Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Как се отнася

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
La la
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1231

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Нед Окт 26 2014, 17:07

Здравей, Марина, Ша-Таро е мой блог, не е форум. Бях говорила с Джема, която е събрала това инфо и тя се съгласи да го включа там.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 1577

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Нед Окт 26 2014, 17:19

La La, браво, информацията е много добра! Затова написах, че е възможно да е участник във форума, защото има цитати от къде е взета, а както се знае повечето не посочват от къде е взета информацията.

Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1353
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Чет Яну 22 2015, 22:42

По тази подредба изтеглих все обърнати, без последната. Става въпрос за момиче.

1. – мислите й - обърната 2 чаши
2. – чувствата - обърната 5 Пентакли
3. – какво ще показва - обърната 8 Пентакли
4. и 5. – какво ще иска от него - обърната 6 пентакли и обърнат крал Жезли
6. и 7. – неговата реакция - обърната 2 жезли и обърнат Глупак
8. – плановете й за него - обърната кралица Меч
9. – резултат, близкото бъдеще - 10 чаши

В момента не си говорят. На нея й е тежко, но се възстановява. Показва незаинтересованост към него. Какво иска ли...може би да не е толкова настоятелен? (тук съм объркана). Той също е объркан и се държи "глупаво". Обаче май ще й мине и ще има среща м/у тях накрая. А може и да е край. На фона на толкова обърнати карти...
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Пет Яну 23 2015, 10:06

Момичето явно е преодоляло тук нещата- тя иска нещо сериозно, стабилно и стойностно, ангажимент. Този мъж й идва прекалено нестабилен и хвъркат.
Няма събиране по тези карти

Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1353
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Пет Яну 23 2015, 11:37

Той твърди, че тя е неговата жена и ще се бори за отношенията им, не могат да бъдат само приятели. Рядко чувам подобно нещо от мъж.
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 729
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Чет Яну 29 2015, 23:34

1 – мислите му - Жрицата
2 – чувствата - 10м ( доп КЖ и 6ж)
3 – какво ще показва - КС ( доп 6ч и 4м)
4 и 5 – какво ще иска от теб 9ч и 8ч
6 и 7 – твоята реакция Глупак и Луна
8 – плановете му за теб- КП ( доп ПЖоб, 4ч об)
9 – резултат, близкото бъдеще 5жоб (доп Отшелник об, 3ж об)

Подредбата се отнася за мен и един човек затова ще помоля за мнение, понеже аз съм пристрастна.

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Съб Яну 31 2015, 10:47

Това е за една приятелка и момчето,което я вълнува(хората, на които им редих Висша Жрица)
мисли- Асо чаши
чувства- 6 жезли
поведение- 2м
иска от мен - РМ+5П
моята реакция- АМ+РП
плановете му- Звезда
резултат- Колесница
абе май иска да спи с нея,иска тайни отношения,тя сякаш ще го отреже и ще си продължи напред,може би ще срещне друго момче.Ще поемат по различни пътища заради Колесницата,не виждам връзка тук

Violet
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1106

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Нед Фев 01 2015, 12:16

Шуг,
мисля, че се вълнува като я види и я забелязва. Но нищо не показва от това, което усеща към нея. Държи се дори хладно, балансирано. Иска тайна комуникация, нейната реакция - яснота и чудене какво да направи. Резултатът ще е раздяла. Мисля, че няма да се случи между тях, тя като разбере, че той иска тайни отношения, няма да й се иска....

Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5240

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Сря Май 13 2015, 13:02

Преди да попадна на тази подредба бях изтеглила карти за Мъж ''какво го е подтикнало да  прояви агресията си над  семейството си''
10пентакли.об-сила-10пентакли/дявол

(само ще си отбележа,че картите които изтеглих,след бъркане,обръщане,бъркане,цепене,са  същите които вчера ми бяха излизали в  различно гледане КК)

СИЛА И ДВЕ ДЕСЕТКИ,НА ФОНА НА ДЯВОЛА
сила и дявол
10на10
огън и земя
-отдавна не бях отчитала картите така,все се случва само да тълкувам,или да си изкажа предположението по картите
обаче ми прави впечатление когато се появи нещо,и то си има някаква зависмист,своя закономерност към смаата ситуация,проблем . поне така смятам де...*чувсвтам се като таро изследовател*

преумора-да
загуба на контрол над ситуация,или невъзможност да контролира неща,може  изобщо това да са Неща,не в неговата компетенция,зависимост...в тоя случай дявола си намира оправдание да се появи , и да  се възползва от и обез това немощното тяло и дух по 10ж,сила...панаир на суетата-това  ''виждам'' в 10пентакли...
тези  жезли,и тези 10 пентакли-показват че макара да сме в един живот,един път,един дом,една фамилия,всеки сам носи своя ден на плещите си...и  дявола ,ще бъде поканен само от слабия .

4................8..................6
...........2......1.......3..........
5................9..................7

1 – мислите му-влюбени
2 – чувствата-об.звезда
3 – какво ще показва-об.умереност
4 и 5 – какво ще иска от теб-об.крал меч и смърт
6 и 7 – твоята реакция-об.висша жрица и 4 чаши
8 – плановете му за теб-4меча
9 – резултат, близкото бъдеще-10чаши

*този човек има ли желания,надежди,вяра?!-той сякаш има насадено отношение ,че някай трябва да го разбира,да прощава,и ей така да мине като на куче.
жената май не е на същото мнение,тя е отдекчена,и наясно със себе си,пред избор,и в търсене на светлина.ако единия  е загубил разсъдък,друг загубва себе си...

илюзия-4м-влюбени-10чаши -болен мозък на един обърнат крал мечове

много им утива картата на цепене-об.СС
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 729
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Чет Май 14 2015, 02:31

Зуки може би корените на проблемите на този мъж идват от семейството му, но не знам, дали е сегашното или предното, когато е бил потискан като малък, но той не е срещал одобрението на близките си. И този натиск го е накарал да си реши проблемите със сила. Желание да е силен на фона на по-слабите в семейството. Той има проблеми, които му е трудно да понесе. Някаква зависимост виждам и проблем с парите също. Опитва се да се почувства силен, чрез насилието.

Той е отчаян има нужда от любов и разбиране, прекалено емоционален (но не го разбирай чувствителен, а човек на крайните емоционални състояния), не може да се контролира, проявява двойнствено поведение. Има нужда от промяна, която не знае как да я постигне. Не вижда решение. Стига до крайности в безумието, което е резултат на отчаяние, чувство, че всичко е изгубено. Жената отказва да го разбере и да вникне в ситуацията, тя се чувства обидена, недоволна и безразлична спрямо него. Плановете му ще са да възстановят отношенията след като преболедуват раните си и мисля, че ще има сдобряване.

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Capricorn Брой мнения : 2328
Местожителство : Чапръчане

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Сря Май 20 2015, 21:54

4 п

1 – мислите му - 6м
2 – чувствата - 4м
3 – какво ще показва - 9п
4 и 5 – какво ще иска от теб - Жрец, 5м
6 и 7 – твоята реакция - 8п, ДП
8 – плановете му за теб - КМ
9 – резултат, близкото бъдеще - Император

Така като гледам мисли да държи дистанция, няма никакви чувства, ще показва обаче че има пари, положение. Ще иска от мен да съм втора жена, 5м немога да го разбера. Моята реакция все пак ще е полагане на усилия и може би взимане на това което ми се дава. Плановете му за мен са да ме държи на дистанция, да се държи студено. И резултата явно ще е подобен - ще се държи дръпнато.

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Вто Окт 20 2015, 19:31

sugar6 написа:
Това е за една приятелка и момчето,което я вълнува(хората, на които им редих Висша Жрица)
мисли- Асо чаши
чувства- 6 жезли
поведение- 2м
иска от мен - РМ+5П
моята реакция- АМ+РП
плановете му- Звезда
резултат- Колесница
абе май иска да спи с нея,иска тайни отношения,тя сякаш ще го отреже и ще си продължи напред,може би ще срещне друго момче.Ще поемат по различни пътища заради Колесницата,не виждам връзка тук

при тези не им се получиха нещата, приятелката ми хлътна страшно много, но момчето имало тайна любима, но пък хубавото е, че тя срещна подходящ партньор

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Today at 10:28

Как се отнася
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4