Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Два въпроса!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
valery
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Два въпроса!   Сря Яну 16 2013, 13:43

Здравейте мили дами!
Казвам се Валерия и отдавна следя форума и забелязвам колко сте добри!И бих ви помолила да ми помогнете с две ситуации в който съм попаднала!
1:Тази година съм кандидат студентка и съм много притеснена дали ще успея да вляза в СУ и желаната специалност поради големия наплив?
2:Когато отида да следвам..ще оставя приятеля си в нашия град,а аз отивам в друг!Ще се виждаме,но нямам идея колко време ще издържим така?

Благодаря Ви,дами предварително!
Върнете се в началото Go down
valery
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Вто Фев 19 2013, 19:19

Няма ли кой да ми помогне?
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 511

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Вто Фев 19 2013, 21:02

valery написа:
Няма ли кой да ми помогне?
Ще успее ли Валерия да влезе в СУ със специалността ,която иска ?
Рицар чаши ,Паж пентакли , Луната
За съжаление не е ясно (Луната)... усмивка ти много се вълнуваш и се съмнавяш ,но си подготвена ,учила си ...предполагам икономика или ако свържем чаши с Луната може да е психология....питай пак след време.Трябва да се поуспокоиш(Рицар ч.) и да спреш да се съмняваш(Луната) в себе си,да се заземиш малко(Паж п.)имаш качества.
Как ще се развият отношенията между Валерия и приятелят й?
Страшния съд ,8 меча ,Асо жезли
хм,малко забих тук,според мен решението(Стр.съд) ти да отидеш в друг град ,ще се отрази на връзката ти и това много те наранява(8 меча),безсилна си, нямаш избор .Но може това да е изпитание за вас двамата,ако връзката ви има потенциал(Асо ж.) може да има друго решение
той да те последва или нещо друго....(тука повече догатки отколкото карти...)
Успех!
(между другото приятелят ти кара ли мотор?)
valery
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Сря Фев 20 2013, 09:15

Благодаря ти за отговора!
1)Искам да уча Компютърни науки или Информационни системи в СУ! Наистина съм много притеснена,дали въобще ще успея..много ми е напрегнато,защото изпита е много тежък и наплива е голям Shocked
2)Страх ме е да не се намеси трети човек,все пак "Далеч от очите-далеч от сърцето"!Относно мотора-не кара мотор,но сега ще си купува първата кола,но пък баща ми сега ще си купува мотор! Нещо притеснително ли е ?

Лично аз също се "опитвам" да гледам на Таро,но още ми е рано за някакви категорични прозрения! :sm38.gif:
Благодаря ти,отново!
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Сря Фев 20 2013, 14:14

Когато се концентрирах върху въпросите ти ,първото което ми изникна в съзнанието беше
компютър и после мотор , усмивка ,после взех да разсъждавам върху Паж пентакли и другите карти.За това моя съвет е като гледаш на карти винаги слушай интуицията си,целта не е да научиш всички значения на картите ,а да се осъществи връзка в теб с подсъзнанието , където се крие цялата информация за всичко.
Успех с картите и в живота! усмивка
valery
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Чет Фев 21 2013, 10:04

Някак си,когато ги ползвам за мен,тотално ме объркват(Може би съм под влияние,на самата себе си и проблема ми).
Иначе по мойте въпроси,надявам се всичко да бъде наред !
Благодаря ти! Smile
taroman
Редовен участник
Редовен участник

Male Брой мнения : 490

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Сря Мар 06 2013, 19:19

Здравей, Валерия! Според мен въпроса ти има за цел да ни направи по-умни, отколкото сме усмивка Въпреки че отскоро чета за таро, моето мнение може би ще ти се стори интересно, понеже обичам да философствам усмивка
По картите, които е изтеглила за теб Redgina… Според мен ще успееш да запишеш висшето, просто защото П.П сам по себе си е голям заплес, а нещото, по което всички се заплесваме е Луната, камо ли той усмивка От друга страна Р.Ч е пришълецът, който идва от друго място и става П.П – някой, който се занимава с компютри, съзерцава и се учи.
Стр.с обаче, според мен, ще освободи 8М и тя ще се насочи към новите възможности...
От философска гледна точка...бурните, сладострастни изживявания с твоя приятел може би ще бъдат подложени на изпитание главно от желанието ти да станеш по-отговорна, както и от неминуемата финансова криза. Защото ако нямаше криза, или финансови проблеми, можехте да си живеете заедно, на квартира, а той да си потърси междувременно работа на новото място. Вероятно ще опиташ да балансираш известно време между двете.
Имай предвид, че ако не успееш да запишеш следване тази година, може да се окаже, че гаджето ти първо би си намерило работа в града, в който ти искаш да учиш. Много зависи и от това с кого си в момента...
Без да използваш написаното като извинение за твоите решения, които ти трябва да си взимаш самостоятелно, пожелавам ти успех! усмивка
Redgina
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Чет Мар 07 2013, 08:01

taroman, това е едно много добро тълкуване на картите ,даже е много по-добро от моето , Embarassed .
Ще се радвам да чета повече твои коментари във форума за в бъдеще!
taroman
Редовен участник
Редовен участник

Male Брой мнения : 490

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Чет Мар 07 2013, 12:46

Благодаря, Redgina! Без да те познавам мога да кажа, че си едно много деликатно и сърдечно момиче, каквито за жалост вече не останаха!Smile Това, което се опитах да кажа е, че човек не трябва да се страхува любовта да го променя и даже трябва да се оставя тя да го променя! Както се казва в старата поговорка – любовта прави и от най-големия мъдрец, глупак и от най-големия глупак, мъдрец...Smile Не трябва да се отказваме да се борим за хората, които обичаме, или да им лепваме етикети, той толкова си може и т.нSmile Защото, наистина, ако си решил да прекараш живота си с някого, защо например да не го изчакаш 1 година и на следващата заедно да запишете висше, или да започнеш работа в същото населено място, където и годеницата ти иска да учи? Ако не са на едно ниво, очевидно е че някой трябва да плати цената...т.е мъдреца да стане поне временно „глупак”, или „глупакът” да надскочи себе си, или по друг начин казано етикетите, които са му лепнати, и очакванията, които другите имат към него и да стане „мъдрец”, започвайки работа, или записвайки пряко сили висше с жената, която обича? Разбира се, кризата може да ни научи на стратегии и тактики от всякакво естество, важното е да продължаваме да се обичаме!Smile
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Чет Мар 07 2013, 13:14

taroman присъединявам се към мнението на Реджи- наистина задълбочени разсъждения, тълкувания примесени с много житейски истини.
Приветствия сред нас!

мерси

taroman написа:
Не трябва да се отказваме да се борим за хората, които обичаме, или да им лепваме етикети, той толкова си може и т.н

Това много ми хареса и по този повод ще добавя името на един филм, който гледах наскоро, точно засягащ въпроса- "Сол по кожата"

Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Чет Мар 07 2013, 15:15

taroman, !!! И такива хора като теб рядко се срещат, ако ти самият си правил или си готов в бъдеще да направиш нещата, които описваш, разбира се не точно същото, а в подобен смисъл: "ако си решил да прекараш живота си с някого, защо например да не го изчакаш 1 година" , "Не трябва да се отказваме да се борим за хората, които обичаме" - значи си мъж, който е готов да действа, а не само да говори напразно. Имаш силен дух, късмет в начинанията!
valery
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Съб Мар 23 2013, 21:25

taroman Много ми харесаха разсъжденията ти!
Изпита ми е другата Неделя(31 и при първа възможност ще вляза да ви кажа как е минало Smile ) Стискайте палци! Razz
Като цяло с приятеля ми сме го решили,че ще го караме така-разделени и ще се виждаме примерно в месеца един-два пъти..но като виждам сега как вървят нещата,лека-полека май губя надежда!Ако един ден не се видим,се правят някакви луди караници,че не сме се били видели!Не ми се мисли като замина!
Другото което е,че ме дразни малко неговото отношение към новото..иска да си седи в малкия град,било му харесвало,при мама и тати...постоянни спорове,караници и нямам идея до кога ще продължим! Sad

Благодаря отново за изчерпателния отговор!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Два въпроса!   Today at 19:17

Два въпроса!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1