Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Здраве !!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
vseoshtejiva
Наблюдател
Наблюдател

Female Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Здраве !!!   Чет Юни 27 2013, 02:18

мерси 

Последната промяна е направена от vseoshtejiva на Пон Юли 15 2013, 00:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Нед Юни 30 2013, 19:57

Здравейте от мен, обещавам да Ви наредя карти и да си кажа мнението, но първо искам да напиша нещо друго.
Ще Ви задам няколко въпроса, на които сама трябва да си отговорите, не е нужно да пишете тук, ако не искате.
Виждам, че искате да промените живота си - най-общо клиширано казано. Затова трябва да имате план. Имате ли конкретен план?
1. Има ли кой да Ви помага с покупки и битови грижи, освен бившия Ви съпруг? Ако нямате деца или други близки - някой срещу заплащане под някаква форма? Как ще се издържате, с чии пари? Доколкото разбирам, разчитате на бившия Ви съпруг да Ви издържа и затова той живее в жилището? Имате ли идея как да сте самостоятелна?
2. Как ще стане така, че с бившия Ви съпруг повече да не се виждате? Искате да купите ново жилище и тайно да се преместите там ли?
3. След като имате проблеми с придвижването, посещавате ли лекар, ТЕЛК, имате ли насрочено лечение от лекар на диагностицирана вече болест? Какво точно Ви пречи да се лекувате?

Карти ще Ви тегля след 1-2 дни. Добре ще е да имате яснота по тези въпроси.
vseoshtejiva
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Пон Юли 01 2013, 06:03

мерси 

Последната промяна е направена от vseoshtejiva на Пон Юли 15 2013, 00:28; мнението е било променяно общо 1 път
Moira
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Сря Юли 03 2013, 00:53

Ще започнете ли лечението, за което говорите? - Дявол, 8 жезли, Маг - мисля, че да, само внимавайте да не отидете при шарлатани, които само омайват хората, за да им вземат парите срещу обещания, Магът е карта, която се тълкува и като лечител, болестта обаче според мен бързо се влошава, колкото повече не се лекува, толкова повече се влошава, предизвикана е от нещо внезапно, може би удар, сблъсък, в областта на корема, засегнало е и нервите - нямам опит с въпроси на здравна тематика - в смисъл не съм видяла конкретно как се развиват събитията след зададен въпрос и затова много смело ги пиша тези неща с риск да бъркам, моля да ме поправите. Дяволът значи, и че има пречки и вратата хем е наблизо, хем не може да я отворите, просто се страхувате, натрупали сте гняв. 8-цата е нещо, което много скоростно се случва в този момент, според мен е и нетърпението ви да успеете.

Ще продадете ли жилището до края на годината? - Кр-ца Ж, Крал ч, 7 пентакли - не мисля, просто пак се отлага във времето

Какви ще бъдат отношенията с бившия съпруг до края на годината? - 4 чаши, 6 чаши, Рицар пентакли - заедно сте на инат или заради обида/скука, много трудно е за вас да промените старите навици и сте свикнали с присъствието му, ще има между вас недоволство, изкушение да сте както преди и продължаване на рутината.

Ще се преместите ли да живеете на друго място до края на годината? - 4 жезли, 10 чаши, 3 меча+9 меча - за съжаление не виждам преместване по тези карти,

Ако някое от другите момиче иска, да допълва или да каже друго мнение!мерси 
vseoshtejiva
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Сря Юли 03 2013, 18:57

мерси мерси 

Последната промяна е направена от vseoshtejiva на Пон Юли 15 2013, 00:29; мнението е било променяно общо 1 път
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Чет Юли 04 2013, 11:13

Скъпа  Все Още Живея, минала съм по същия път, само че аз не се давах лесно, и всеки удар му беше връщан! Всичко му връщам и никога няма да мога да го оставя така.  Но нещата не стават с пари, ако си мерим парите няма да станат нещата, а само ще ги изгубим. Обърни се към телевизиите, към фондации за жени в беда, към Наталия от "Предай нататък". Дори и те да изкарват пари от тези истории, в крайна сметка помагат. С детето също имах проблем в детската градина и в крайна сметка ги спуках от жалби и ги изтипосах много добре в новините на бТВ и имаше ефект. Раздрусах им вътрешната структура. Ти имаш интернет, значи имаш връзка с всичко, което можеш да направиш. Аз също вече имам психологически проблем, на всичкото отгоре и една година след това изгубих и баща си и това ме закопа! Посещавам психотерапевт, защото аз също направих физически проблем заради психическото натоварване. Вземи се в ръце и се обади на всички институции, които може, най-вече на медии. Пиши и на Слави Трифонов, публичността ще помогне, проблема да се извади наяве и човекът да е с вързани ръце, защото цялата държава ще знае за него. Повярвай ми, за такива проблеми публичността много помага. Пиши на всички тези институции. И ако ти сама не си помогнеш, никой друг неможе. Дори и аз да ти свърша тези неща, ако ти сама неискаш, аз няма да мога нищо да направя. Защото познавам доста такива хора, които са обезверени и нищо неискат те да свършат и дори да им се отдаде възможност, пак не го правят, защото ги е страх от промяната. Всичко си е в твои ръце - сегашното, бъдещето. Ти сама трябва да се изправиш. И на мен не ми беше лесно, но в крайна сметка и аз като другите вече нямах избор и се изправих.
Дръж връзка с нас и искам да чуя това което си направила!
vseoshtejiva
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Чет Юли 04 2013, 18:02

Последната промяна е направена от vseoshtejiva на Пон Юли 15 2013, 00:29; мнението е било променяно общо 1 път
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Чет Юли 04 2013, 20:21

Тук, освен любовта ни към картите, се опитваме да лекуваме и душите си. И това е хубавото.Никой на никого не се сърди и не счита за досаден или виновен на нещо. Просто сме една прекрасна групичка, която си помага в трудни моменти. Така че ако имаш още въпроси питай, а който пожелае - ще ти отговори. Понякога става бавно - работа, деца и т.н. Освен това картите казват сега едно, но нещата се променят всяка минута и след седмица могат да ти кажат съвсем друго. Питай и ще ти бъде отговорено. И още нещо, Деси просто те съветва. Знаем какво е преживяла и затова ти казвам, просто прочети съветите и ако искаш се съобрази с тях. Прави го от добро сърце.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Чет Юли 04 2013, 21:41

Благодаря Фроги !мерси 

Относно меренето на парите, имах предвид че няма нужда с бившия ми съпруг да си мерим парите по съдилища. Исках да ти кажа че може и без пари да се случи това да излезеш от тази ситуация. В смисъл пари за адвокати, подкупи и т.н.
За такова мерене на пари говорех - между мен и бившия ми съпруг с който съм разделена, а в момента просто го използвам за пари и услуги, колкото и да немога да го понасям !

Относно публичността наистина помагат, махни го сеира, който за теб е сеир, защото повечето хора гледат на такива истории със съпричастност и много от тях са готови да помогнат.
Нужно е само да напишеш на няколко медии историята си, и те ще спечелят и ти ще спечелиш. И НАЙ-ВЕЧЕ ТИ !!!!

В кой град си? Ако си в района на Благоевград, ще видя какво мога аз да направя. Неможе така да стоиш там. Повярвай ми, стига ти да пожелаеш всичко може да се случи. Но ако ми кажеш че аз нищо не разбирам и че историята ти е по-различна, ще ти кажа че просто се оправдаваш. Кажи и ще ти помогна! Къде живееш? Давай да действаме, а не да се оплакваме !
vseoshtejiva
Наблюдател
Наблюдател

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Пон Юли 15 2013, 00:40

Мила dgakova, благодаря ти за отзивчивостта мерси
Живея в София.
Ще опитам да се справя сама, дано и Бог да ми помогне!
Пожелавам на теб и детенцето ти здраве и много добри възможности в живота! 

Moira, благодаря ти и на теб още веднъж   

N.B. Изтрих мненията си, защото се разголих прекалено и честно казано ме хвана срам Embarassedblush
Moira
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Сря Юли 17 2013, 10:06

Само да вметна, съжалявам че по-рано не съм писала, сега виждам развитието по темата, vseo6tejiva, картите дават отговор за развитие в бъдещето на ситуации, съгласно нагласата и ресурсите ни, най-общо казано - ментални, емоционални и психически сили, физически, финансови, подкрепа от други хора в момента на теглене. Тъй като някои неща се променят без наш контрол, ситуацията за нас също ще е по-различна след тези промени. Още - с лични съзнанетелни усилия можем да попълним дефицитите, които ни липсват /от ресурсите/, за да се справим с проблема. Т.е. - това, което искам да ти кажа е - въпреки че картината не е розова, това не значи да се оставиш на течението, а да продължаваш да опитваш, да се бориш, но не само на мисловно ниво, а и на практика. При теб ще стане по-бавно отколкото ти се иска, но зависи само от теб. Успех!
Ако имаш още въпроси, задай ги. Smile
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Здраве !!!   Today at 00:09

Здраве !!!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1