Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

ами,класическото-взаимоотношения

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
lora_cat
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: ами,класическото-взаимоотношения   Съб Май 11, 2013 12:23 pm

Здравейте дами,
от скоро се запалих по Таро,но все още съм твърде далеч от това да ги разчитам.
Имам притеснения и ще се радвам,ако някоя от вас реши да ми отдели време..
1,Какво е бъдещето ми с мъжа ми- М./аз/ и В/той/
2,Какво го очаква в близките месеци-в емоционален план- В

Много ви благодаря предварително!

днес се регистрирах,но задължително ще продължавам да съм в този сайт- видях много полезни уроци в него, благодаря на модераторите и дамите,които участват в това
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Съб Май 11, 2013 6:30 pm

Лора, не знам какви са причините, но във вашия съюз един от двамата е принуден да се защитава и да отбранява някакви завоювани позиции. Считам, че това е мъжът ти. Има борба, не знам точно за какво е, но сякаш не е доволен от някакви жени около теб. Поставил си е преграда и следи някой да не наруши територията му. В същото време търси път към теб ли, към заздравяване на връзката ли- не знам и се страхува да не се срине всичко.
Емоционално ти си насочена към друг човек, мислите ти са другаде. Сякаш си влюбена.

На втория въпрос не излязоха никакви емоционални карти. Ще се опитва да балансира, да намери точната формула, да съчетае на пръв поглед несъчетаеми неща. Някакъв избор ще се наложи да прави, не сериозен, но достатъчно ангажиращ. Вие да не чакате бебе?
lora_cat
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Съб Май 11, 2013 7:07 pm

Оф, докато намеря как да отговоря...
не,не чакаме бебе,има карти за нещо в тази посока ли?
ами,всъщност разделени сме от два месеца,няма официална раздяла и не се обсъжда. Аз нямам чувства към никой в момента, тъй като ставащото в семейството ми ме изтощи емоционално и няма сили за нещо друго.
желанието ми и на детето е да се съберем,не съвпада с това на мъжа ми,затова попитах и за него-какво го очаква,нова връзка,нещо друго..?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Съб Май 11, 2013 8:20 pm

Не, при мъжа ти няма нова връзка, няма карти, които да сочат друг човек, докато при теб има, но след като сте разделени, това обяснява присъствието на един рицар в твоята подредба, тоест на желанието ти да се върне при теб. Сега по отношение на бебето питах защото в неговата подредба излезе Слънцето и след като не чакате бебе, а имате дете значи изборът, който ще направи е свързан именно с детето ви. Той мисли за него и за щастието му. Така смятам аз. Но виж, сега, след като знам част от историята и нещата с картите стават по-ясни. Човекът е наранен, тъжен и в края на подредбата за него стои Кулата. Сринал му се е света. Ти си Кралица чаши, тоест в клопката на емоциите си. Някой трябва да направи компромиси. Няма друга при него...
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Нед Май 12, 2013 10:40 am

Добре- ще пробвам тази подредба- за възможностите за събиране..

Мисля, че правилно ми излизат картите- ти си кралица чаши- той 8 чаши - добре обаче според картите съвета е стоически да продължаваш да работиш над идеята за събиране, да не се отказваш (8 пентакли) и да не оставяш нещата просто ей така в небитието (Смърт) без никакви предприет действия от теб.

Като цяло следващата карта, която ми излиза е Колелото на Съдбата, която показва, че доста неща все още са в процес на уреждане и случване...явно това е един момент на житейски кръстопът...където аз си мисля, че действията ни са от значение..така ми е застанало колелото, че все едно казва- избери сега по кой път ти се върви..

Имате шанс до 6 месеца да се съберете, но тези отношения за теб не са били лесни, няма и да станат. Може би имаш своите уроци за научаване покрай това. Освободи се от страховете си и ДЕЙСТВАЙ, но като бързаш БАВНО.

Много си емоционална и много меланхолична личност- ако подходиш..по- стабилно, уверен и спокойно, с необходимото търпение- имате шанс за събиране. Вижда се, че още го обичаш.

lora_cat
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Нед Май 12, 2013 9:26 pm

Благодаря ви, момичета!
попитах вчера за евентуално ново увлечение на мъжа ми и снощи разбрах,че има такова,дори детето е присъствало н апървата им среща вчера Twisted Evil

Подредбата за разделени двойки- мисля,че добре ме хвана,липсва ми огън ,както се казва- така се чувствам от последната година насама,липсва ми огън, не мога да кажа и да отрежа и край..

А как излизат по картите коя съм аз и какъв е той? Погледнах 8 чаши говори за слагане на край на нещо? А смъртат не ели също края на старото? а колелото на съдбата е все едно пръста на съдбата,нещо,което няма как да се избегне и да се промени?
Притеснява ме това,което показват,че тези отношения не са били лесни за мен/ да,не бяха,но в последната година,преди това нещата бяха приказка/ и няма да бъдат дори и да се съберем...Уф, май не е никак добре

lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Пон Май 13, 2013 7:58 am

Da, toi e 8 chashi, no suveta kum teb e 8 pentakli, a koe da ne pravish- smurt. Taka che kartite pridobivat drugo znachenie.. E znachi sled kato vchera e bila purvata sreshta s jenata, znachi tia ne e faktor za razdialata vi.

Dano se opraviat neshtata pri vas

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ами,класическото-взаимоотношения   Today at 7:22 pm

ами,класическото-взаимоотношения
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1