Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

въпрос за взаимоотношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
bellezza
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: въпрос за взаимоотношения   Пон Яну 09 2012, 21:03

Здравейте, от скоро сама се опитвам да се занимавам с карти таро, но ми е още трудно с тълкуването. Предполагам всичко опира до практика и търпение. Ако Вие може да ми отговорите на два въпроса, много ще съм Ви благодарна. Въпросите са свързани с отношенията между мен и мъж (П.) ще се развият ли в положителна посока до започване на връзка(в момента сме малко скарани)? Ако да, до какъв период от време ще стане това - месец? Много благодаря!
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор

Female Scorpio Брой мнения : 1955

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за взаимоотношения   Пон Яну 09 2012, 23:53

bellezza, Просто зададох въпроса: Как ще се развият отношенията ви до края на януари.

Мисля, че отношенията ви не са от вчера, вече сте стигнали такава фаза, когато човек открива нови качества в партньора си и това го плаши, дразни, стъписва. В момента живееш във миналото, ситуацията изсмуква цялата ти енергия, аз мисля, че ти дълбоко в душата си имаш някакво решение, но не го взимаш, нещо изчакваш и го отмиташ, тъй като мислиш, че това решение няма да ти донесе изгода.
Той, да не би да е оженен?
Но без обзир на това, до края на месеца връзката ви ще се поднови мерси
http://tarot-manija.forumlatvia.com
bellezza
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 41

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за взаимоотношения   Вто Яну 10 2012, 08:45

Много ти благодаря за бързия и точен отговор. Не, не е женен, сам е. Надявам се наистина да ни се подновят отношенията, но ми се иска той да е инициатор на това, тъй като винаги досега аз съм била. Иска ми се да прояви той някакво отношение, каквото и да е то.Още веднъж много благодаря и хубав ден от мен усмивка
Cat79
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за взаимоотношения   Вто Фев 14 2012, 15:50

Белеца, станаха ми интересни картите, които и са излезли за теб и още по-интересно ми е, защото моето мнение е, че няма да стане това сдобряване / за споменатия период/, най -вероятно той няма да пристъпи пръв, така да се каже, както ти искаш и както чакаш да стане.
Можеш ли да споделиш какво стана?
simonabs
Гост
Гост

Female Брой мнения : 155

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за взаимоотношения   Сря Фев 15 2012, 23:56

bellezza написа:

Zdravei 6te se probvam i az da pogadaq malko. Izpolzvah 5 karti

1. Nastoq6te- Ricar me4 oburnat
2. minali vliqniq- 2 pentakli oburnati
3. bude6te- kralica jezli
4.pri4ini- ot6elnikat
5.potencial-7 pentakli

V nastoq6teto vijdam mnogo energiq, impulsivnost i vzimane na re6eniq pribarzani i neobmisleni. Trqbva da se uspokoi6 za6toto 6te se izmori6 ostane6 bez duh i sili. Iska6 da si navsqkude i da pravi6 vsi4ko, no sre6tate mnogo pre4ki i ima 4uvstvo za bezmislie.
Moje bi v minaloto ste imali zaguba da finansi, neuspehi v rabotata i vuv vruzka s lubim 4ovek. V bude6te neznam za6to no vijdam pak agresiq , manipulaciq na situaciqta, revnost. V su6toto vreme tova moje da e poradi 4uvstvoto za nenujnost , trqbva da si varnete vqrata v sebe si.
Pri4inata e su6to taka tarseneto na 4ovek do vas jelanieto za vruzka i spravqne sus samotata. Iskate jivota vi da poeme v nova posoka.
Potencial v situaciqta- eto i tuk ve4e vijdame svetlina v tunela /pone taka si mislq/ . Imate pogled vurhu tova koeto iskate i spored men 6te ima uspeh, no moje bi ne s tozi maj.

Pi6ete mi mili hora kakvo mislete za moite bra6tolevici.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за взаимоотношения   Today at 19:16

въпрос за взаимоотношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1