Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

ПартньорскиII

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 1589

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Нед Апр 05 2015, 13:50

Ами , Зуки , на мен ми се струва , че той е голям егоист , а тя май не е съвсем готова да се обвърже твърде много. Полага тя усилия , ама цялата работа не й е по вкуса. Мнението ми , като цяло се припокрива с твоето... само че аз го смятам не толкова за обичащ , колкото иска да е обичан , а пък и ако друг е добре покрай това ОК. А тя направо си се напъва да му угоди , само че ми изглежда незряла , за нещата ,които той иска.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор

Брой мнения : 5239

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Нед Апр 05 2015, 14:21

а,сега вече виждам по-ясно...

-понеже той ми е близък,та ти си много права ,като казваш че иска да бъде обичан.
да егоист,има си няква крива справедливост,която на първо място слага него си,пред другите,като не мисля че момичето е пренебрегвано в случая ...

той-има зад гърба си кратковремен,брак,несполучлив.без деца.няколко връзки,от които излиза ''гол и бос''- та видиш ли егоизма излиза през носа,ама урок,който май не е успял да усвои...

тя-по-млада от него(десетина години),с детенце (4,5год.)-от странични хора,само знам ,че е млада,не че е дечко,но е млад дух...

може би искат едно нещо,но нещо не са се нацелили двамата...друго време,или с друг човек...
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1589
Местожителство : варна

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Нед Апр 05 2015, 15:20

То не , че е пренебрегната , ама не й идва от вътре всичко , Зуки... А той може и аз да не обяснявам правилно , но някак ще направи нещо , ама не щото иска друг да е добре , а заради себе си .Нещо от типа :Е , сега дадох / направих/ купих ти трябва да си ми благодарна и да ме обичаш ...Така го усещам аз ... А тя полага усилията да е благодарната... Образно , казано де

Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5239

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Нед Апр 05 2015, 15:38

разбирам те много добре,и в посоката в която мислиш мерси , и си права ...
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Нед Апр 05 2015, 15:46

мерси мерси мерси , Зуки

Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 621

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Сря Юни 24 2015, 08:23

и една партнъорска за разплитане:

Той поддържа връзката и я води като виждам, при него чувства, любов, страст, но май при нея е проблемът, тази жена показва че го обича, но май е заключила сърцето си за него и търси победа, не любов.Не зная как ги виждате?Много ме озадачава, защот о тази жена е кралица чаши, няма нищо общо с мечове и е отдадена, нежна, обичаща.Не разбирам картите обаче, какво може да означава, най-вече ме озадачава нейната страна
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Сря Юни 24 2015, 13:54

Ами , аз мисля , че той прекалено много я задушава с неговата си любов.Тя като че ли иска повече свобода , изява и самостоятелност.Точно писнало й е да е ДЧ.

Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 621

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Сря Юни 24 2015, 14:41

Да, той е доста доминиращ,но тя не случайно се явява само на ниво чувства мечовете, няма сила да се изяви наистина май.Тя не може да му се противопостави ми се струва, даже тази 6Ж е пак неговата победа, за която тя мисли.Неговите правила, неговите победи, неговата любов, тя е като негово отражение, този рицар жезли вижте как огледално е повторен в 8Ж, сякаш тя го следва за всичко.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   Today at 22:00

ПартньорскиII
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2