Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

ще се радвам да получа отговор

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ger4o88
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: ще се радвам да получа отговор   Нед Фев 05 2012, 02:24

Здравейте и от мен усмивка
Казвам се Гергана и от известно време чета с инетрес темите във форума, тъй като винаги съм се чувствала привлечена от окултното, от непознатото. Не ми се искаше да ви занимавам с тривиални въпроси, но за съжаление в момента ме терзаят точно такива. Ще успея ли да си намеря скоро (до 3-4 седмици) хубава работа, такава на каквато се надявам? И вторият ми въпрос е за отношенията ми с настоящия ми приятел - Н. - в каква посока ще се развиват, понеже има един индивид Л.,който макар и да живее в друга държава внася известен смут в мислите ми.

Ще ви бъда много благодарна ако обърнете внимание на въпросите ми усмивка С най-добри чувства!
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 511

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Нед Фев 05 2012, 12:52

Здравеи ger4o88, ето картите по първия въпрос:

Паж меча ; Умереност ; Асо чаши

тъй като тази комбинация не дава конкретен отговор ,аз изтеглих още една карта
6 пентакли.Ти също може да прочетеш значението на картите и да си обясниш някои неща сама.На мен тази комбинация ми говори ,че ти трябва да постигнеш някакъв баланс в очакванията си ,или си много емоционална и залиташ от една крайност в друга. Умереността е голям аркан и оказва дълъг период на влияние върху теб ,ще трябва да се хармонизираш първо. Асо чаши+6 пентакли е нещо като подарък от съдбата , или неочаквана помощ или подкрепа от човек ,но по-нататък .
По втория въпрос:

9 меча , Кралица чаши , Имератор пак изтеглих допълнителна карта - 2 пентакли
определено имаш съмнения относно връзката ви, ти си доста по- емоционална и духовна ,докато той може би е по - деспотичен ,не изразява чувствата си и как да кажа малко "ръб". 2 -ка пентакли е преход ,ще се чудиш кого да избереш Rolling Eyes
виж изображението на картата - човек ,който се опитва да балансира с "две дини"
Изчакай и другите ,да се включат с други подредби!
От мен Успех
Admin
Администратор
Администратор

Female Scorpio Брой мнения : 1955

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Пон Фев 06 2012, 10:29

ger4o88 написа:
Ще успея ли да си намеря скоро (до 3-4 седмици) хубава работа, такава на каквато се надявам?

За съжаление, не няма да намериш. (3Ж об.+ДП+Дявол)

ger4o88 написа:
И вторият ми въпрос е за отношенията ми с настоящия ми приятел - Н. - в каква посока ще се развиват
В момента не виждам разбирателство помежду ви, всеки е зает с себе си, нямате никаква комуникация, (8П+3М+ПЖ об.) както ти така и той мисли да започне нещо ново- с друг партньор (Глупак+Колесница).
Тебе в любовния план те очакват големи, бързи промени, има голяма вероятност да се омъжиш за друг човек. (Императрица+8Ж+Умереност)
http://tarot-manija.forumlatvia.com
ger4o88
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Пон Фев 06 2012, 14:54

Здравейте,
Благодаря ви от сърце, че откликнахте на въпросите ми мерси , макар отговорите да не са чак толкова положителни, но всяко зло за добро. А и в крайна сметка смятам, че съдбата ни зависи и от нас самите. По отношение на подредбата на Redgina, картите, които са се паднали и тълкуването им, аз също се разрових за значението им, по-скоро говорят за мен самата, не толкова за работа или любовен живот, и ако се абстрахирам от тях, то бих казала, че попаденията са много добри. А и истината е, че докато пишех въпросите, се чудех как да формулирам един друг въпрос - а именно за себе си, за това в каква посока да поема и, какво моето призвание и пр. фундаментални въпроси, които си задава всеки човек усмивка Не знам дали има значение това, но предполагам че е така и съжалявам ако съм ви подвела по някакъв начин.
Сега ще разгледам и картите от подредбата на Джема и ще споделя своето тълкуване, а и как са се стекли събитията във връзка с въпросите ми усмивка
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Вто Фев 07 2012, 11:33

Това са отговорите на твоя въпрос на друго по- опитни участници(от мен) във форума !

Redgina написа:
"Как ще се развие връзката с приятеля й?"
Аз изтеглих :
9 меча , Кралица чаши , Имератор

Няма да се развие.... Императорът е всичко друго но не е и емоционален,доста тесногръд, обикновенно е възпитан в типично балкански дух ,че мъжът не трябва да показва чувства- че е срамота. А както гледам и тея 9 меча преди това- няма да се очуда ако си е просто "кастриран " в- имам впредвид емоционално ранна детска възраст...

Какво да кажа...миналото носи болка,бъдещето страх и неяснота и тя е по средата.Императора,ах този Император-тежък,тромав и стиснат,многооо голям пън,не и дава никаква свобода,ще я контролира от всякъде гледайки я из под вежди.Да бяга от него това е съветът ми,не се живее под лупа
Мериан
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Съб Юни 30 2012, 13:08

Здравейте,
Купих си карти Таро и книга към тях на Кристин Димитрова. Когато преброих картите се оказаха с една повече - Двойка чаши. Бих искала да попитам дали е случайно това и какво ли означава?!
Ще бъда много благодарна, ако получа някакъв отговор.
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Съб Юни 30 2012, 20:56

Здравей Мериан ,
няма нищо случайно на този свят усмивка ,това може да означава ,че си намерила нов приятел ,съветник и партньор в лицето на картите Таро,а защо не и любов за цял живот .
Нещо, на което винаги можеш да разчиташ в трудни ситуации!
Успех с Таро!
Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Нед Юли 01 2012, 11:58

Здравей Мариан,
аз също мисля като Реджина,че няма нищо случайно на този свят.
Всичко тава са знаци,които ни отвеждат нанякъде...
Успех и от мен! усмивка
Мериан
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Нед Юли 01 2012, 16:26

Благодаря за отговорите Smile
Вглеждам се в знаците, дано да мога да ги разчета правилно. С интерес чета форума - има много интересни неща. Благодаря за труда на всички!
Anima
Гост
Гост

Брой мнения : 127

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Съб Юли 07 2012, 00:53

Мериан, картата е зараждащите се положителни отношения между теб и ТАРО, според мен. Добре е, че не е дублирана Дявола . Затова ти пожелавам на добър час с тези 2Ч.
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Чет Мар 07 2013, 15:02

Ехааа, то май ще се окаже, че в книжарците да дават повече карти им е практика. :sm38.gif: Купих си Тарото на Уейт от Booktrading на Графа, където картите са отделно от кутийките, а касиерката отброява картите, които седят при нея и ги слага в кутийката, която си си взел от щанда.

3 карти са ми допълнители - Крал мечове, Асо чаши и 2 чаши - реших, че това са първите карти от следващата "партида", които тя, без да иска, е прибавила към моите. Според мен, значението на 3-те - взаимност и обич между мен и картите, че ще ми казват истината и няма да лъжат, че ще се харесаме взаимно и те ще ми помагат, а аз няма да ги тормозя с глупави въпроси blush , че ще влагам емоция, обаче и трърде много рационално мислене, което понякога пречи, но пък щом чашите надделяват, значи усетът ми ще се засили, ще получавам отговори, които ще са отвъд ума/мисленето, а като резултат от самото усещане на изображенията, на картинките. идея
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ще се радвам да получа отговор   Today at 10:55

ще се радвам да получа отговор
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1