Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпрос за връзка

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост

Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Фев 05 2013, 12:15

Помоли ме Деси да уточня за оная тройка пентакли и дали имало или нямало трета страна в смисъл на жена.
Има такава, да. За периода на тогавашното теглене - мимолетна връзка с тенденция към обвързване.

В момента има и четвърта такава-връщане към стара връзка.

При тоя човек личният живот се оказва удивително хаотичен, само отказвам да си обясня как е възможно да реагира към мен с такава крайна агресия и отрицание. Защото това категорично не се връзва с прогнозата за някакъв хепиенд. Освен ако не трябва наистина да изпитам целия мъчителен преход от болка към възраждане , като не ми се спестява нищо, ама наистина нищо.

Снощи за първи път експериментирах с Таро на търсещия. Ще пусна двете подредби вечерта за съпоставка на тълкуването. Картите много ми набиваха канчето за крайните емоции и ми обещаха още да ми пати главата.

Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост

Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Фев 05 2013, 18:49

Ползвано е Таро на търсещия- въпросът ми беше за шансове той да се върне.

Подредба с 3 карти / и сигнификатор/

С- Дъщеря Камъни
1 карта- Алхимия/ Умереност/, 2 карта -Осмица Жезли 3 карта- Луната /прав

1 карта - Влияние от близкото минало
2 карта - Настояща ситуация
3 карта - Бъдещо развитие

Моето тълкуване: Пак се оказвам в позицията на този, дето си учи уроците и търси отговори. Дават ми се нови възможности и нов старт в живота. Този, който е от миналото и още оказва влияние върху настоящето е Бенчо. Провокира крайности и непрекъснато лутане между удоволствие и страдание, а това не е решението. Трябвало е да се намери някакъв среден път и да се продължи напред, за да бъдат нещата успешно. Да, ама не! Прибързаните действия / от снощи!/ дават негативни последствия- лошите новини и конфликтите не са закъсняли. Ситуацията става прекалено сложна, а виждането се отлага или няма да стане. Луната на 3 позиция като бъдеще показва, че отговори на този етап няма да получа, защото не им е дошло времето. Всичко е привидно, лъжливо, резки промени между настроения и емоции. Втори съвет да избера някакъв безопасен за мен път. Отговорите си ще получа по-нататък.
magica
Гост
Гост

Female Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Фев 05 2013, 19:08

Подредба на търсещия:

Изтеглени карти:

1.-Дъщеря на камъните , 2 - Асо камъни /обърнато/, 3 -Двойка камъни / обърната/, 4 - 5 камъни, 5 - 5 жезли -изправена, 6.5 мечове-обърнати, 7-Син на мечовете, 8 -Кулата /прав/, 9- 10 мечове, 11- 4 жезли

Въпроси:

1.Дълго задържани чувства- най-съкровените емоции и настроения, които от дълго време ме държат под властта си.

2. Близко минало

3.Учител, поддръжник, помощник. Личността, която оказва подкрепа и ще се поуча от нея.

4.Личност, непосредствено участваща в ситуацията

5. Близко бъдеще

6.Вашите лични чувства

7.Вашата собствена личност

8.Откъде да започнем

9.Какво трябва да направим

10.Какво трябва да променим

11.Разкриване на мистерията, краен резултат

Мое тълкувание: Аз определено се стремя в тази ситуация да уча и търся познание, търся отговори, търся разширяване на хоризонтите, търся своите Защо, Как и т.н. Като непосредствено минало всеки си е гледал своя си материален свят: здраве, работа и т.н. Учителят, който помага е болката - ясно очертана. Желанието за обединение е отблъснато рязко и това води до дисбаланс и разпокъсаност. Не намирам верния начин. Отделен е въпросът доколко болката в случая ме учи достоверно / в книжката пише, че негативната карта на тази позиция трябва да се приеме с едно наум като нещо, които има задни мисли или е мнимо/. Това, което пряко участва в ситуацията е собствения ми страх, съмнения и негативни емоции. Там няма очертан човек, там съм само аз, това е моя битка със себе си. Непосредственото бъдеще показва, че борбата си продължава. Надежди не се дават. Има само опасения.Бенчо се е обърнал срещу мен и отказва да чуе доводите ми. Всичко е надолу с главата. Няма как да се защитя и това налага променя в плановете. Аз по принцип не съм слаб човек и синът на мечовете като карта на Аз-а показва воля и лидерски способности. Нещата се развиват бързо. Търся баланс, трябва да се подходи от различен ъгъл в ситуацията, да преобладава интелекта. Откъде да започна?Кулата казва: РУШИ БЕ. Е, то какво повече от това...И да, протича остро, с изригване на спотаените емоции, поредица от грешки и всички екстри...А това накрая трябва да спре, защото не ми помага. Какво трябва да направим? Тая 10 мечове повтаря Кулата. Нищо не може да се направи, отношенията са прекъснати, а аз трябва да си поставя емоциите под контрол. Какво трябва да променя или от какво трябва да се откажа? 2 мечове обърнати - Ако има още опити на този етап, те ще са битки с нечестни удари под кръста и лъжи. А няма сми. 11- Разкриване на мистерията, краен резултат -Ако се оттегля и откажа, всичко ще си дойде по местата. Нова романтична връзка, мир, завършеност, спокойствие.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Фев 05 2013, 20:18

magica написа:
С- Дъщеря Камъни
1 карта- Алхимия/ Умереност/, 2 карта -Осмица Жезли 3 карта- Луната /прав

Отговора е съвсем ясен.

Сега изживей това, което е станало, и недей повече да питаш картите. Нито ще го върнеш на този етап нито картите ще ти дадат по-различен отговор.
И сега си в момент на израстване, в такъв момент развитие няма.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Фев 05 2013, 20:59

magica написа:
В шок съм от жестокото отношение, което получих тази вечер, категорично доказващо пълна липса на чувства и дори най-обикновена емпатия към мен. И в същото време ВЪПРЕКИ ТОВА картите не показват раздяла и все пак дават индикации за страсти и трансформации.

Повечето тук сме преживявали болезнени раздели. Всеки си изживява страданията и започва отначало. Това не е болка за умиране мерси След няколко дни направи ново подреждане с подредбата за отношения. Тогава ще си наясно съвсем със ситуацията.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пет Фев 15 2013, 13:30

Лизи написа:
Как ще се развият в бъдеще взаимоотношенията между Даниела и Бенчо?
10 Чаши, 3 Пентакли, 2 Чаши

В крайна сметка комбинацията показа раздяла !
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пет Фев 15 2013, 16:06

dgakova написа:
В крайна сметка комбинацията показа раздяла !

не съм сигласна- нека да изчакаме да мине време!

На мен едни карти ми се паднаха септември месец, а ситуацията се случи чак януари...

dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пет Фев 15 2013, 17:13

Да, права си, на мен преди 11 години ми гледаха в САЩ и чак сега се случи. Но по принцип най-точния отговор може да даде Лизи, защото картите говорят в нюанси на различните хора. Тя може да каже дали чувството което е изпитала докато реди картите е свързано с раздяла или събиране, а не просто защото 2 Чаши са по принцип положителна карта. Тя гледа с тях, те говорят на нея.И да, може да са казали за по-дълъг период от време - права си!
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пет Фев 15 2013, 17:25

Ха, хора, направо си представих едни обрати на 180 градуса при всички категорични индикации, че тоя човек не го е еня за мене

Защото в момента отношения нямаме. Т.е.раздялата е факт.
Имаме също и подредба за намерения, в която статуквото го устройва такова каквото е и няма никакъв зор да го променя.

Обаче при положение, че не зададохме тогава период на време / в състояние на твърде крайни емоции просто не се сетих/ ... то ситуацията би могла да се разтегли времево...
и да ми се натресе обратно в живота точно тогава, когато вече ще се чудя на акъла си какви изобщо съм ги вършила там...

Бе, ще правя подредба скоро пак Smile
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пет Фев 15 2013, 20:15

Но изчакай още малко ! Нека мине малко време .
Лизи
Участник
Участник

Female Брой мнения : 220

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Нед Фев 17 2013, 21:42

Деси, това което ми говореха картите бяха много топли и нежни чувства в една връзка....затова и аз съм в шок от това, което пише magica....Има го и този момент с времето, при мен беше развитие от 6 месеца и наистина колкото и да не му се вярва на човек нещата могат да се обърнат на 180 градуса....от тогава се научих на едно нещо и то е НИКОГА не казвай НИКОГА , защото нищо не се знае.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Нед Фев 17 2013, 22:04

Лизи, ето нейната подредба за намерения, може да даде малко светлина:

0.Дъното - 9 пентакли - Не видях никъде точни указания как да се възприема, колебаех се между сигнификатор и изходна ситуация.

Стъпване в материалния свят и преследване на успех там без излишни рискове.

1.Какво очаква - Асо Чаши - Емоционално обновяване, ново начало на нещата.

2.Какво не очаква - 10 чаши - Не очаква отношенията да са дълготрайни и щастливи.

3.Какво иска - 10 пентакли - Статукво. Връзка, която се движи по утъпкани пътища, стабилна, под контрол.

4.Какво не иска - 9 жезли - Не иска да преживее рецидив на предишните проблеми. Старите рани могат да се изцелят само с активни действия, но не иска да е така.

5.На какво се надява - Маг - Да остане фокусиран и да продължи да осъществява проектите си.

6.От какво се бои - 6 мечове - Промените го плашат, помирението също. Бои се да загърби конфликтите и да промени отношението си.

7.Какво ще направи - Кралица Чаши - Ще се вгледа в душата си и ще се вслуша в интуицията си, но ще остави на повърхността ситуацията висяща и неизяснена. Пази емоциите си в тайна.

8. Какво няма да направи - Отшелник - Бе, няма да се оттегли в тиха обител да медитира и да си задава сложни въпроси. Липсва му търпение и смирение за това. Няма да потърси и съвет от друг човек, какъвто му предлага Кралицата Чаши в случая.

Извод: Пак не знаем какво искаме...ако въобще искаме...
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Нед Фев 17 2013, 22:39

Ами ето и подредба дали ще се обади:

"magica написа:
Ще ме потърси ли Б.?

8 жезли- паж пентакли- рицар жезли

Frog: Аз мисля, че отговорът е отрицателен, макар да се вижда действие и нетърпение с 8 жезли. Пажът работа не върши, а Рицарят жезли има желание но едва ли ще пристъпи към действие. "

Според мен ако получа скоро новини по тая линия - ще са индиректни, чрез трето лице.
Според Фрог обаждане няма да има, дори и да има желание.

От хубавата гледна точка почват да ми се появяват повече жезли на хоризонта, то ми беше писнало от пентакли, мечове, кули и подобните им!
beti
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Съб Фев 23 2013, 13:46

Здравейте усмивка
Казвам се Галина и ще помоля някой ,ако има желание да ми изтегли карти.Имах връзка ,която приключи ,но не мога да си избия от главата тоя човек.Та въпросът ми е ,дали ще се съберем отново с Д?
Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Съб Фев 23 2013, 16:01

Здравей Галина!
Понеже никой не е в състояние да даде отговор какво ще стане за неопределен срок от време,си позволих да изменя въпроса ти като дам срок от три месеца.
Дали Г. и Д. ще се съберат в срок от три месеца?
Изтеглих ти следните карти:
Цепя на Отшелника

2 пентакли+Кралица чаши+10 жезли

В момента мисля,че и двамата имате нужда от усамотяване и осмисляне на връзката и отношенията ви.Трябва да се направи трезва преценка на ситуацията и да се вземе правилното решение,което ще е добре и за двама ви.Виждам,че в тази връзка е имало много любов и ти много тежко преживяваш раздялата,но трябва да се справиш с това,да се вземеш в ръце и да не позволяваш на никой да те наранява повече,едва тогва ще можеш да се успокоиш и да направиш за себе си най-доброто.Ако нещата са продължавали така,тази връзка щеше да стане като бреме и за двама ви.
До три месеца не виждам да се съберете заедно.После пиши пак и ще видим какво ще покажат картите. мерси
п.п.Има ли намесена друга жена във вашите отношения?
beti
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 93

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Съб Фев 23 2013, 17:44

Антония,благодаря ти много за отделеното време и внимание
Отшелника може би символизира мен самата,поне така се чувствам
Не зная дали в момента има жена до него ,може и да има ,защото той не е в Бг и аз на този етап не зная .Има вероятност да се върне в началото на лятото ,но и това не е много сигурно.Ако има раздвижване ще дам обратна връзка ,а и като минат тия 3 месеца ще питам пак
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Уточняваща подредба    Сря Мар 13 2013, 23:58

Към днешна дата зададох въпроса ще се осъзнае ли някога Б., ще има ли ли положителна промяна в отношението някой Божи ден?

Зададох въпроса, защото открих, че в отношенията ни е имало и продължава да има твърде силни и негативни странични намеси. Сплетни, интриги и прочее. Запитах се при толкова много влияния "против" -и отвън, и вътре в самия него, как би трябвало да реагирам? Най-лесното е да приема явното и да продължа с опитите за преодоляване на миналото. Но част от мен вижда предизвикателство в прекалено черната картинка. Сякаш целенасочено някой е удебелил черните линии, за да ми привлече вниманието.

За да не влияя на картите аз- изтегли ги друг човек.

3 чаши - 8 меча- 10 меча

Моля за вашите коментари усмивка
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател

Female Libra Брой мнения : 89
Местожителство : Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Чет Мар 14 2013, 02:56

Прояви сдържаност по време на празник на който ще изпиташ страшна болка... :/ кофти...сама решавай дали искаш да продължаваш...можеби празника ще е съдбовно изпитание за теб ако се справиш и преглътнеш болката в ситуация в която си с вързани ръце може би ще ти се даде шанс нещата , да се оправят...въпроса е дали искаш да приемеш това предизвикателство...от сега казвам болката си е сериозна и е благодарение на външна намеса някой ще те нарани...след това вече ще се решава...за сега картите не дават категоричен отговор а и въпроса ти е мн общ ...живота е низ от етапи той е верига от мн бръмки и всяко наше решение ни води до нови и нови етапи изискващи решения за това как да приключват различните етапи...няма финален етап това не е приказка завършваща с "...и те заживели дълго и щастливо"...това е постоянно развиващ се процес във времето...сега ще се бориш за връзка след това за семейство брак деца след това с ежедневни грижи след това да запазиш брака...това са различни етапи с множество под етапи...плетеницата е страшна...моя съвет е за в бъдеще ограничавай въпросите в рамките на етапа в който е ситуацията за да видиш по-=ясно алтернативите това "някой Божи ден" е мн общо картите няма как да отговорят категорично - показват ти най-близкото като алтернатива...ще имаш шанс , но струва ли си...и казвам шанс на този етап да получиш шанс за нещо малко като затопляне на отношенията но не и категоричен финал на голям етап от самите отношения...
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Чет Мар 14 2013, 13:56

Как ще се развият отношенията между Маджика и Б. до 1 месец ?

5 Жезли, Кралица Пентакли, 5 Пентакли

Конфликти, които ще те разочароват и ще си тръгнеш.
Или конфликти, които ще те приземят, ще те накарат да вземеш разумно решение, ще разбереш че най-разумното решение, което можеш да вземеш е да си тръгнеш, защото ще си разочарована. Но явно доста външни хора ще се намесят а и той едва ли ще помогне за подобряване на отношенията ви.

Искам скоро да се паднат едни други карти Дани. Махни го тоя Б. Сърцето може и да е там, ама дори и да имате някаква връзка, дали тя ще е ползотоврна, дълга, разумна? Дали е той е "мъжът" за теб? Дали когато ти е трудно той ще поеме нещата и ще бъде мъжът или ще си бие камшика ?
Казвам го за да се осъзнаеш, тормозиш се защото има любов, а не защото това ще е ползотворна връзка. Любовта е сляпа, но като малко по-близък до теб човек съвсем искрено ти пожелавам да срещнеш истински мъж за който да редя карти и да се радвам
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Пет Мар 29 2013, 22:03

Здравейте отново, моят случай май заприлича на турски сериал...Бях отписала нещата, то е абсурд вече, но ето, че животът отново ме сблъсква с Б. при съвсем странична ситуация. Изведнъж с изненада и потрес откривам, че следствие на хорските приказки този човек, който по природа не е злобен и отмъстителен, е развил истинска омраза към мен. Злоба, агресия, желание за нещо да ми отмъщава.

Не съм светица и грешки съм допускала като всеки жив човек. Но в самата ми ценностна система омразата към когото и да било, желанието да нараня...ЦЕЛЕНАСОЧЕНОТО такова...не се вписва никак. И се чувствам зле. Има едно кармично подреждане, което също след малко ще направя, защото явно животът ми набива канчето брутално , а аз нещо съм глуха и сляпа и не вдявам, та трябва още да ми се набива...
Но тъй като това все пак е моята тема за отношения, а отношенията са нещо всеобхватно, запитах картите Таро...питам и вас за тълкуванието, а въпросът е:

ПРЕОДОЛИМА ЛИ Е ЗЛОБАТА И НЕГАТИВНОТО ОТНОШЕНИЕ НА ТОЗИ МЪЖ КЪМ МЕН И МОЖЕ ЛИ НЕЩО ДА СЕ НАПРАВИ В ТАЗИ НАСОКА?

Изтеглените карти са:
1/ Любовниците
2/ Десятка мечове
3/ Справедливост

На първо четене лично аз виждам един избор, който всъщност му дадох под формата на шанс да преминем към едно поне леко туширане на излишното напрежение. Десятка мечове дава точката на пречупване, краят на един кармичен цикъл. Този край не минава безболезнено, изплащат се дългове със задна дата и се сипва сол в раните. Справедливостта накрая я разбирам като желание всеки да си получи заслуженото. Този човек определено смята, че заслужавам наказание. Засягат се ценности, въпроси от етичен характер.В същото време решението, което е взел по отношение на мен може да се окаже прибързано и не добре обмислено.

Ако съм на прав път в тълкуванието си на подредбата, тя едно към едно описва актуалното положение. Но пък за мен страничните гледни точки също са един добър ориентир.

Благодаря.
bibibi
Гост
Гост

Female Брой мнения : 190

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Май 07 2013, 16:27

Здравейте, според вас как ще се развие тази връзка?
1.Тройка жезли
2.Осмица мечове
3.Деветка пентакли
4.Страшния съд

Всъщност изтеглих тази подредба онлайн, защото в момента картите ми не са при мен, ако имате доверие само на реалните подредби, ви моля да ми направите една..благодаря предварително!
Smart
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Май 14 2013, 17:40

Здравейте,не знам вече към кого да се обърна.Ще ви бъда много благодарна ако някой ми изтегли карти и ми ги разтълкува.Мъжът ми се изнесе преди една седмица,след няколко месечни скандали заради друга жена.Имаме две деца.Аз се казвам Анета,той Борислав. Все още не мога да го преживея.Въпросът ми е има ли шанс да бъдем пак семейство или да не се надявам.
Благодаря ви!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Вто Май 14 2013, 22:43

Анета, днес няма да мога защото съм уморена и е доста късно. Ако някое от момичетата не е направило подредба утре ще ти направя. Искам да съм отпочинала и спокойна мерси
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Май 15 2013, 09:54

Анета, този човек си е бил изгубил акъла /Паж чаши/, но скоро ще си го намери и то така болезнено, че ще се чуди от къде му е дошло / 9 жезли/ Последната карта, която излезе при тегленето 10 чаши зглежда прекрасно като отговор на този въпрос, но тва е твърде измамно впечатление за нея. Мисля, че отразява твоето желание да се върне отново при вас. Тъй като не получих достатъчно ясен отговор ще направя и друга подредба за да изчистим нещата. Въпросът ми при тази беше дали до три месеца ще се съберете отново. Ще направя и другата подредба и ще продължа мерси
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Май 15 2013, 10:40

Тук използвах подредбата на Линда за възможността да се съберете отново. Ето какво излезе - Това може да се случи, но ще се наложи да почакаш / 1- Висша жрица/, трябва да намериш сили в себе си и да послушаш собствената си интуиция за нещата нататък. Мъжът ти ще получи това, което сам е заслужил /2- Справедливост/ не е ясно кога, но ще стане. Съветът е да се опиташ да преодолееш тази загуба /3-5 чаши/ и да видиш, че зад теб има хора, вероятно децата ти, заради които отново ще си щастлива. В момента не можеш и не трябва да правиш нищо. /4-Обесен/. Съветът ми извън картите е да обърнеш внимание на себе си, да се опиташ да промениш каквото можеш и да заживееш на чисто, а това, за което питаш само ще си дойде в нужния момент. Само не знам дали тогава ти ще си склонна да го приемеш. Много мечти, много желания, самозалъгвала си се от доста време /5-7чаши/ Времето за което ще се развие тази ситуация е около 6 седмици./тук е възможно да не съм точна, нямам особени наблюдения върху времето в картите. След това се появява Рицар пентакли и Рицар жезли, което говори за осъзнаване, за нов разцвет на отношенията ви. Да, ще се върне, но ще трябва да почакаш. Съветът е да не губиш комуникацията, но на делово ниво. Дръж се служебно с него, ако можеш. /9-3П/. Успех ти желая и сили да преодолееш това изпитание с достойнство и да излезеш победител мерси !
Smart
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Май 15 2013, 10:59

Frog,много ти благодаря.Наистина не знам как да се държа - един ден добре,на другия зле.Надявам се да се справя. мерси
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Сря Май 15 2013, 17:54

Смарт, моят съвет е да се опиташ да се държиш дистанцирано, служебно. Ако успееш не след дълго твоят човек ще си даде сметка, че май някъде бърка и може да те губи. Това ще го върне. Най-лошият вариант е да плачеш пред него и да му се молиш. Само това не прави. Тогава ще покажеш че ти си слабата, манипулируемата, подчинената, а той едва ли иска такава жена до себе си. Това е от личен опит. Стискам ти палци!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за връзка   Today at 10:57

Въпрос за връзка
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next