Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпрос за връзка

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост

Female Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Въпрос за връзка   Пон Яну 28 2013, 14:50

Здравейте, форумът ви е чудесен. Зарадвах се на възможността да задам въпрос и евентуално да получа тълкувания.

Аз се казвам Даниела, той е Бенчо. Раздялата между нас окончателна ли е или все още има някакъв шанс да се върне при мен?

Самата аз отскоро се занимавам с таро, но на моите карти им писна от мен да ги ръчкам в тая насока Embarassed При всички случаи странични непредубени тълкувания ще са по-уместни от собствените ми в момента.

Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник

Female Брой мнения : 220

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пон Яну 28 2013, 18:20

мерси Здравей Даниела
Позволих си да променя малко въпроса ти, защото картите ще ми дадат по-точен отговор: Как ще се развият в бъдеще взаимоотношенията между Даниела и Бенчо?
Според мен трудностите, които сте имали във връзката Ви ще бъдат преодоляни. И трите карти ми показват, че ще бъдете заедно, ще има хармония в една връзка като Вашата.
Надявам се някоя от съфорумките също да се изкаже, може пък и точно на въпросът/въпросите зададен от теб.
Успех
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пон Яну 28 2013, 18:39

Здравей, Лизи Smile

Благодаря ти за отговора. Обикновено задавам въпроса точно в този му вид: развитие на връзката, перспективи...

Всъщност ние се разделихме преди една седмица, а от снощи вече съм с отрязан достъп до всякакви видове комуникации.

Съответно като всеки влюбен човек на мен ми е трудно да приема това за реалност и винаги бих се радвала на някакъв хепиенд въпреки всичко. Хората така сме устроени да вярваме в шанса и надеждата. Обаче не мога да се доверя на интуицията си точно сега, за да направя подредба. Ще мога ли да различа обективното от желаното? Прекалено подвеждат емоциите.

Ако трябва да продължа напред, трудничко, но трябва...
Ако обаче има и най-малката надежда нещо да се спаси ...

Ще се радвам и на други мнения Smile
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пон Яну 28 2013, 23:10

Лизи, сигурна ли си че при теб 2 Чаши показва добро развитие на ситуацията? На мен ми се появява само в лошия аспект и затова реших да се поразровя отново. Виж че не съм единствената и аз бих разтълкувала твоите карти така:

Било е хубаво, имало дълбока и здрава връзка, хубави времена, щастие , но сега е момент да се преосмислят нещата (може би от негова страна) и резултата е .... 2 Чаши, но те например на мен ми се показват все в раздяла . Аз съм и с друга колода но и при мен са описани в положителен аспект, а се показват в отрицателен, а видях , че и тук има описани такива подобни случаи :

http://tarot-manija.forumlatvia.com/t118-topic

Луничка
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 831

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 07:40

--

Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 15:36; мнението е било променяно общо 1 път
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 10:14

Тук подкрепям Луничка и Лизи- според мен ще има сдобряване по 3п (нещо градивно, поставяне на начало на нещо ново, началния етап на флиртуване..на флирт със сериозни намерения) по 2ч- на ново начало във връзката.

Когато веднъж изтеглих 3 п за дневна, очаквах проверка от официална институция, готвих се, изучавах нормативна база и вътрешни разпоредби- да -3п е институция и документи и е възможно да покаже брак- но за мен трябва да има намесен жрец или 10п.

Но 10 ч също може да покаже семейство, така че- аз по картите виждам сдобряване, почване на нов етап за връзката, като ще има много сериозни намерения за семейство..може съвместно съжителство 10 ч , което да оприключи с брак- 3п.
Това са намеренията.
За сега се дава сдобряване и подновяване на отношенията. Ще се радваме на твоята обратна връзка мерси

Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Яну 29 2013, 10:30; мнението е било променяно общо 1 път
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 10:26

dgakova написа:
резултата е .... 2 Чаши, но те например на мен ми се показват все в раздяла .

Къде ти показват раздяла? По таро на търсещия

dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 10:40

В смисъл, че се бях сетила че и други хора са ми казвали че две чаши могат да показват и раздяла и затова потърсих и ето тук и видях че също има подобни мнения по Уейт:

http://tarot-manija.forumlatvia.com/t118-topic
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 10:45

да, да всичко зависи от околните карти.

2ч + 3м + Колело- окончателна раздяла например

2ч + Отшелник- среща няма да се осъществи например

3п+ 2ч- няма как да не се сдобрят тук, според мен- истински ще се изненадам ако не стане.

Не всичко е до значението на едната карта- въпроса е каква е комбинацията и от какво картата е предхождана или следвана

10м+ Сила- съвземане, оздравяване
Сила+ 10м- силна физическа болка, нараняване

......разбираш ли?

dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 10:47

lindaLI написа:
3п+ 2ч- няма как да не се сдобрят тук, според мен- истински ще се изненадам ако не стане.

Да разбирам. просто и аз се уча в момента и изразих мнение, затова сте вие за да ме коригирате. Благодаря мерси

Това са важни уроци за мен.
Лизи
Участник
Участник

Female Брой мнения : 220

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 13:34

Луничка написа:
А другото ми предположение беше създаване на семейство,пак заради 3п,която свързвам с подписване на документи.(тук имам впредвид официално подписване,брак)
Да отбележа, че и аз така си помислих, но някак си не посмях да го напиша, въпреки че ми изглеждаше точно като на човек, който узаконява връзката им, благославя ги.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 13:45

Лизи написа:
благославя ги.

Дано ! Тази година е година подходяща за сключване на брак. И това е едно от най-хубавите неща в живота. Моята най-добра приятелка така се разделиха уж да мислят и после онзи дойде с пръстена Surprised
При мен беше същото - каза ми че се връща при бившата му, че даже и дата за сватба имаха и след месец и половина дойде с пръстена в 14:00 следобяд Smile
Та така с разделите. Дай Боже всичко да има прекрасен завършек Дани ! Успех ти желая ! Положителната нагласа на всички тук също може да повлияе по вашия въпрос, така че
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Яну 29 2013, 23:46

Добър вечер от мен,

Опитах се да погледна странично на подредбата, все едно не става дума за мен.
Докъде я докарах?

Първо впечатление: Липсват Големи Аркани, следователно става дума за събития, а не за кардинални промени в нещата.
Второ впечатление: Доминиране на чаши - чувствата, емоциите над материалния свят / а сефте, при моя хороскоп с доминираща стихия Вода и чат-пат Въздух/
Трето впечатление: В чашите любовта е повтаряща се тема. Ясно зададен въпрос, ясен отговор, без недомлъвки. Не виждам увъртания от Таро в случая.
Четвърто впечатление: Тройката пентакли е по средата. Тя създава опорна точка, не дисбалансира. Успехът в материалния свят, бизнеса, който предвещава - не е в противоречие с останалите две карти, допълва ги.

Бих дала също положителна прогноза, ако предсказвах за някой друг.

А вие като по-напреднали, моля, коригирайте анализа ми -дали съм на прав път?
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 00:09

Лизи написа:
Да отбележа, че и аз така си помислих, но някак си не посмях да го напиша, въпреки че ми изглеждаше точно като на човек, който узаконява връзката им, благославя ги.

Този от картата на 3п е чирак, който си дялка нещо и двама проверяващи идват да го изпитат и да му връчат кетап за Майстор.

За това се казва, че 3п е карта на институцията. 3 П е карта на добрата репутация, на статута, на уважението- за това я вързват и с брака.
3п е карта на ученика, и описва като цяло добрите основи на нещо с бъдеще- независимо дали в работа или личен живот- това е моя опит с картата.
Galanthus
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 1356
Местожителство : Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 03:08

Не знам Лизи дали ползва обърнати карти. Въртят ми се няколко варианта:

*може да има намесена и трета страна - първото, което ми хрумна, но може и да натоварвам тълкуването с моя негативен опит;
*друга опция е, че 10ч са като край на един етап, има премисляне и 2ч - запазено приятелство;
*гледаме подредбата отзад-напред, т.е. пак има премисляне и градация към 10ч (карта, която не мога съвсем да усетя в практиката си).

Карта квинт. - 15 Дявол = 6 Влюбени

Според мен емоциите са в повече и обсебващи - трябва да се успокоиш. мерси
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 07:52

Добро утро, Galantus Smile

Трета страна определено има. А моментът с обърнатите карти и на мен ми убягва. Изобщо ползвана е възможно най-проста подредба от 3 карти, която не е насочена конкретно към партньорски анализ.
После се усетих, че може би е редно да се направи уточняващо гледане.
Евентуално със зададен времеви период.

Ако някой има желание да направи уточняване с втора подредба?
Или според вас да оставя положението на тази и всичко да си покаже?

За мен е при всички случаи изключително полезно да чета анализите и да се упражнявам като новобранка.

Сърдечни благодарности, страхотен форум и хора тук Smile
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 09:15

Galanthus написа:
*може да има намесена и трета страна - първото, което ми хрумна, но може и да натоварвам тълкуването с моя негативен опит;

Ако го мислиш заради 3п- аз не съм съгласна. Но завсиси вече ти при теб с какво си заредила картата като значение.

Жреца също има 3 персонажа, но показва само с една жена или без жена, 6п също има 3 персонажа- много карти имат по 3 персонажа. Ако всичките карти в Таро, които са с 3 човека ги правим на тройки, ще говорим само за любовници и любовнички

Ако около 3п има 5м, 7м, Влюбени и т.н- съгласна съм, че ще се замисля за 3ти.

И друго- момичето не пита защо не вървяха нещата, защо се разделихме- пита ще има ли сдобряване. Картите казват -да.
Ако мислеха, че е важно да се изтъкне 3тия човек, и ако 3тия човек беше ПРЕЧКА, картите щяха да покажат не 3п...а някакви влюбени, 3ж, 3ч в комбинация с някакви мечове, колесница нещо от сорта, което да каже- не, няма, защото има 3ти.

мерси

Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Яну 30 2013, 09:20; мнението е било променяно общо 1 път
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 09:19

magica написа:
Или според вас да оставя положението на тази и всичко да си покаже?

мен ако питаш остави нещата така, имаш отговор- чакай да станат нещата мерси

До сега отговорите са 3/2:) Аз, Лизи и Луни сме оптимистките, а Гакова и Галантус дават не-розовите прогнози. Ще видим после кой е познал
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 10:32

По принцип Линда си права за 3 жезли, 3 чаши ако има трети човек, но всеки говори според своя опит и това, което показват неговите карти на него и съответно дава мнение, щото нищо не се знае, понякога картите изненадват с отговора си, просто ние неможем да хванем нишката всеки път.

Ако се абстрахираме от това, което си говорят картите лично с техния притежател, аз например също бих тълкувала картите така:

Имало е хубаво, силна и хармонична връзка, в момента има проблем, клонящ към мислене и накрая щастлива развръзка - събиране и хармония

И честно да ти кажа съвсем завидно се справяш с картите Smile . Изключителен хъс, аналитично мислене, записки и човъркане, което докарва до правилният отговор. Аз лично много харесвам стила ти и ти пожелавам по същият начин да имаш успех и в другите си начинания
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 10:40

Благодаря мерси

но наистина битува едно схващане за 3п из българските форуми за 3ти човек в отношенията при наличието на 3 пентакли- а аз категорично не съм съгласна с това. Все едно да кажеш, че 6п е любовен триъгълник. 6 п като цяло не е любовна карта- описва ситуация и това е. 3п също не е толкова карта на чувствата, колкото на НАМЕРЕНИЯТА- сериозните намерения.

6п в комбинация с други карти може да покаже 3ти, 3п в комбинация може да покаже 3ти- всичко зависи от Комбинациите.

Но из бг-нет пространството се натъквам постоянно на мнения които ме изумяват. Имаме чудесни- хармонични карти- и там има една намърдана 3п и хората вече Край- има 3ти! ...........acute

Дори Влюбените, които са типичния символ за раздвоението могат да покажат силна МОНОГАМНА връзка
Влюбени + Императрица, Влюбени + Жрец, Слънце + Влюбени.
Всичко е до комбинациите.

Разбира се това е мое мнение и не искам никого да натоварвам с него мерси

А относно подредбата на magica като се замисля кое би могло да покаже обвързаността на единия за мен това е 10ч. Тази карта би могла д апокаже дори, че единия е семеен.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 11:32

Ще почакаме и ще видим. Надявам се Magica да ни даде обратна връзка. А аз вече казах за два случая (включително и моя) в който имаше късане и после сватба Така че, нека да й пожелаем късмет и по-бързо да мине времето на чакане за да види какво ще стане и да се успокои. Според мен няма да се точи дълго време отговора, така че и тя скоро ще разбере. По принцип, наистина ако имаше раздяла можеше да покаже 2 Чаши и 3 Мечове след това, както на мен ми е излизала.
Така че нека да почакаме и да видим !
А на нея успех !
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 19:53

А принципно при незададен период от време би ли могло да се каже горе-долу дали каквото там се случва, ще се случи скоро или след сто години например?
Абстрахираме се, че искам едва ли не до броени дни да ми се хвърлят на врата обратно.
Но се зачетох в секцията по теория за начинаещи. И там се казва за съответствие между номер на картата и някакъв определен период от време.
Ако това е валидно, в тази конкретно конфигурация какъв период би могло примерно да се очаква движение в ситуацията. Коя от трите изтеглени карти го определя? Или сумарно от трите?

Иначе ще ви държа в течение, разбира се, ще разсъждавам и с вас.

Забелязах, че са отблокирали секцията с любовните подредби, има някои от тях, които със сигурност ще опитам Smile

dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 20:16

За период мога да ти препоръчам подредбата с 15 карти, там е до 3 месеца и виждаш дали и как можеш да промениш ситуацията ако можеш. А ти и на подредба с 3 карти пак можеш да поставиш като условие във въпроса времеви период.
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 21:49

Подредбата с 15 карти не я намерих, но из любовните подредби се поколебах между тази за прогнозирането на намерение и Кризата.
Спрях се на тази:

http://tarot-manija.forumlatvia.com/t260-topic

Цепих и изтеглих 9-тте карти, ето какво се получи:

1/ Какво очаквам от своя партньор?

- Осмица пентакли / права/

2/ Какво очаквам от връзката?

- 10 пентакли / обърната/

3/ Защо съм разочарована?

- Крал жезли / прав/

4/ Какво очаква той от мен?

- Кралица чаши / права/

5/ А от връзката?

- 8 мечове / права/

6/ Защо той е разочарован?

- Рицар мечове / прав/

7/ Тенденция на развитие, ако нещата останат непроменени

- Асо мечове / право/

8/ Кой или какво може да помогне на връзката?

- Колело на съдбата / право/

9/ Тенденция на развитие, ако тази помощ бъде приета

- 9 жезли / права/

Ако някой иска да тълкуваме заедно - да заповяда Smile
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Яну 30 2013, 22:26

Ето го моя първоначален анализ на така изтеглената подредба Криза

Както предвиди Galantus, темата за ученика определено ми стои на дневен ред. В известен смисъл тази връзка е изпитание, трябва да усвоя или способности, или уроци. Сама обаче кова щастието си, никой друг не ми е виновен. В отношенията е проявявано лекомислие и съдбата внезапно ме е плеснала през ръцете, като ми е причинила загуба. Разочарована съм, защото се надявам на добри новини и събиране.
Той е очаквал от мен да проявявам интуиция, да го подкрепям, да има романтика, да бъда комбинация между майка и добра любовница. В момента очаква от връзката ни да се откажа от претенции и свобода от оковите. Уморен е, иска почивка, изпитва несигурност.
Разочарован е от постоянните конфликти и рязко е охладнял. Няма да му мине лесно. Възможна е неочаквана помощ.
Ако нещата останат непроменени, ще е нужна сила и мъжество, да се отстоява своето. Има шанс, който не бива да се пропилява.
Съдбата помага, благосклонна е. Нещата ще се променят в добра насока, ще има ново начало. Въпреки това няма да е веднага, ще има забавяне.

Ако разсъжденията ми върху подредбата са правилни, едно към едно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Today at 19:13

Въпрос за връзка
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next