Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

За работа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Redjy
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 61

ПисанеЗаглавие: За работа   Пон Ное 28 2011, 14:23

Здравейтеa! vvictorow
аз също мисля като shopkata,вече сте направили избора си,за новото работно място ще се наложи да направите компромис(дали отначало ще сте на 4 часа,или ще ви осигуряват на половин работен ден) не знам,или ще почакате.Но мисля че ще е за добро,картите за досегашната ви работа не са много добри(Крал ч.+Рицар ч.+5 м.)нещо като излъгани надежди,обещания които не са изпълнени.Пожелавам Ви успех! мерси
Върнете се в началото Go down
krila
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 18

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Вто Ное 29 2011, 11:07

здравейте ,
нугдая се от съвет .Относно професионална реализация . Порази вече възникнали оббстоятелства е необхозимо да се преориентирам професионално .
Въпросът ми бе "Към каква професия да се оринтирам " Картите , които изтеглип са 2ч Влюбените и 2 п.
От 2 години се занимавам с таро и ако бе за някой друг сигурно бих имала мнение , но за себе си ми е невъзможно .
Благодаря Ви предварително
Admin
Администратор
Администратор

Female Scorpio Брой мнения : 1955

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Вто Ное 29 2011, 12:23

krila написа:
Въпросът ми бе "Към каква професия да се оринтирам " Картите , които изтеглип са 2ч Влюбените и 2 п.

Тези карти говорят за обмен на чувствата.
Можеш да бъдеш актриса (Цялата ти подредба състои из двойки, което значи двойственост)
Можеш да работиш като психолог, социален работник, детска градина, но физически труд не е за теб мерси
http://tarot-manija.forumlatvia.com
Shopkata
Модератор
Модератор

Female Pisces Брой мнения : 1200
Местожителство : London

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Вто Ное 29 2011, 13:57

И аз смятам ,че ще бъде свързано с някавъв обмен на информация и емоции между хора.Консултации, интервюта, тестове. 2 п освен това индикират и работа в офис, обмен на инфо дистанционно ,чрез техника -телефони ,факсове , интернет и т.н.
http://www.tarotanalyses.info/
krila
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Вто Ное 29 2011, 14:25

благодаря Ви много за отзивчивостта , пояснения над 40 години съм усмивка
досега съм работила в офис. от извстно време съм без работа и не съм решила с какво да се занимавам .Поради възрастта не мога да изпълнявам същата позиция-
Благодаря още веднъж.
Redjy
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 61

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Вто Ное 29 2011, 14:36

Здравей Krila,
според мен комбинацията показва ситуацията ,в която се намираш в момента изборът пред,който си изправена(Влюбените),а 2 пентакли показва прехода от едно състояние към друго,адаптиране.Понеже имаш три 2-ки,може би трябва да влезеш в съдружие с някого,2-ка чаши показва успешно партньорство.При всички случаи трябва да си по-гъвкава ,да лавираш за да имаш шанс .Аз съм в същата ситуация и питам картите с какво да се занимавам,но не мисля ,че те биха дали такъв отговор.Освен това 2-ка пентакли ми прилича на някой носещ две пици,или табли или баници :sm38.gif: и с тези две чаши може и да е в ресторант,пицария на две смени.Каквото и да е желая ти успех! мерси
krila
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Вто Ное 29 2011, 15:00

Благодаря
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: За работа   Today at 10:51

За работа