Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

три карти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
АвторСъобщение
Кирин
Наблюдател
Наблюдател

Брой мнения : 85

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Пон Апр 22 2013, 20:28

dgakova написа:
А иначе 3Ж обърната + 9 Чаши, какво означава според теб, да не би да е повечкото емоции, които изпитвам с обърнатите 3Ж?

Мисля, че този човек не може или не иска да отговори на очакванията ти, но той пък е доволен. Понеже е като финал на КК тази двойка карти, мисля, че ще постигнеш нещото, което искаш, но само частично.

dgakova написа:
А този извод от коя карта го направи - 2 П ли ?

По 2п аз не виждам разминаване, а по-скоро приспособяване. По Рж, ако трябва да посоча конкретна карта, но аз ги гледам като цяло комбинациите. Имаш един мъж(Рж), който се стреми към Императрицата, която пък представя състоянието на нещата между вас- има потенциал за развитие в бъдещето. Рж обаче, колкото и да я обича тази Императрица, държи на своята независимост, а и обикновено този рицар го свързват с нестандартни личности и решения, така че честичко ще те изправя на нокти с изцепките си този човечец. Ти вероятно искаш една спокойна и уседнала връзка, но по Рж плановете на твоичкия ще те изненадат, и то силно. Затова и казах, че плановете ви се разминават, а ти ще трябва да нагаждаш изискванията и поведението си спрямо динамичната природа на Рж.
Картите ти са красноречиви в много аспекти, но не ми се иска да тълкувам всяка една поотделно. Приеми го така: има променливи отношения между двама души (2п), които се развиват и могат да доведат до нещо по-сериозно (Императрица), но определено няма да са спокойни отношения и ще има голяма доза оригиналност в тях (Рж).
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 1515

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Пон Апр 22 2013, 21:01

Хехехехехехе, хареса ми това с оригиналността Smile . По принцип иначе пък е излизал и като Крал Жезли, с Фрог сме обсъждали тези подредби, но не съм ги публикувала, те вече са и минали де. Нещата се случиха Smile. Всъщност аз си мисля че просто за този период ще е такъв поради факта че или ще ме използва, или няма да знае какво иска, просто докато вземе решение ще е така, защото иначе е много сериозен човек. Той самия беше взел едно момиче да живее с нея и да правят семейство, но с мен нещата са по-различни поради статута ми и това много го отблъсква. Но това е една и от причините за скандала де.

А и знаеш ли нещо вече главата ме боли да го мисля този човек. Каквото е такова е. Има Господ, той си знае работата.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Пон Апр 22 2013, 23:09

А и има още нещо Кирин, подредбата е правена за нашите отношения, а всички все гледаме, че едва ли не каквото и да се случи ще е в ущърб на мен?! Ето сега за Страшният съд, аз бях тази която се разбесня и намести нещата, заради негова грешка и сигурно ако бях сложила допълнителна карта , щеше пак да е Кралицата Мечове /голям главорез е тя .../.

1. 7 Жезли
2. Асо Мечове
3. 2 Пентакли
4. Дяволът
5. 7 Чаши
6. Страшният Съд
7. 10 Чаши
8. Кулата - допълнителна 8 Чаши обърната
9. Глупакът
10. 3 Жезли обърната - допълнителна 9 Чаши

Може пък аз да съм тази, която да предпочита това положение 3Ж об +9П, защото аз неискам брак, а той за пореден път ми казва, че иска да се жени. И подредбата би трябвало да покаже какво ще е положението за двамата, не само за мен, въпреки, че аз съм питащата.
Сега Страшният Съд наистина , като ми показа, че всъщност аз ще раздам правосъдието, а не все аз да съм потърпевшата от всички карти , малко се обръщат значенията. Вече съм и много уморена и почвам да не домислям нещата, но това ми дойде на ум и реших да го споделя.

Права съм, нали Кирин ?
Кирин
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 85

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 06:41

Деси, да не спамим тук, ще ти отговоря по КК в темата, в която си го пуснала, но в обедната почивка или след работа, че сутрин ми е малко гъчкаво...
Права си. Явно съм подходила шаблонно при тълкуването на картите ти, но е логично когато задаваш въпрос, картите да отразят резултат по отношение на теб. Аз поомешах темите, за което се извинявам, но ми се искаше да навържа всички карти, които си теглила във връзка с въпроса.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 08:56

Ама то не само ти си подходила шаблонно. Аз също така гледах и в един момент се усетих че въпросът е за двамата. Т.е. до два месеца може и да се променят нещата, щото като му гледам номерата, нищо чудно все аз да пасувам, както е сега. Освен това на 15 май той ще замине за Испания, за две седмици, но може и повече да остане, нищо не се знае. А бе доста са нещата. А може и събитията да се променят тотално , може пък и да не сме заедно ...
Аз ще преместя написаното в темата КК.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 16:45

Изтеглих си за тази седмица една интересна комбинация:

6П, Влюбените, Маг

Видя ми се много хубава комбинация, но до този момент само един грип ме е споходил, което не бих нарекла хубаво, и нищо друго....

ОВ -------УФФФФФФФ, нищо любовно само грип, доктори, притеснения... изобщо не ми звучат като такива карти. Да, Линда, май са отразили само моите желания, от една страна, но от друга Магът ми показа посещението при доктора и предната седмица. Персефона, имаше верни неща от твоите виждания по подредбата. Обясненията ти са в друга писта на житието - ежедневието, комуникацията с колеги, началници и др.
Деси, в петък си приказвахме с едно момче в службата, житейски разговор, нищо значимо, явно си търсеше събеседник, но не и съветник... Абе като цяло седмицата ми беше напрегната заради очакване на едни изследвания....неприятна седмица. Не са това картите, които я определяха.

Последната промяна е направена от Frog на Съб Апр 27 2013, 22:09; мнението е било променяно общо 4 пъти
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 16:48

Мисля, че картите отразяват твоите надежди за близост с някой готин мъж.

6п и асо п в началото са...надеждите ни- така съм чела.

Това са ясни карти за флирт иначе- ако те споходи нещо такова до края на седмицата- кажи!!

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 16:56

А, ДАНО .....Surprised Непременно ще кажа Surprised
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 635

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 16:58

Фрог, твоята комбинация е предизвикателство-да успееш да запазиш и когато даваш и когато взимаш-и в добро и в лошо-да запазваш стремежа си към любовта.Но влюбените в случая не са съвсем като любовна случка, а като избор между това да даваш на другите и да работиш за себе си-между двете карти, в едната си благодетел, в другата работиш доказвайки себе си.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 21:44

Фроги, по-късно ще пиша и аз, само да успя дребния.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 23 2013, 23:45

Леле Фроги, ако знаеш колко бях написала и като дадох да се изпрати и се изтри ... Mad

Както и да е, моите версии са две:

Любовната:

Някой ще дойде при теб да потърси утеха или нещо, което неможе сам да си набави (ако е свързано с любов), ти ще трябва да дадеш, да изслушаш и по този начин да дадеш утеха или де да знам какво. Втората карта я разбирам като показване на въпроса за който говорим - Влюбените и третата - обърни внимание - ТЯ ПОКАЗВА ЧЕ ТРЯБВА ДА ИЗПОЛЗВАШ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ РЕСУРСИ ЗА ДА ИЗГРАДИШ НЕЩОТО ЗА КОЕТО Е ДОШЪЛ ТОЗИ ЧОВЕК, НО ТРЯБВА ДА СИ ИСКРЕНА, НЕ ТРЯБВА ДА ИМАШ ФАЛШИВИ /ЗАДНИ/ МИСЛИ.

Нелюбовната:

Някой ще дойде при теб и ще потърси нещо, ти ще му помогнеш, ще вземеш решение с Влюбените и ще помогнеш като използваш всички възможни ресурси, които имаш. И както казах по-горе трябва да си искрена, да направиш всичко от сърце и с чисти мисли за да го постигнеш.

Забравих да напиша , че ще трябва да пренебрегнеш и егото си, за да се случи всичко.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Сря Апр 24 2013, 08:00

Персефона, Деси, непременно ще дам ОВ. обаче ме споходи една тъпа мисъл - напоследък за дневни Магът ми излезе като доктор Shocked Така или иначе пак ще ходя тази седмица / а и доктора е готин / , ама хич не ми е до свалки... Ще видим. Не ми се ще нещата да са вързани по този начин....
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Сря Апр 24 2013, 08:27

Ми може, защото първата карта показва и хора, които сами немогат да се спрявят и търсят помощта на друг. Да вземеш решение да идеш на доктор с Влюбените и докторът да е Магът. Ще видим Smile
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател

Female Leo Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Съб Апр 27 2013, 11:32

Здравейте, помолих картите да охарактеризират един човек - Страшен съд, Рицар на мечовете и 9 пентакли. Според мен картите говорят за хитър, хладен, студен човек. Комбинацията Страшен съд + 9 пентакли я свързвам с нещо кармично, може би освобождаване от карма, но не съм сигурна. Имате ли идея?
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Съб Апр 27 2013, 14:11

Мария, по твоите карти-това е човек на ума, с много остър ум, лидерски качества, способен да носи отговорност, да взима решения, но едва ли можеш да очакваш много силни емоции и романтика.Човек, за когото рода и предците са много важни, както и наследството-било то матреилано или морално такова.Човек, който носи много от рода си и много държи на това.
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Съб Апр 27 2013, 15:57

Персефона, благодаря ти много за отделеното време.
Бих искала да те попитам кои карти са показател за това, че човекът държи на своя род.
Хубав ден!
Persefona
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Съб Апр 27 2013, 21:42

Мария-страшния съд и 9 пентакли, при мен са свързанис предците, с това което сме унаследили,с рода, особено по мъжка при мъжете и по женска при жените.
Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Съб Апр 27 2013, 21:50

MARIA.ZH. написа:
Здравейте, помолих картите да охарактеризират един човек - Страшен съд, Рицар на мечовете и 9 пентакли.

Освен че е умен, бих добавила и това,че този човек е доста злопаметен,не показва какво чувства в момента,но не забравя и най-малкото нещо,което го е засегнало някога.Мисля,че е доста отмъстителен,но добре се прикрива.Доста високомерен е.Не е толерантен към хората,които не са умни колкото него или възможностите им са по-малки.Харизматичен е.
Привлича другите към себе си,но не допуска много хора близо.Способен е да изостави без много обяснения някой,с който е бил близък, без да му мигне окото. Мисля,че е въздушна зодия може би.
MARIA.ZH. написа:
Бих искала да те попитам кои карти са показател за това, че човекът държи на своя род.

Не знам от къде го е видяла Персефона,но аз го видях това по Страшния съд. мерси

П.С. Персефона ти е отговорила преди мен.Писали сме едновременно. Smile
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Нед Апр 28 2013, 08:28

Здравейте, момичета.
Намирам анализите ви за много полезни. Благодаря ви много за помощта! мерси
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3323

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Нед Апр 28 2013, 19:32

Здравейте момичета,итеглих карти на една приятелка с въпрос какво е очаква в любовта за близките 3м-ще се радвам да споделите мнение -
цепя на императрица-паж пентакли,5 пентакли и Маг-жеранието и е да има семейктво и да не е сама според импрератрицата,но с тези 5п ще е като чи ли в състояние на депресия и отчаяние,но се надявам пажа да донесе добра новина и мага да даде надежда че все пак има шанс нещо добро да се появи.
Iva78
Редовен участник
Редовен участник

Female Taurus Брой мнения : 521
Местожителство : Хановер, Германия

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Нед Апр 28 2013, 19:47

linjeri Според мен, приятелката ти ще излезе от апатията която е обзела, дава и се шанс с този паж пентакли и с помощта на мага,която е доста дейна карта, ще се измъкне от тежката самота на 5 пентакли мерси
Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Нед Апр 28 2013, 19:53

---

Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:10; мнението е било променяно общо 1 път
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3323

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Нед Апр 28 2013, 20:27

Ива много ти благодаря,надявам се наистина да стане така мерси
Луни мисля че таи жена с нещо много го е аинтригувала и това е прави много интересна в неговите очи и с това го държи ако мога да се изразя така
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Вто Апр 30 2013, 13:01

Момичета, едни интересни въпросчета :

Какво говори И. на М. за Д.?

Цепя на 6 Меча
Висшата Жрица, 9 Пентакли, Светът

Какво говори М. на И. за Д.?

Падна Паж Мечове
Цепя на 6 Меча - отново
9 Пентакли, Паж Пентакли, 6 Пентакли
Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Пон Май 06 2013, 07:34

---

Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:11; мнението е било променяно общо 1 път
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Пон Май 06 2013, 09:08

Луничка написа:
Мнението на М(мъж) за мен?жреца-КП-9м

Смята, че страдаш от поведението на някой авторитет около теб. Мисля ,че той се вижда в ролята на жреца, който знае как и може да те измъкне от кошмарите.
La la
Модератор
Модератор

Female Брой мнения : 1234

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Пон Май 06 2013, 10:00

Или смята, че си страхливка и не успяваш да довършиш нещата,
или него го е страх от теб - смята, че си твърде силна, праволинейна, практична.
Но кое от двете - не мога да преценя...

ПисанеЗаглавие: Re: три карти   Today at 03:37

три карти
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 29 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next