Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Техника и технология на Таро

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 1636

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Чет Ное 14 2013, 08:10

когато се изтеглят 3 обърнати карти, разглежда ли се подредбата?
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Чет Дек 19 2013, 09:11

--

Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 07:44; мнението е било променяно общо 1 път
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5240

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Чет Дек 19 2013, 09:45

при мен една карта беше окадена...- обаче това предииии-2 пълнолуния
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
skarlet_01
Гост
Гост

Female Брой мнения : 171
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Пет Яну 08 2016, 14:45

Аз почиствам колодите си с Рейки.Нулирам тестето и оставям колодата си да почива месец някъде.Също ги разстилам на терасата на Слънце и после на растяща Луна.

Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1636

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Пет Яну 08 2016, 14:48

какво представлява почистването с рейки?
skarlet_01
Гост
Гост

Female Брой мнения : 171
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Нед Яну 10 2016, 17:37

Artemiss написа:
какво представлява почистването с рейки?

Ами аз работя с енергията Рейки.Изразявам намерение да почистя колодата си от всякакви негативни и чужди енергии,и я държа между ръцете си 5-10 минути.Усещам кога да спра.Когато е замърсена,много се прозявам.SmileЧак сълзи ми текат понякога.Това е.Който има настройки за Рейки,може да го прави.

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Пет Окт 14 2016, 15:03

Frog написа:
Докладвам след  Асо пентакли под възглавницата тази нощ, но да започна от самото начало:
От месец април се разделям с един човек по негово искане и вече смятах че сме приключили този процес, но мине -не мине време и току се появи отново. Аз, нали съм добра душа , закачам се на въдицата докато не открия следващата простотия. Та снощи пак бях на черешата благодарение на него. Помолих Асо пентакли да ми покаже правилния път, как да постъпя с този човек. Сложих под възглавницата картата. Сънят отново беше неспокоен, будих се няколко пъти, но и сънувах!!! Сънувах, че отивам в някаква казарма и търся въпросния човек, извикаха го по име, а той излезе и погледна през рамо към мен, сякаш си мисли "тази какво търси тук". Аз бях бясна  Twisted Evil  След това отидохме в двора да се разберем. Бях с гръб към него и чувах, че нещо говори много силно, но за жалост не се разбираше или просто не съм го запомнила. После се обърнах, а той беше на земята, някой го изрита в лицето. Аз пристъпих към него да направя същото, но мисля че не го направих, тръгнах все още бясна навън, по някакви стълби нагоре, извън казармата и излязох на някакъв път. Пътят в дясно беше един, а от мен наляво се разклоняваше в няколко посоки. Аз просто минах от другата страна. Преди това по самия път профуча линейка, която идваше от ляво на дясно, тоест от едно от разклоненията на пътя. Отидох до колата си и започнах да товаря, забележете  - буркани и бъчвички със зимнина, но имеше едно малко кученце в колата, взех го в скута си и му отворих един пауч с храна, а то лакомо я изяде.... Това беше нощното ми приключение с Асо пентакли и образите, които създаде.    

Тук много държа да отбележа, че 4 години по-късно този сън се разви едно към едно - с колата, бъчвичките, бурканите, кученцето. Да, тогава имах котка и не мислех за куче, но сега по стечение а куп обстоятелства имам куче, возим се с колата насам-натам, а и тази година за първи път направих доста зимнина. С човека се разделихме тогава, след година се събрахме и миналата окончателно се разделихме. Мисля, че картата имаше основна заслуга за транслиране на историята от бъдещето.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Техника и технология на Таро   Today at 10:29

Техника и технология на Таро
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4