали се продават в България. Купувала съм си ги в Словакия, затова и надписите са на чешки. Водят се като "женско таро". До голяма степен книжката с тълкуванията към картите е все в женски род този, на когото се гледа и то в първо лице, единствено число, т.е. приема се, че "вещицата" гледа сама на себе си и значенията са такива (ти си такава и такава, трабва да направиш еди какво си, изглеждаш еди как си и т.н.) SmileМного са интересни и брутално точни.
По твоето тълкуване на моята подредба, нямам представа за каква идея говориш... То аз съм пълна с всякакви идеи и не знам коя точно имаш предвид Smile))

Последната промяна е направена от polinika на Чет Юни 27 2013, 00:13; мнението е било променяно общо 1 път
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 23:40

Полиника, наистина май са брутално точни и страшно готини. Не знам дали обаче могат да отговорят на всички въпроси.
По твоята подредба - учене и забавления, и от сутрин/първата карта/ до вечер /последната карта/ полезни занимания с ясна мисъл и идея /по лъскавите ками/.Това зайче на последната дали не е някое момче?
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 23:54

Момичета, пускам още една подредба.

Какво ще се случи между Г. и М. до 1 месец? Подредбата е същата. Картите са: Страшният съд+Слънцето+Колелото на късмета+8 метли (мечове)

Докато месих картите изпаднаха 7котлета (чаши) и Кулата

и
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Сря Юни 26 2013, 23:59

Открих го, това е Таро на вещиците или Вещерско таро /witchy tarot/
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юни 27 2013, 00:00

Фрог, може зайчето да е момче, но какво произтича от това? Smile Да, аз в първата подредба бях написала как се казва колодата Smile
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юни 27 2013, 09:16

Поли, това зайче ми прилича на начало на нова връзка. Вещерчето му дава ябълка, като в притчата за Адам и Ева.
По другата подредба - гледам само изпадналите, защото те са важни. Змията ми прави впечатление, а тя присъства в две от картите. Краят на тази връзка е очевиден, но има още детайли и те се отнасят до друга жена /змията/ или жената си мисли така. Дяволчето я пуска тази змия, което ми прилича като на разрушителна ревност.
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юни 27 2013, 09:58

Frog, според теб може ли да се извади заключение от зайчето, че мъжът е по-млад, плашлив пък аз го примамвам лека полека? :-)
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юни 27 2013, 11:29

Поли, точно на такова ми прилича
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юни 27 2013, 12:33

Frog - бинго!!! Ситуацията е точно такава
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юни 27 2013, 15:27

Айде, успех със зайчето
polinika
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Пон Юли 01 2013, 11:22

Момичета, успешна и слънчева седмица ви пожелавам SmileВръщам обратна връзка по подредбите с вещерското таро. Първата беше за връзката между мъж и жена - ами всъщност беше за мен и "зайчето" от втората подредба, който в тази е Дяволът :-) написах му един обяснителен имейл  и го помолих за изясняване на отношенията, т.е. имаме ли бъдеще заедно, на което той отговори, че знае, че не е подходящ за мен, но ще си останем приятели :-) Така, че аз най-накрая мирясах и се успокоих. Само съжалявам, че не послушах собствената си интуиция и картите, а се подведох по една приятелка... Както и да е. Познахте момичета :-) И само, за да ви онагледя ситуацията и че картите никога не лъжат ви пускам подредба (минало+настояще+бъдеще+отговор на въпроса) с въпрос Как ще се развие нашата връзка с К.?, която направих, след като вече бяха изяснени нещата :-) Страшният съд+ Кралица мечове+3 чаши+Кулата

По втората подредба няма движение, но снощи като си теглих пак се падна на последна позиция същата карта - асо мечове.... Въпросът е как ще се развие моят живот до 1 месец? Нямам идея какво може да означава това повтаряне на асото...
Обесеният+Кралица мечове+ 3 чаши+ Асо мечове
имайте предвид, че много добре бях размесила картите и не знам защо Кралица мечове и 3ч се повтарят....
Reni
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юли 04 2013, 16:48

Момичета, на въпрос какво да очаквам в любовен план до 1 седмица , ми се паднаха малко странни карти- цепя на Влюбените,а картите са: Колелото на съдбата, Дяволът,9П
Честно казано, зациклих като ги видях...

Полиника,тази комбинация - Обесеният+Кралица мечове+ 3 чаши+ Асо мечове ,според мен, показва, че ако спрямо даден въпрос/ проблем не си знаела какво да направиш,как да действаш, то ще дойде момент, в който ще си решена и готова да предприемеш някакви действия с цел изясняване.
Тези 3Ч не ги разбирам,стоят ми странно на тази Кралица М...
Да не би да имаш съмнения за някакъв любовен триъгълник, за трети човек?
Или пък,тъй като въпросът е свързан с това как ще се развие животът ти до 1м., ако досега не си излизала и не си се забавлявала кой знае колко, сега ще решиш,че след като си single lady( съдя по ДМ), ти е време да се забавляваш?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Чет Юли 04 2013, 19:57

Рени, има някакво развитие по Колелото и Дявола - флирт, страст, емоции, но нищо сериозно.Пак е самичка дамата от 9П.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Today at 03:39

Въпроси и отговори
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 37 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next