Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Подредба за влюбени с Големи Аркани

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
АвторСъобщение
sun_shine1
Наблюдател
Наблюдател

Брой мнения : 4

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пет Сеп 26 2014, 12:10

Здравейте, от скоро се занимавам с таро и се затруднявам с подредбите.Направих пдоредба за мен и един мъж, с който излизам от скоро.Може ли малко помощ?
Аз-Умереност
Той-Магът
Бъдеще-Светът
Усещания-Звездата
Между нас-Императорът
Цепих на Дявола.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Брой мнения : 1589

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пет Сеп 26 2014, 12:36

В тази връзка не виждам да има чувства-ти правиш някакви компромиси,той не иска да поема отговорности.Императора -имате някакви хладни взаимоотношения.Имаш някаква надежда ,че ще ви се получи ,но с този Свят в случая мисля си е раздяла.Дявола-връзката се базира на секс.Той да не е обвързан?
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 397
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Съб Сеп 27 2014, 00:49

Момичета, по моя въпрос има развитие.

Каланта написа:
Влюбените

Глупакът - Висшата Жрица - Обесеният

Справедливостта

Имахме разговор, изяснихме се, призна си всичко и всичко мина и продължи нормално.Че не съм му първата изневяра, не съм, ама питах дали има и някоя друга, с която не е приключил и каза, че е имало някаква, но е приключил с нея преди 4-5 месеца. Но по отношение на мен, мисля, че чувствата му се засилиха след този разговор, особено след като разбра, че не го притискам и не съм обидена и ядосана.

Гост
Гост

Female Брой мнения : 141

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Нед Окт 19 2014, 20:17

1- аз-Дяволът
2- партньорът-Смъртта
3- ситуация, която предстои-Звездата
4- усещанията ни-Луната
5- ситуацията между нас-Обесеният
Мисля,че аз съм обсебена от този човек,той му предстои трансформация в личен план и с тази Звезда мисля че ще е ново начало.И двама живеем с някакви илюзии и мечти,като малките деца.ситуацията между нас с този Обесен-дали ще има някакъв обрат на нещата?!
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Нед Окт 19 2014, 21:51

Според мен Обесеният в случая не показва обрат, а че сте с вързани ръце, има нещо, което ви стопира в цялата ситуация. Има някакви тайни, нещо скрито и недоизказано, някаква пречка да продължите пълноценно напред. Иначе откъм чувства явно има голяма страст и привличане между нас -може би нещо ново и разтърсващо и за двама ви.

Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Нед Окт 19 2014, 22:25

Да определено,вързани сме да,защото и двамата сме обвързани.....Но при него как виждаш смъртта?!
Calantha
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Нед Окт 19 2014, 22:36

За мен в случая Смъртта (имайки предвид и останалите карти) показва много силни чувства и страст, някакво възраждане в любовта, нещо дълбоко и трансформиращо като емоция и чувство.

Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Нед Окт 19 2014, 23:30

Благодаря ти!!!
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 390
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 12:53

1- аз Страшният съд
2- партньорът Смъртта
3- ситуация, която предстои [/b]отшелникът[/b]
4- усещанията ни Дяволът
5- ситуацията между нас Висшата Жрица

По моята интуиция бих ги описала така,
Аз решавам,какво да бъде.
Той е несигурен.
Това което ни предстои си - самота ..
А този Дявол може би страсти
А ситуацията между нас: потайност,сигурност, доверие!
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1841

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 13:08

Звездичка, предстои някакво събитие, което ще доведе до леко охладняване, но въпреки това ще продължите да си мислите един за друг и тайничко да се надявате нещата да не останат така.

Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2368

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 13:28

На мен отшелникът на 3-та позиция ми е показвал охладняване,отдалечаване един от друг

pelle
Редовен участник
Редовен участник

Female Leo Брой мнения : 299

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 15:11

Моето мнение е като на шугър - отшелника ми е излизал когато предстои някакво охладняване, някакво чувство за самота и самотност. Не ми харесва и смъртта, която се появява при него. Да не би да му предстои някаква трансформация в чувствата?

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 15:56

Как ще се развиват отношенията между 2 души през ноември?
Тя-Жрец
Той-Кула
Ситуацията,която предстои-КС
Усещанията-Влюбени
Ситуацията между тях-Справедливост
някакво раздвижване виждам аз,обаче дали няма да им се разделят пътищата или напротив ще се задълбочат нещата? справедливостта тук ми е неясна

zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 390
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:06

Благодаря момичета, дано да е доизясняване на "проблем ", който имахме наскоро.
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:07

По-скоро да се задълбочат. Ако гледаме жреца може да кажем, че е нейното желание за задълбочаване, кулата неговото решение да задълбочат, колелото като някакво съдбовно събитие. Влюбените са си влюбени. И справедливостта, като логично следствие от задълбочаването. Не зная колко сериозни са отношенията, но по тези карти дори брак бих могла да си представя Справедливост+Жрец.... давали са ми го няколко пъти през последната година...

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:10

Дете нямат сериозни отношения,даже момчето се държи доста несериозно с моята позната,обаче доста сериозни карти са се паднали,което ме учуди.Ще им следя историята и ще дам ов Smile

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:34

Щуг, според мен тук има ...едно нищо. Никакво развитие за тях въпреки нейното желание за повече сериозност

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:42

Линд аз Кулата я тълкувам като желание за секс от негова страна,но нищо повече,да тя иска сериозно обвързване,обаче по КС няма ли да се промени ситуацията,нещо поне да се случи?

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:49

Не според мен- неговата нагласа е да не се занимава с нея- аз така мисля..докато нейната нагласа е противоположна.
Симпатична му е, но не мисли, че са един за друг мерси

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 16:51

Цитат :
1- аз Страшният съд
2- партньорът Смъртта
3- ситуация, която предстои [/b]отшелникът[/b]
4- усещанията ни Дяволът
5- ситуацията между нас Висшата Жрица

Звездичка, хич не е розово положението, възможно е човекът скоро да поиска раздяла

sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 17:01

Благодаря,Линд мерси

DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 18:45

Шуг, дай ОВ, интересно ми стана, че с Линда сме на двете противоположни посоки Smile Обикновено в една гледаме, но... не винаги. Ще ми е интересна развръзката в тази подредба Smile

Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Пон Окт 20 2014, 18:57

Ще дам,Дете Smile

Julsi
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Вто Окт 21 2014, 09:07

Здравейте на всички, моля за малко помощ за начинаещ в тарото усмивка Направих си тази подредба, но ми е трудно все още тълкуването на картите поради факта, че съм и малко пристрастна и не мога да бъда достатъчно обективна..Падна ми се:
1- Смърт
2- Справедливост
3- Сила
4- Висша жрица
5- Дяволът
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Вто Окт 21 2014, 09:25

Това тайна връзка ли е? Ти нещо като любовница ли се водиш?
Предстоят любовни срещи, секс..

Julsi
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 6

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Вто Окт 21 2014, 09:38

Не, не е тайна връзка, заедно сме, но с всекидневни караници и разделянки
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Вто Окт 21 2014, 09:45

а подозираш ли го в изневяра, ревнуваш ли го? искам да разбера тази висша жрица в усещанията какво значи. Имате тайни един от друг.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Today at 22:04

Подредба за влюбени с Големи Аркани
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 15 от 18Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next