Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

жилище

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
kaia
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: жилище   Нед Ное 11 2012, 20:49

Здравейте, казвам се ....Според правилата които прочетох мога да задам два въпроса.
1.Ще останем ли в жилището в което сме в момента?
2.Водим дело за падане на завещание,ще го спечелим ли?
Ще съм благодарна ако ми отговорите

Последната промяна е направена от kaia на Пет Ное 23 2012, 17:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
kaia
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Чет Ное 15 2012, 14:43

Здравейте отново,
в темите назад виждам,че се отговаря доста по-бързо, а пък моя пост стои вече 5 дни и само се преглежда.Каква е причината?
Не искам да звуча мнително,наясно съм,че трябва да отнема от времето на някого за да се позанимава с картите. Надявам се скоро на отговор
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Чет Ное 15 2012, 22:57

kaia написа:
Здравейте, казвам се Вера.Според правилата които прочетох мога да задам два въпроса.
Ще съм благодарна ако ми отговорите

Според мен ще останете, ще имате и повод за тържество - 10 чаши, 2 чаши, 6 жезли.
Единственият проблем, който виждам е, че не си посочила конкретен срок, а картите могат да указват за определен период от време.

По втория въпрос 5 жезли, 7 чаши, 10 чаши - тук вече не мога да бъда много категорична, въпреки 10-тте чаши на последна позиция. Тази илюзия, която е в момента /7 чаши/ ме кара да мисля, че мечтата ще си остане само мечта.
Много емоции има по това жилище, страст, амбиции и никаква рационалност.

Ако другите момичета желаят могат да се включат в тълкуването.
kaia
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Чет Ное 15 2012, 23:12

Много ти благодаря!
Само да уточня, че жилището в което искаме да останем няма връзка със завещанието.
Приятна вечер!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Пет Ное 16 2012, 16:31

Аз ги свързах по логичен път. Нищо де, то става ясно, струва ми се, дори да не става въпрос за жилище. Надявам се да съм ти била полезна усмивка
Admin
Администратор
Администратор

Female Scorpio Брой мнения : 1955

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Вто Дек 04 2012, 16:11

kaia написа:
пък моя пост стои вече 5 дни и само се преглежда.Каква е причината?

kaia, мерси Никой не е длъжен да отговаря на въпросите на този форум, ако питащия има късмет-ще му отговорят, ако не значи не е съдба. Причини могат да бъдат различни (мързел, нямат карти в момента под ръка, не могат да се настроят), главната е, че някои може би са Ви и направили подредбата, но не могат да я трактуват (на мен много често ми се случва blush ).

Frog написа:
Единственият проблем, който виждам е, че не си посочила конкретен срок, а картите могат да указват за определен период от време.

kaia написа:

Подредбата е "кръст" Таро РУ

Не знам какво Ви е желанието, да останете в жилището или по-бързо да го непуснете, само ситуацията в която сега се намирате ви изтощава психически. За съжаление, това което желаете до нова година няма да се сбъдне.

kaia написа:

За завещанието знаете отдавна и все още не можете да се смирите с волята на завещателя, която Ви е тежко наранила (3М об). Мисля, че завещанието получава млад мъж или
момче с когото имате кръвно родство (ПЧ). Делото няма да можете да спечелите, ще се наложи да се откажете от тази мечта (2Ж).
http://tarot-manija.forumlatvia.com
kaia
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Вто Дек 04 2012, 16:44

Джема, извинявам се ако съм прозвучала като, че искам да задължа някой.Само исках да разбера дали да чакам отговор.
Никога не са ми гледали на таро и не знаех, че прогнозите са за определено време и то не дълго напред.Ако го знаех нямаше да задам въпроса за завещанието, защото няма начин да стане бързо, от етапа на който сме в момента.
Завещанието не го получава само мъж, а семейство, той не е млад и не са нито кръвни нито косвени роднини.
По първия въпрос, ситуацията наистина ме изнервя, но това което искам за момента, вече стана и ще се задържи до след нова година.
Admin
Администратор
Администратор

Female Scorpio Брой мнения : 1955

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Вто Дек 04 2012, 19:21

kaia, мерси
Благодаря Ви много за бързия отговор

http://tarot-manija.forumlatvia.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: жилище   Today at 19:12