Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Една гара за двама

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 2429

ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Сря Дек 02 2015, 16:10

Зуки, Тея, благодаря ви за анализа. Много сте прави и се допълвате. Значи ситуацията е следната - жената не живее с мъжа си от 4-5 години, защото той отиде при друга. Тя не спря да се надява през това време, че той ще се върне при нея. Не допускаше други, защото сравняваше всички с него, а те не бяха "на висотата му". Сега той изведнъж реши, че ще се върне при нея, но нещата не са същите. Имам усещането, а и не само усещане, имам индикации, че той я използва за користни негови си цели. Заради него тя си стои така без да знае къде е и какво да прави. Междувременно се появи човек от далеч, който успя да я извади от летаргията. Тя обаче, имам чувството, че отново ще си отреже късмета заради напразни надежди да възстанови семейството си. Та по тази причина се обърна към мен - да разбере дали да залага на мъжа си. Иначе с новия човек само комуникират по интернет. Не са се виждали на живо. Връзката им е от скоро. Изненадаха ме тези 3 меча при втората подредба. Не мога да си ги обясня. Наистина виждам прекрасни намерения от страна на мъжа и пак колебания от страна на жената. Спомням си, че някъде Линд бе коментирала 3М и като стрелите на Амур /ако не греша/ и така нещата ще си дойдат по местата. Благодаря ви още веднъж. Подкрепяте ме в моите мисли - мъжът й е принуден да се върне при нея и да замазва положението, заради изискване за стабилно семейно положение на определена работа към която той се стреми.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 6947

ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Сря Дек 02 2015, 16:32

Фроги съвсем кратко от мен. Не мисля, че тя ще се реши да е с втория колкото и чувствата му да са чисти. Ще си запази семейството.
А и интернета е едно, реалното семейство съвсем друго така че..
Мъжът й е човек с труден характер който я преоткрива.
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Чет Фев 25 2016, 14:22

АЗ написа:
Момичета, една приятелка ме помоли за развитие на отношенията й с двама души. Тъй като знам доста неща ще се въздържа от коментар, но ще ви помоля да кажете ако виждате важни детайли в двете подредби:

Първо за отношенията с мъжа й, с когото са разделени отдавна, но тя го обича и се надява.

5- Императрица                    2- Обесен
6- ПП             1-5Ж              3 - ПМ
7 - 3П                                  4- Умереност

Другият човек, с когото се е запознала скоро и който е единственият за толкова години, успял да я впечатли на този етап:

5- РП  ....................  2 Влюбени
6- 2Ж  ......1-3М ...... 3- Слънце
7-6П   ..................    4- Свят

Момичета, ето ви една обратна връзка по този случай. Няма да подчертавам, вие ще видите кой къде и какво. Аз не се справих добре.
Мъжът и само проформа е при нея /подозирам, че е с користни цели, но не финансови/. Преди дни е заминал на екскурзия в чужбина с дългогодишната си любовница. Другият - оказа се мошеник. Опитваше се да я вкара в някаква схема, но тя се усети навреме и го блокира.

Тея написа:
за мъжа й - тя все още се чувства негова жена , като дете ми се струва , че като общуват го "гледа в очите" , иска й се наистина да започнат на ново ... но при него , не виждам нещо да се случва в тази посока. Аз като я видя тая Умереност... Има като че ли някакви игрички и борби между тях , по-скоро от негова страна .Тук се чудя дали нещо не я подвежда или заблуждава...

За другия човек- той много я харесва , радва й се ... Някакво разстояние ли има между тях ? Питам заради Света , той ми е показвал че понякога просто физически хората са на разстояние.Ако ли не той няма да я притиска , ще спазва някаква "пионерска" дистанция.Тя за сега все още гледа на него като на "другия" , както казах все още се чувства жена на мъжа си.Но тепърва ще започват промени лека полека.

Зуки написа:
и двата случая тя е жертва на себе си.
при първия е малко мазохистично.
при 2 е натресено положение(уж го иска,ама не съвсем),ако може така да не и се меси много много той,и да не я контролира...
пак за първия-неговата монотонност,или как да кажа амплитудни промени към нея,я взривяват-тя е на седмото небе от една доза...

начи с първия може да бъде любовница,мила,свадлива,сърдита,да го провокира,да си играе с нервите му,на това би била доволна да е до него...
с 2 може да направи едно-мъка,и отклоняване на вниманието,малко измамно би се държала спрямо мъжа...на доброто не би отговорила с добро...

всичко това тя си го знае,знам ли малко клинично е ,болна от любов

мъж 2 не е глупав,и усеща тези сигнали ,които тя недвусмислено праща когато са заедно.
всичко това,ако тя и номер 2-не са във връзка,месечна,а просто излизат от скоро-трябва да се пази...самата тя от себе си...той-може да и подари света
Линд написа:
Не мисля, че тя ще се реши да е с втория колкото и чувствата му да са чисти. Ще си запази семейството.
А и интернета е едно, реалното семейство съвсем друго така че..
Мъжът й е човек с труден характер който я преоткрива.
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 621

ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Вто Мар 01 2016, 22:37

Момичета трудно ми е да съм обективна, моля ви помагайте, за близък човек е подредбата:
7             2
6     1       3

5             4

1 - сигнификатор показва характера на отношения в момента, това, което свързва двамата.

Ляво платно (7, 6, 5) -питащия.

Дясното платно (2, 3, 4) - неговият партньор, мъж или жена.

7 +2 - първите две карти характеризират нагласа. Те показват какво мисли всеки от партньорите и как той оценява тези отношения.

6 +3 - характеризират психическо, емоционално отношение. Те показват, какво им е "на сърцето", техните надежди и страхове.

5 +4 - описват външната страна на връзката, как изглеждат отношенията от страни. Може би това е просто фасада, която крие съвсем различни мисли (горното ниво) и чувства (средно).

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Съб Май 07 2016, 11:02

Между нас 10 п

В мислите му- АМ
В сърцето - Дама чаши
Действията - Влюбените

В моите действия - Им-р
В сърцето ми - Крал чаши
В мислите - 10 м

колодата е 78 врати. Интересно е, че за чувства се падат Дама чаши и Крал чаши- не сме си безразлични, има емоции. НО въпросът е дали има потенциал за връзка между мен и това момче.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Today at 22:00

Една гара за двама
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3