Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Въпроси за дом и работа

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Mirabel
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Въпроси за дом и работа   Сря Май 08 2013, 03:34

Здравейте, радвам се, че открих вашия форум!
Със семейството ми ни предстои да вземем важни решения относно работа и жилище, но двете са взаимозависими. Имам въпроси и ще се зарадвам много ако някой намери време да ми гледа на карти. Въпросите ми са:
- Да се преместим ли в друг град, или да останем в града, в който живеем сега?
- Ще мога ли да си намеря добре платена работа след 4 години по майчинство?
- Ще бъде ли възможно за мъжа ми да смени работата си с нова, която му харесва повече?
Много благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за дом и работа   Сря Май 08 2013, 18:55

Здрасти Мирабел- по първия въпрос нещата не са ясни още ми излиза- всичко е в етап на обмисляне планиране. Ти като че ли не искаш да напускаш сегашното местожителство. Има ентусиазъм около новата идея, но се страхуваш от това да не изгубиш социалната си среда и всичко, което обичаш.

Мисля си все пак, че ще заминете..или поне мъжа ти да пътува често в началото

Подредба за избор

1- Асо жезли, 2 Асо чаши, 3 Отшелник, 4 СС, 5 Рицар жезли, 6 Дама пентакли 7 7 чаши

Перспективи за добре платена работа:

4 пентакли 3 жезли СС

Ще кандидастваш, ще се оглеждаш доста за подходящи места на които да кандидатстваш- мисля, че ако си добре подготвена и имаш реална самооценка като специалист и експерт по нещо- то това не би трябвало да бъде проблем.

Перспективи пред мъжа ти

Колесница/

3 пентакли 5 жезли Смърт

По тези карти мисля, че решението за местене ще е свързано с професионалната реализация на мъжа ти по някакъв начин. При него се дава коренна смяна на посоката. Предполагам, че ще започне да се занимава с нещо коренно различно.

Успех!!
http://lindali-tarot.blogspot.com
Mirabel
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за дом и работа   Сря Май 08 2013, 20:54

Здравей, Линда, много ти благодаря! Всичко, което казваш, е точно така! Smile Попаденията ти са сто процента.
Наистина хем ми се мести, хем не ми се мести точно поради причините, които си посочила. Този избор е в процес на обмисляне в продължение на около година. Вече назря времето за крайно решение, притиснати сме от разни други обстоятелства, но все още не можем да решим дали ще се местим и къде. По-скоро, решението до голяма степен зависи от мъжа ми, а той е зодия Везни и трудно се решава на драстични промени. Работата му в момента също не му харесва вече, и хем иска да напусне, хем се чувства несигурен. Хем има идея за нещо ново, хем се бои да напусне старото. Той всъщност сега пътува много до работата си, което беше първоначалната причина да търсим да се преместим, да сме по-близо до работата му, но тъй като сега уж иска да я сменя, не е ясно какво ще стане. Така сме от известно време, и това ме кара да се чувствам несигурна в бъдещето и искам по някакъв начин да намеря посока, нещо да ми подскаже накъде да вървим. Затова се зарадвах като намерих този форум Smile
Имам подходящо образование и специалност, които харесвам, но съм загубила увереността, която имах преди майчинството. Имам усещането, че съм забравила всичко и няма да мога да се възстановя професионално и да наваксам пропуснатото. Дори ми минава идея да потърся нова квалификация в област, която сега ми е хоби.
Явно имам още да мисля, или да изчакам... а вече съм много нетърпелива и искам тези въпроси да се разрешат, да решим къде ще живеем, и животът да тръгне в някаква установена посока.

Много благодаря!!!

Mirabel
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за дом и работа   Чет Май 09 2013, 02:01

Пак съм аз Smile Искам да попитам - lindaLI, какво означава съкращението "СС", което си използвала в отговора си до мен? Извинявам се, но съм новак и не разбирам някои неща.
И пак да кажа, че си върха Smile
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за дом и работа   Чет Май 09 2013, 18:53

Благодаря много за подробната обратна връзка! СС означава Страшен съдSmile

Преценката, момента на прозрението, на всекиму според заслугите

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси за дом и работа   Today at 00:06