Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

работа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
cecile_96
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: работа   Вто Яну 24 2012, 10:46

Здравейте, казвам се Силвия и доста отдавна съм без работа. Ще си намеря ли скоро работа и в коя сфера, в България или в чужбина?
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 511

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Вто Яну 24 2012, 13:27

Здравей Силвия,
това са три въпроса ,които задаваш,ще направя подредби за трите въпроса
но изчакай да се включат с мнения и подредби ,по-опитните участници усмивка
"Ще си намериш ли работа до 1 месец?"
Стр. съд, Крал чаши ,9 меча
за съжаление не, като че ли очакваш някакво решение да се вземе,някой може да ти е обещал помощ,но ще се разочароваш.
"В коя сфера да си търсиш работа?"
3 чаши,Паж пентакли,Крал пентакли,
(Паж п). е нещо ,което ни се случва за пръв път,обучение,(3чаши)-ресторанти,барове,увеселителен сектор.Може би трябва да изкараш някакъв курс и да работиш в нова сфера.
"Ще имаш ли шанс за работа в чужбина в скоро време"
7 пентакли,Колесница,5 пентакли
и тука" на камък",чакаш отдавна,положила си усилия,възможно е дори да заминеш
но няма да бъдеш доволна.
Имай в предвид,че аз гледам за период от 1 месец,и много пъти не познавам... :sm38.gif:
Успех!
cecile_96
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Вто Яну 24 2012, 14:11

Благодаря
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Съб Апр 20 2013, 08:55

Здравейте , бих искала да попитам дали ще получа работата за, която кандидатствах? А ако не ще намеря ли скоро допълнителна работа за да оправя финансовия хаос .Казвам се Юлия ако има значение.
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Нед Апр 21 2013, 15:34

Юлия ще бъде ли назначена на работата, за която е кандидатствала? - Глупак+10ч, 5ж, 10ж - Глупак и 10ч ги дръпнах заедно, показват голямото ви желание, но и несигурност в успеха си, сякаш вътре в себе си знаете, че не е дошъл моментът, мотивацията ви е да се справите с трудностите, които имате, но смятам, че не е работата за вас, с тези карти не мисля, че ще ви назначат, ще предпочетат някой от другите кандидати. Моля за обр.вр., може и да не съм права все пак. В отпуск по майчинство ли сте била до сега? Или сте новозавършила?

До 3 месеца Юлия ще започне ли работа? - Глупакът, Крал Пентакли, 8 чаши - първо, имате ли ясна представа какво точно искате да правите, имате ли необходимата квалификация за това, очакванията/желанията ви отговарят ли на възможностите ви? Имате ли опит, умения, образование, достатъчни за това, което искате, ако сте си набелязали нещо конкретно. Това са ми въпросите, които ведната ми изникнаха, особено заради повтарящия се Глупак. Има ли сред вашето обкръжение някой човек - независимо мъж или жена, който ви потиска и спира развититето ви? Да не би да имате прекалено високо самомнение, което не се харесва на работодателите? Така... По тези карти работа не виждам, но има бягство от нещо, опит за промяна и поемане по нов път, до какво ще доведе не мога да кажа, в следващите 3 месеца ще се лутате и ще търсите нови възможности. Имате желание да се впускате в рисковани начинания, но за развитието им е рано да се говори. По зададените от мен въпроси, ако искате, отговорете, ще е полезно за обр.вр. и за доизясняване на подредбата ви.

Това е от мен. мерси
djuliana7
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 34

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Нед Апр 21 2013, 17:15

По първият въпрос - не съм била в отпуск по майчинство ,по-скоро съм новозавършила (завърших курс) преди 7м и работя това за което учих.Не искам да сменям работата ,която имам доволна съм и шефката също.Желанието ми е да работя нещо допълнително нямам нищо конкретно като идея.Нещо по конкретно относно бягството от нещо и поемането по нов път. Благодаря мерси
beti
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Пон Сеп 02 2013, 11:22

Здравейтеусмивка Ще се радвам ,ако някой им време и желание да ми изтегли карти,аз все още нямам ,но съм решила скоро да си купя,засега само чета
Казвам се Галина и искам да задам 2 въпроса
1.Ще си намеря ли работа до 3 месеца
2.Ще пътувам ли до Дания до 3 месеца?
Благодаря ви предварително!
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 511

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Вто Сеп 03 2013, 12:13

Здравей ,Галина

на първия въпрос:
Смърт ,Глупакът ,10 жезли
Крал мечове ,5 жезли ,5 чаши

на втория въпрос:
3 жезли,2 жезли ,8 пентакли

Преживяваш голяма промяна(Смърт) в живота си свързана със загуба(5 чаши) на нещо(работа ,раздяла или др) ,на прага си на нещо ново (Глупакът)и неизвестно,което те плаши и натоварва(10 жезли).Общо взето в доста труден период си(5 жезли),и не знаеш как да се справиш сама.На първия въпрос няма конкретен отговор ,по скоро картите показват състоянието ти в момента,и перспективата не е "розова" .
Докато по втория въпрос имаме конкретен отговор,и бих казала конкретно предложение за работа,според мен отговора за Дания е -да.
Успех!
beti
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Вто Сеп 03 2013, 12:48

Благодаря ти много за отделеното време и внимание Реджинамерси 
Абсолютно си права за първият въпрос ,загубих си работата съвсем наскоро и чух неща ,които много ме огорчиха и изобщо не бях очаквала.Общо взето картите добре отразяват състоянието ми и се надявам те да важат само за миналото и настоящето ,но не и за бъдещето.
Въпросът ми за пътуването е по скоро свързан с любовта ,но те картите не са много любовни,даже са по скоро работни ,но все пак отразяват някакво движение и силно се надявам да се сбъдне
Поздрави 
краСси
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Съб Дек 05 2015, 15:23

Казвам се Красимира,въпросът ми е ще си намеря ли скоро работа?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: работа   Today at 00:10

работа
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1