Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Ще намеря ли истинската любов?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Брой мнения : 1353

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пет Окт 18 2013, 14:11

LindaLI написа:
Галантус- ще срещнеш голямата любов- пред теб е, ще се чувстваш обгрижвана, обичана и впечатляваща, ще се чувстваш ценена, човека няма да е лесен за обичане обаче, не знам дали ще стигнете до традиционен брак или ще е нещо като съжителство, няма да е като другите ти любови. Магията ще пламне след по- солидно поопознаване, общуване в обща среда. Какво да направиш- нямам идея с тези обърнати 5 жезли... да станеш по- спокойна и аналитична, да се насочиш към това да изслушваш другите.
мерси  Звучи ми хубаво, само се чудя дали ще е с човека, с когото се виждам (той хич не е лесен) или с някой нов, но ще се разбере усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 6947

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пет Окт 18 2013, 14:19

Галантус- възможно е- възможно е..
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 397
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Ное 18 2013, 16:48

Здравейте, дами Smile
Отдавна разглеждам форума и всичко ми е много интересно, понеже от известно време също се увличам по гадаене с карти Таро. Съвсем в началото съм и може би не е подходящо да пиша в тази темичка, но много ме привлече подредбата, която правите тук и реших да си направя и за мен. Ще публикувам моята и силно се надявам някой от вас да ми помогне с тълкуването.

Цепя на 3 Чаши

1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? - Асо Чаши
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ?- 9 Пентакли
3. Ще има ли възможност за брак ? - Асо Жезли
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащия? - 2 Жезли
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? - Рицар Чаши
6. Ще пламне ли магията между тях? - Императрицата
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - Кралица Пентакли
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Ное 18 2013, 18:22

Галанта, според мен си на път да направиш точно това - да намериш истинската си любов. Тя е някъде около теб, но е съвсем в началото, вероятно дори не се досещате какво е възможно да ви се случи. Просто трябва да имаш търпение, тя ще ти се покаже, но е нужно време.
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5240

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Ное 18 2013, 19:19

Каланта,ще се появи тази любов,но дали не си влюбчива натура. Дори бих казала че ще бъде повече от любов,само трябва да оставиш стари поведения,навици. Да. Фрог е права според мен.
Ей,радвам се че си тук. Smile
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Ное 18 2013, 20:25

Благодаря ви много, момичета, че така бързо реагирахте и ме приехте при вас Smile

По принцип никак не съм влюбчива натура, но влюбя ли съм способна на силна, дълбока и безусловна любов. Това всъщност стана един път живота ми, видях се в друга светлина, един нов пласт от мен се разгърна в тази любов, която за съжаление трябваше да се прекрати точно в разгара си. Не поради липса на чувства. Сега за първи път се осмелявам да погледна в бъдещето в любовен план. Все още ме държеше силно миналото. (В тази връзка, Зуки, по какво се ориентира за това, че трябва да оставя старите поведения и навици? Защото това е точно така от дълго време се опитвам да го направя.)
Така че и аз много се изненадах на тези карти, защото след такава злощастна любов човек се чувства доста обезверен.
Иначе в момента не виждам в живота си персонаж, който би могъл да бъде потенциалната нова любов, ама никак. Но както казвате, може и да не си давам сметка още. Дадох срок 6 месеца, надявам се да се появи тази толкова голяма любов Smile

Радвам се, че ви открих и продължавам да чета и да се образовам от форума, страхотни стемерси
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Вто Ное 19 2013, 08:19

заради асата,които са много при теб,ново,ново,и не на последно място 2ж...а за 3ч-в началото помислих,дали няма някой обвързан ,който да харесваш....но не,мился че подхода към мъжете,е в повече приятелски,е то е защото не си намерила твоя човек...ей,коментара ми не трявба да го приемаш като нападка,думите нямат изкривен смисъл ...асата са твои мерси 
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Вто Ное 19 2013, 12:15

О, не, в никакъв случай не съм приела нищо от думите ти като нападка, а просто обясних какво е положението с цел изясняване на картите.  

За 3 чаши правилното попадение е второто - подходът ми към мъжете е чисто приятелски, винаги е бил такъв, защото много рядко някой привлича интереса ми като мъж. А отсреща винаги има някой влюбен, а пък аз дори не подозирам Smile

Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 914

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Мар 24 2014, 21:22

Момичета,тъй като миналата година не открих "истинската любов", реших да си направя тази подредба на въпрос дали ще я открия до края на тази година:
ц.ВЖрица
1. Ще намери ли питащият истинската любов? 
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? СС
3. Ще има ли възможност за брак ? Умереност
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият?
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? Дявол
6. Ще пламне ли магията между тях? Императрица
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? Глупакът

По тези карти стигам до извода,че положението ще бъде такова,каквото е до момента. Сигурност и стабилност няма да има,защото ще ми се наложи да преглътна много неща и да преценя,дали да  простя,или не. Възможност за брак няма да има. Тази любов няма да бъде и като предишните ми,защото ще бъде пълен театър. Обвързване няма да е възможно. Магията дали ще пламне- тук си мисля,че нещата ще са само за с*кс...И какво трябва да направя-ами да се правя на клоун.
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 729

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Вто Мар 25 2014, 01:53

Това да намериш сигурна и стабилна връзка сякаш е станало твоя фикс идея, но имаш някакви разбирания относно любовта, които трябва да промениш. Трябва да се пребориш с някои страхове и желанието си да се подсигуриш, понеже нищо сигурно не се вижда.Предстои ти да минеш през голяма вътрешна промяна, за да видиш какво досега ти е пречило и да го промениш. В края на своята промяна ще откриеш нещо, което не си осъзнавала досега.
По отношение на брака имай търпение още не му е дошло времето.
Ами тази любов няма да е истинска, някакво самозалъгване, или лъжи от страна на другия човек, някакви подмолни планове, интриги, прикритост.
Ще има силни страсти, може би хубав секс, но някаква обособеност, лъжи и може дори и изневери.
От твоя страна ще има чувства, въодушевление, някакво зараждане на нещо ново.
Какво трябва да направиш -нов начин на мислене, поведение, да не мислиш много за това какво би станало или не, а да се радваш на мига и хубавите неща, които ти се случват, без да правиш грандиозни планове. Трябва да го караш по-леко и безгрижно.

За жалост няма много надежда за сериозна връзка според тая подредба. Ще има някакви връзки(а), авантюри(а), но няма да излезе нещо кой знае какво  

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
pelle
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 299

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Вто Мар 25 2014, 15:54

Здравейте и от мен   

Хайде и аз да попитам, дали ще срещна истинската любов, в рамките на една година   

ц. 5 жезли
1. Ще намери ли питащият истинската любов?  ПЧ (об)
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? 6 м
3. Ще има ли възможност за брак ? Света (об)
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? 2 м
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? РЧ (об)
6. Ще пламне ли магията между тях? Силата
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? РЖ (об)

Така като ги гледам картите, нещо ще се поразмина с истинската любов, или поне на мен не ми харесват тези обърнати дворцови карти, как пък една от тях не излезе права   

Е, както казват хората всеки с късмета си  

Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Нед Май 11 2014, 00:30

Ето и на мен какво ми се падна по тоя  въпрос. Зададох период 2 години
ц.ДМ

1 Императрицата
2 СС
3 9ч
4 Жрицата об
5 РЧ об
6 Жреца об
7 АП об

Май няма да се получи. Прекалено обърнати карти има които не говорят добре. Сякаш любовта  няма да бъде изживяна, а ще си остане само моя мечта и аз ще я чувствам, но няма да се реализира. Понеже като гледам няма да е споделена или мъжът няма да иска да е с мен. А може би става въпрос, че истинската любов вече съм я срещнала с бившия, но няма да се реализира. Жрицата и  Жреца говорят за сродни души, но са обърнати, което сякаш пречи да има разбирателство.

А когато някой осакати сърцето ти, можеш да оживееш, но да обичаш - вече не се получава.
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1353
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Нед Юли 20 2014, 16:03

За по-кратък срок от около година:

1 - рицар жезли
2 - обърната сила
3 - крал пентакли
4 - 4ж
5 - обърната 2ч
6 - дама пентакли
7 - 10 пентакли

По картите се вижда страст, нестабилност, несигурност. Не знам как да тълкувам дворцовите - крал Пентакли и кралицата. Сякаш са добра двойка, но не виждам любов м/у тях или по-скоро на някого му е трудно да я изрази - сякаш самият не обича достатъчно себе си.
ivotania
Гост
Гост

Female Брой мнения : 141

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Нед Юли 20 2014, 17:50

Ето и моите карти до 2014
1-Колесницата
2-7 мечове
3-Императорът
4-Луната
5-Асо жезли
6-Магът
7-10 мечове
Blackmoon
Ветеран
Ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Нед Авг 10 2014, 23:13

Направих тази подредба за една жена, с която се познаваме, тя сега има неуспешен брак, а с любовника ѝ също се разделиха. Та се чудим дали има шанс да срещне нов мъж. Зададох срок 1г
1 10ж
преминава през тежък период, ще й бъде много трудно да продължи напред. И е малко вероятно да намери истинска любов в този период.
2 Какво ще чувства? 9ж
Самата тя ще бъде прекалено предпазлива и дистанцирана и ще стои настрана, понеже вече е била разочарована няма да смее да се впуска в нови авантюри. Няма да има желание , едно отдръпване и затваряне в себе си.
3 Възможност за брак? 2м об
Тук е ясно , че няма как да стане докато не се разведе със сегашния си съпруг, затова и картите показват една безизходица и невъзможност да се вземе решение.
Ще бъде ли като предишните? Колесница
Тук тази карта не ми говори изобщо за връзка, а че ще успее да се се справи и да превъзмогне проблемите, ще има повече самочувствие и я очаква успешно пътуване.
Обвързване дали й предстои? Не, раздяла, самота , болка, разочарование.
Ще пламне ли магия между нея и някой? 6ж об
Не, на този етап няма да има привличане към други мъже.
Какво ще прави? 8м
Ще има притеснения, страхове, застой, ще се чувства като в капан и нищо няма да направи.

linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3273

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Авг 11 2014, 22:58

Момичета и аз си направих тази подредба
Ц на Крал П, след това подредих 7 карти,надявам се че това е начина, ако съм сгрешила моля да ми кажете, да знам, срока е за 1 год
1 Ще намеря ли любовта-Звезда-май ще се надявам да е намеря и ще търся
2 Ще се чувствам ли сигурна -Дама ч-май по скоро ще съм влюбена
3 Възможност за брак-10 ч- това е добра карта,показва и семейни тържества, дано
4-Ще бъде ли подобна на другите-Жрец-тук не знам какво ще е това, може би ще се изненадам, може би ще е различна от другите връзка,духовна -просто размишлявам
5-Възможно ли е обвързване с новата любов-Дама ж-дали това съм аз не знам,може да зависи от мен или не знам
6 Ще има ли магия Дявол-май ще е само секс
7 Какво правя аз-Обесен-май бягам от него
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Авг 11 2014, 23:25

Линджери...картите провесен и звезди,много единомислещи и подържащи ми се виждат.
Просто няма да можеш нищо да правиш.
Както дама чаши и дявол забъркват каша от мечти,илюзии,планове,но някак единично
Подобни,да.
Трябва да си по уверена в себе си,с позиция,без компромис
Зуки
Администратор
Администратор

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Пон Авг 11 2014, 23:27

Блакмун,дълго ще стои в това положение тя
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 3273

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Вто Авг 12 2014, 19:07

Благодаря ти Зуки, ще видим какво ще стане, може би не е дошъл момента сред 1 год ще разбера.
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1353
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Вто Авг 12 2014, 23:15

linjeri, на мен картите ти ми допадат. Не знам само дали не са твои проекции (по Звезда). Ще има силно, страстно привличане, ще бъдеш обичана. Дама Жезли е съпругата също. Крал П някои го определят като сериозен кандидат, но му трябва време докато се реши. За сега обаче си се примирила и сякаш нищо не правиш по въпроса - заела си една страдалческа позиция и си свикнала с нея. Надявам се да промениш виждането си за любовния живот и да дадеш положителна обратна връзка  мерси
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 07:08

И аз я направих... ц. Свят
1 Ще намеря ли любовта-3П-ако се съсредоточа и работя над това да.
2 Ще се чувствам ли сигурна -Силата-определено ще съм сигурна
3 Възможност за брак-Свят- Има възможност за каквото си пожелая, дава такава свобода.
4-Ще бъде ли подобна на другите-10П - Да ще бъде различна. Ще бъде пълна.
5-Възможно ли е обвързване с новата любов-ПЖ -Да, по-скоро, той е добър вестоносец.
6 Ще има ли магия 6Ч-картата на сродните души, то цялото си е магия.
7 Какво правя аз-РП -Изграждам си някаква стабилност.

Ехааа и подредба да видиш....

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 09:11

На мен тази подредба ми е малко като съд и присъда. Едва ли картите могат да обхванат чисто в житейски план човека и цялото му съществуване и от сега да кажат ще има или няма истинска любов...може би картите са за близките месеци или година.

И при това положение, Детенце, скоро със сигурност ще имаш стабилна и пълноценна връзка както картите и по сложната подредба показаха

Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Авг 13 2014, 09:32; мнението е било променяно общо 2 пъти
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 09:17

Цитат :
Цепя на ПП

уф, че карти

Ще намеря ли човека за мен- 8м
Ще се чувствам ли стабилна с него- Кула
Възможност за брак- 3 чаши
Ще прилича ли на предишни любови- 9 пентакли
Възможност за обвързване, посвещаване един на друг - 10 пентакли
Ще бъде ли тръпката трайна- Страшен съд
Какво мога да направя, за да направя този човек част от живота си- Звезда

ОВ: Моята подредба от миналата година. Запознанства имах, една не толкова дълга връзка, но любов за през тази една година със сигурност нямаше...по - скоро 8 мечовото състояние го изживявах емоционално....Като извод-мисля, че първата карта е определяща в тази гледанка...тя показва ще има или няма любов....и тогава е предметно да се тълкуват останалите карти...
Може би е вереме да си дръпна карти за следващата година напред...

а и друго! Звезда като съвет към мен- търпение...Звездата- много си я обичам тази карта..може би защото съм водолейка...но винаги на мен е показвала положителен изход, но ! е удължавала срока за който съм питала..бавна, но пък носи сбъднати мечти.
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 09:33

Цитат :

Момичета и аз си направих тази подредба
Ц на Крал П, след това подредих 7 карти,надявам се че това е начина, ако съм сгрешила моля да ми кажете, да знам, срока е за 1 год
1 Ще намеря ли любовта-Звезда-май ще се надявам да е намеря и ще търся
2 Ще се чувствам ли сигурна -Дама ч-май по скоро ще съм влюбена
3 Възможност за брак-10 ч- това е добра карта,показва и семейни тържества, дано
4-Ще бъде ли подобна на другите-Жрец-тук не знам какво ще е това, може би ще се изненадам, може би ще е различна от другите връзка,духовна -просто размишлявам
5-Възможно ли е обвързване с новата любов-Дама ж-дали това съм аз не знам,може да зависи от мен или не знам
6 Ще има ли магия Дявол-май ще е само секс
7 Какво правя аз-Обесен-май бягам от него

По тази логика Линжери- до една година със сигурност ще има любов в живота ти и някакви надежди ще се изпълнят- хубави карти. А ти НИЩО не прави. Стой , чакай и размишлявай над себе си
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 09:41

Линда, мисля че си много права и попринцип избягвам да правя подредби, които дават отговори, ДА - НЕ, защото не мога разгърнато да тълкувам картите и сякаш изобщо не ми говорят. Ще поживеем и ще видим какво точно са казали картите Smile

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 09:50

по 3 пентакли мисля, че други хора ще дойдат и ще ти го представят. 3 пентакли сега като се замисля ми показва това- приятелска среда, опит за учтиви разговори, някой идва и ти казва нещо за 3ти...всичко свързано с някакъв тип социалност и учтивост.

DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Сря Авг 13 2014, 09:55

Аз пък 3 пентакли я свързвам със собствената ти вглъбеност в нещо, нещо до което си достигнал и искаш да го направиш достояние на всички, качваш се на трибуната и го прокламираш, но само ти си знаеш, колко концентрация на енергия и колко труд ти е струвало, това до което си достигнал.... 3П е пътя до 8П където вече нищо не те спира пълен професионализъм... Такава ми е...

ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Today at 10:24

Ще намеря ли истинската любов?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next