Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Взаимоотношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 15

ПисанеЗаглавие: Взаимоотношения   Съб Дек 22 2012, 23:56

Здравейте.Ще бъда благодарна ако някоя от вас иска да ми нареди карти.Казвам се Цветомира и бих искала да попитам какво изпитва Станислав към мен и дали ще се виждаме занапред?Весели празници на всички мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 511

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Вто Дек 25 2012, 09:47

Здравей, усмивка
Какво изпитва към теб?
изпаднаха Кралица жезли ,4 чаши ,6жезли
има ли сте скандал ,който ти си предизвикала и сега той се чувства огорчен и обиден
ама и той не отстъпва ,другият вариант е майка му да е против връзката ви и да му говори нещо против теб.
Ще имат ли връзка Цветомира и Станислав ?
10 меча ,2 жезли ,5 жезли +7 жезли
имате шанс за връзка ,но ще преминете през трудности ,просто и двамата сте много "огнени"много лесно се палите, непрекъснати битки, това е доста изтощително ... усмивка
Изчакай и другите момичета да гледат ,различните хора долавят различни аспекти от ситуацията.Това е от мен ,Весели празници!
forever__young
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Вто Дек 25 2012, 11:30

Привет!
1.Какво изпитва Станислав към Цветомира? 7П, 5М, Страшен съд
Полагал е търпеливо старания за развитието на връзката. Нещата са се развивали добре, плавно.Възможно е да се е почувствал унизен от някаква постъпка или ситуация и да не може да преглътне обидата.Достигане на точка, в която трябва да се вземе решение за по-нататъшното развитие на взаимоотношенията. Страшният съд предлага ново начало и разкриване на нови възможности.
2.Как ще се развият отношенията между Станислав и Цветомира? Кралица жезли, 3М, 9 Ж
Кралица жезли на първа и трета позиция я свързвам с друга жена, ако беше на втора щеше да представлява питащият.Разбито сърце, нежелана раздяла. Страх от истината. Лоши новини. Криене от пряк сблъсък. Забавяне във времето, неприятно отлагане на нещо очаквано.
От скоро се занимавам с таро и е възможно да съм допуснала грешки при тълкуванието, затова не го приемай на сериозно. За мен е упражнение, ща се радвам на обратна връзка. Весела Коледа!
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Вто Дек 25 2012, 12:46

Здравейте момичета.Весела Коледа! Благодаря ви че се отзовахте,сега ще дам обратна връзка...
Redgina скандал все още не сме имали и дано не се стига до там.За майка му,незная дали е споделил,но да,говорил ми е че майка му е строга,консервативна и понеже нашите срещи са "тайни" засега,може да й е споделил и тя да е против,не се учудвам.За бъдеще не мога да коментирам,когато има развитие,ще пиша пак.Благодаря мила още веднъж мерси
forever__young и тук говориш за обида...много странно,нищо не се е случило чак толкова.Че се поотдръпна така е,но незнам за обида...няма причина.Да,възможно е да има друга жена,но съм сигурна че не е сериозна връзка,а 1-2 срещи,които незнам дали са продължили.И да,той постоянно отлага срещите ни,а днес,а утре,днес бил уморен,утре незнам си какво...и мен това ме изнервя.Благодаря и на теб за картите мерси
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Нед Яну 20 2013, 14:31

Здравейте.Давам обратна връзка...всеки пое своя път усмивка
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Сря Мар 13 2013, 12:48

Здравейте отново.Незнам дали имам право на нов въпрос,затова ако нарушавам правилата моля да ме извините мерси
Бих искала да попитам дали ще ме потърси отново Емил(аз се казвам Цветомира),ще започнем ли да се срещаме отново?
Благодаря още веднъж.Хубав ден Smile
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател

Female Libra Брой мнения : 89
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Сря Мар 13 2013, 13:26

Обърнати 9 жезли Обърната кралица чаши Обърнати 9 пентакли

На този етап не виждам да те потърси имаш от негова страна - инат , упорство ,вече сме се опарили и внимаваме , презастрахова ме се да не би пак да ни се случи.Загубил е сякаш доверие в теб и от любима жена си се превърнала в забележителна жена на която не може да се има доверие и всичко това заради някакво мошеничество , глезотия или прекалена префиненост , която му е била демонстрирана в миналото. Може би ти трябва да направиш първата крачка и да го потърсиш.трябва да си върнеш доверието му и да му покажеш,че си стабилна , отговорна и земна.Да му покажеш промяна и ,че няма риск отново да бъде засегнат наранен,че може да ти вярва.
Направих набързо и една подредба на човек да ми се изясни малко повече за отношенията ви.
Мисли - обърнати 4 меча - че в следствие на мъдро управление ти би могла да постигнеш успях.Чувства - обърнати 2 меча - объркан е най-малкото в чувствата си към теб. В близко бъдеще - обърнати 10 меча - ще спечели малка победа спрямо теб - може би първата ти покана ще бъде отхвърлена ,от което малко ще те заболи ще се засегнеш.На финала - как ще се развият отношенията ви - кралица пентакли - това е точно стабилната , отговорната,сериозна жена.От такава жена ще зависят отношенията.На този етап всичко е в твои ръце.Не се страхувай дори да получиш уклончив отговор или в най-лошият случай отказ - прояви постоянство и търпеливо изчакай - нещата зависят от теб! Успех!

Последната промяна е направена от Fareq O'Neal на Пет Мар 15 2013, 01:33; мнението е било променяно общо 1 път
viki76
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Пет Мар 15 2013, 01:02

Здравейте! За първи път си позволявам да пиша във форума въпреки, че от доста време го чета. Бих искала да помоля някой да ми изтегли подредба за взаимоотношенията ми с конкретен човек. Страхувам се, че аз го правя почти всеки ден и вече изгубих реална преценка за ситуацията. какво изпитва човекът към мен и има ли намерение да се обвърже с мен. Ще съм много благодарна ако някой ми отдели време! Благодаря!
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател

Female Libra Брой мнения : 89
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Пет Мар 15 2013, 01:41

Направих ти една подредба на човек , но незнам колко ще е точна тъй като ти с нищо не си оказала кой точно е тоя човек поне име да имах или дори буква на първото име...не гарантирам точността надявам се,че картите са уловили кой е този "конкретен човек" без каквато и да е информация за него.Може да са хванали и отношенията ти с някой друг ,които да са по-съществени на този етап незнам...да видим сега.

Мисли - 3 жезли - отношенията по между ви са делови.Смята,че сте коректни един към друг и явно в поведението си е спокоен и сдържан,приема те повече като делови партньор или по-точно се отнася към теб така отколкото като към близък човек.Чувства обърната Висша Жрица - не се подлъгвай по поведението му , в действителност в чувствата си към теб той е много объркан ,крайно емоционален и незнае какво точно е истинското му усещане към теб,може би затова се опитва да се държи делово и смята,че това е най-правилното поведение за този етап.Моментно състояние - крал пентакли.Изявява се като земен човек ,занимаващ се с материални дела. Някъде тук из форума бях чела,че този крал показва и мъж ,който се страхува от собствените си чувства.Но предвид пентаклите - за мен това е сдържаност.В близко бъдеще...ъммм... Обърната кула...по-горе четейки постът ти останах с впечетление,че си наясно с тарото,та даже не искам да коментирам...това е каквото ще направи той спрямо теб в близко бъдеще - ще обърне кулата...преглъщай по-бързо загубите и продължавай нататък - това е моя съвет :/На финала - обърнати 7 пентакли - ще бъде проявено нетърпение,ще се избърза,а това не е за добре...ще бъдат дадени обещания,които най-вероятно няма да бъдат изпълнени.
viki76
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Пет Мар 15 2013, 07:34

Благодаря ти! Не съм толкова запозната с Таро, по-скоро Ленорман. Името на човека е Михаил. Мисля, че има интимни отношения с моя приятелка в момента, но не мога да хвана историята. Още веднъж ти благодаря за подредбата, която направи за мен Fareq O'Neal!
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 511

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Съб Мар 16 2013, 08:31

viki76 написа:
Здравейте! За първи път си позволявам да пиша във форума въпреки, че от доста време го чета. Бих искала да помоля някой да ми изтегли подредба за взаимоотношенията ми с конкретен човек. Страхувам се, че аз го правя почти всеки ден и вече изгубих реална преценка за ситуацията. какво изпитва човекът към мен и има ли намерение да се обвърже с мен. Ще съм много благодарна ако някой ми отдели време! Благодаря!
Какви са картите ,които ти се падат най-често на този въпрос ,давай да ги коментираме
ако са Таро, ако са Ленорман има отделна тема за това. усмивка
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Взаимоотношения   Today at 09:10

Взаимоотношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1