Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Подредба за влюбени с Големи Аркани

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 6947

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 03:52

мис- те някога били ли са заедно въобще...повече като на познанство, приятелство,платонична любов ми изглеждат картите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник

Брой мнения : 293

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 09:35

Момичета, благодаря ви много, за пореден път 
Линда, да, точно така. Запознали са се покрай работа. Моят познат, тъкмо реши да действа, тъй като смята, че и момичето не била безразлична и се оказа, че тя ще заминава... Въпреки всичко дано да се случи най-доброто за тях!
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 11:03

Линд, браво!  Кое те наведе на мисълта, че не са били заедно?
Зуки
Администратор
Администратор

Female Брой мнения : 5240

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 11:06

Глупак и звезда
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 11:09

И на мен ми е интересно кои карти показват платоничната любов?

Calantha
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 397

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 11:21

Отношения между мъж и жена, които са разделени. Тя изтегли картите.

Справедливостта
Влюбените -------  Смъртта ---------   Луната
                         Магьосникът

Аз виждам, че не всичко е приключило откъм чувства, особено при нея са доста силни, тя все още много го обича. Той също е в някакво такова състояние....Между тях не всичко е приключило в емоционален план, но имат някакви бариери, потискат всичко и нищо няма да се промени, ще си останат разделени...според мен.

Някой да има друго мнение? мерси

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 11:46

Мда още се обичат-влюбени и луна.Обаче се измъчват,поставили са си някакви ограничения,но тази смърт ме обърква-от една страна си мисля,че тя ще премахне бариерите между тях и ще има промяна,т.е възможно е по-нататък да се съберат,но НЕ ИЗКЛЮЧВАМ и възможността смъртта в случая да показва и окончателна раздяла. Нека и другите да се включат,за да не те объркам.

Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2429

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 12:16

Каланта, мъжът ли е на първа позиция или жената?
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 12:28

Frog написа:

Линд, браво!  Кое те наведе на мисълта, че не са били заедно?
Ами Видях Жрец Жрица със Звезда между тях - много духовни много мечтателни карти - сигурно много са се харесвали и усещали по Смърт...но Смърт - Звезда...Звездата не дава реализация на усещанията по смъртта - то си остава в главата. И това допълнено от невинния Глупак горе...

Просто самата комбинация от карти ми заговори...няма действие, има невинност

Ако бяха отгоре - Жрец Жрица Звезда между тях и Сила горе щях да кажа, че консумират нещо в отношенията си. Смърт Звезда...трябва някаква силна сексуална карта, която да покаже действие- за да ги тласне едни към други...Но Смърт- Звезда е опасна комбинация - и ако беше излезнал горе Дявол Кула пак нямаше да е добре......Влюбените трябваше да излезнат горе и щеше да е рай.

Но мис- спокойно- тази подредба не се прави веднъж и завинаги.... имам опит, че показва тенденции за може би половин година-година напред...

Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Дек 07 2013, 17:47; мнението е било променяно общо 1 път
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 12:31

Frog, жената е на първа позиция...

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 12:35

Каланта - аз съм съгласна с Шугър за дълбоките чувства. Аз мисля, че раздялата им е съдбовно изпитание. Да, ще си останат разделени, защото така е ПРАВИЛНО ДА БЪДЕ. В този момент.
Справедливостта идва и отсича, колкото и на някой да не му харесва- тя казва, Щеш, не щеш тва е положението.

Просто разума, разумния подход ще надделее..за да излезе Справедливостта се показва, че някой с нещо по някакъв начин е излезнал извън рамките на НОРМАЛНОТО. Справедливостта идва за да възстанови нормалния РЕД. Чувствата и да живеят, мисля, че не виждам опции за събиране на този етап.

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 12:41

шугър написа:
Има привличане между вас.Много хубава и сладка любов виждам особено от негова страна. усмивка Сякаш ти си по-несигурната в тази връзка.Мисля,че предстои осмисляне дали да я задълбочиш или не.Не приемай тълкуване на 100% просто така ги виждам нещата.
Тук давам обратна връзка за да поздравя Шугър, която много точно изкоментира картите. Аз избрах да не задълбоча връзката  

линда написа:
    Влюбени

Колело     Справедливост          Глупак

Умереност
Имахме много хубави моменти и хубава връзка, но реших да я приключа поради ред причини - най- вече оказа влияние липсата на емоционална задълбоченост от моя страна, която Шугър усети;)
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 12:51

Линда написа:

-----------Императрица---------

-----Стр. съд---Кула---Свят-----

-------------Влюбените--------
По тази подредба вече мога да ви разкажа какво се случи,някой иска ли да каже мнения как усеща тези карти

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 13:18

Тук виждам голям потенциал за връзка заради императрицата.Има силно сексуално привличане помежду ви.Сякаш другият човек е бил далеч от теб,може би в друг град или в чужбина,но сте продължавали да изпитвате чувства един към друг.Виждам,че искаш и си готова за ново начало.

Хубаво е,че даваш обратни връзки,така мога да видя къде греша и къде виждам нещата ясно мерси 

Calantha
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 13:22

Calantha написа:
Отношения между мъж и жена, които са разделени. Тя изтегли картите.

Справедливостта
Влюбените ------- Смъртта --------- Луната
Магьосникът
Наредихме и един КК за тези отношения, публикувах го там...
Линда, много си точна мерси Шугър, раздялата мисля, че е окончателна....
Благодаря ви! мерси 

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 13:48

това което горе публикувах е за моя приятелка.

Поддържаше връзка с един от чужбина. Връзка силно казано...но прехвърчаха флуиди. В карйна сметка нищо не излезе. Мисля, че той има друга жена в живота си.

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 13:52

Реших да тегля карти за бившия и приятелката му :sm38.gif: понеже имат интересна и силна връзка.
1 Смъртта
2 Страшният съд
3 Шутът
4 Умереност
5 Дяволът
Приемам първата карта,че е той,защото така го усетих.Хм много тежки карти.Не знам ама тия карти май показват,че са разделени,а пък и имам някакво такова чувство от няколко дни,но може и да греша.Тя обаче иска подновяване на отношенията.Май ще имат такъв шанс.

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 13:58

Аз пък си помислих,че е за теб :sm38.gif: Значи в случая императрицата означава друга жена, а не потенциал за връзка... ,но пък и влюбените и императрицата го показват...

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 16:39

шугър- по твоите карти за бившия- едва ли ще има раздяла окончателна и Умереност, и Дявол, и Глупака го показват. Скарали са се жестоко, имат някаква кофти случка между тях, но ще си простят.

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 16:52

Иначе от моя опит - Императрица в междинна позиция в тези подредби показва влияние на друга важна жена.

Сега редя подредба с ГА за 2 мои приятелки. За първата подозирам, че мъжа до нея е срещнал друга

------------------Кула--------------
Справедливост---Глупак----Обесен
------------------Жрец-------------

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 16:56

Подредба за една моя приятелка, която много се надява на отношения с мъж...но той не действа никак спрямо нея, показва че няма отношение...

---------------Звезда-----------
Влюбени------Свят-------Справедливост
--------------Отшелник-----------

май наистина няма отношение....поне за сега не виждам тука тенденции за промяна..
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 21:21

Линда по 2 подредба жената е влюбена и има много надежди,но мъжът мисли разумно,хладен е към нея,отдалечен.И аз мисля,че няма да имат връзка.Просто са много далеч един от друг в усещанията си.
По 1 подредба по кое съдиш,че има друга жена?Да не е по В.жрец.Чела съм,че показва човек,на който сърцето му е вече заето.

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 21:27

не..те си имат връзка- това е онази двойка от другата тема където имахме Асо ч Дама жезли Им-ца (на въпроса защо се държи така)

гаджета са си, но той не е стабилен

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 21:51

Значи имат връзка.Да засега той ще си остане хладен и отдалечен обаче ми се върти в главата,че в даден момент може би ще им се даде шанс за ново начало заради Звездата.Но не съм съвсем сигурна.

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 22:00

------------------Кула--------------
Справедливост---Глупак----Обесен
------------------Жрец-------------

нее...тези двамата са във връзка- онези със звездата не са.

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Дек 07 2013, 22:07

ОФФ днес хич не съм в кондиция :sm38.gif: :sm38.gif: 

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Нед Дек 08 2013, 15:38

Ще пусна тук една друга подредба с момче, с което се ухажвахме, фиртувахме, имахме няколко срещи и бурни вечери...но нищо не излезе.Живеем в различни градове.

------Справедливост-----
Звезда----Кула--------СС
--------Колесница--------

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Today at 10:27

Подредба за влюбени с Големи Аркани
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 18Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next