Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Здравословен проблем

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

Male Брой мнения : 360

ПисанеЗаглавие: Здравословен проблем   Сря Юли 03 2013, 21:03

...

Последната промяна е направена от Anakin на Чет Юли 04 2013, 06:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Сря Юли 03 2013, 22:35

Не знам какво очакваш да ти кажат картите на тези въпроси. По добре прочети това
http://paper.standartnews.com/archive/2005/11/30/health/s4634_5.htm

и ходи на лекар, андролог, при първа възможност
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Чет Юли 04 2013, 06:08

Добре. Тогава по-добре администраторите да изтрият темата ми, щом не е имало смисъл от нея.
Moira
Редовен участник
Редовен участник

Female Брой мнения : 294

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Чет Юли 04 2013, 13:48

Тъкмо щях да Ви тегля карти и Вие сте си изтрили коментара, много прибързано действате, спокойно сега, никой не Ви обижда, просто истината е, че само лекар може да помогне, картите ще дадат някои насоки, но пак сам трябва да си намерите начина, за да се справите, няма как иначе. Сега да видим какво ще разкажат картите за Вас, питам по спомен от историята, която снощи прочетох:

Каква е причината за здравословния проблем? - 2 чаши, Сила, Паж чаши - проблемът е с течностите в организма, с орган, който е чифт, в конкретния случай - тестиси, задържане, или по-скоро обратното - липса на контрол, мисля, че не сериозен проблемът, лекува се с лекарства, другото, което забелязвам - чашите, т.е. в основата стоят емоционални проблеми, да не би да сте отхвърлили любов поради страх от обвързване, още - липсват ви решителност и кураж, компенсирате липсата им с прекалено много емоционални излияния, нервничите и се суетите, не се чувствате достатъчно мъжествен, лиспва ви увереност. Чисто физически не се чувствате силен, сигурно сте слаб. Има у Вас някаква избухливост, нестабилност като черта на характера и поведение, дори детинско поведение на моменти, а всичко това го правите, защото се нуждаете от внимание, от обич, както всички хора междувпрочем. Психиката, душата, сърдечните мъки са често в основата на много болежки, като човек си излекува душата, и тялото му ще се подобри /не говоря за тежки заболявания/. Обичайте себе си, такъв какъвто сте, и действайте по въпроса с отиването на специалист-лекар.

Ще имате ли парите за лечение до края на годината? - Колесница+10 чаши, 7 меча, Страшен съд - тук картите не просто говорят за пари, ами по-дълбоко напипват, ще се опитвате да ги съберете тези пари, дори и по непочтени начини, само че ще се сблъскате с това да поемете отговорност за действията си, няма да стане с лесни и леки начини, иска се труд, имате го желанието, но не сте намерили правилния начин да си изкарвате пари, не мисля, че до края на годината ще си намерите работа, от която да спечелите нужната ви сума.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Чет Юли 04 2013, 14:54

Анакин, не проявявам сексизъм. Знам, че във форума обсъждаме женски здравословни проблеми, но въпросите са по-различни и те не поставят изобщо под въпрос ходенето на лекар. Ето защо се опитах да съм ти по-полезна с информация, отколкото с картите на този етап. Виж, въпросът, който Маите ти е изтеглила - за финансовите възможности е точният.
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Чет Юли 04 2013, 17:30

Извинявам се много за прибързаните ми действия! Embarassed  Повече няма да реагирам така.
Благодаря ви много за картите и коментарите!!!
Това, което Moira е написала, е много вярно. Малко ме отчайва обаче това за работата. Мислех си, че есента или най-късно зимата ще си намеря работа, за да може и да събера пари за това. Освен ако, парите които ще са ми нужни, са прекалено голяма сума (за мен такава сума е над 100 лева).
Иначе, точно заради проблема си, ми се е случвало да отхвърля преди доста време момиче, което проявяваше интерес към мен. Не ми се искаше да го правя, но не исках да се разочарова от мен заради това (а и не бях сигурен дали няма да ми се присмее).
А това, което писахте за парите, че ще се опитам по нечестен начин да ги изкарам - не съм от хората, които биха откраднали примерно. А картата Страшния съд да не значи, че ако случайно направя нещо нередно, ще бъде съден ли?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Чет Юли 04 2013, 20:10

Не, Страшният съд говори обикновено за промяна, при това голяма - изоставяш нещо старо и започваш нещо съвършено различно и ново. Страшният съд говори и за това, че е крайно време да вземеш категорично решение за себе си и не само да го вземеш, но и да го изпълниш - работа, преместване, извоюване на самостоятелност. Просто да започнеш нов живот, за това говори СС - за пълна промяна. Това е шанс да поправиш стари грешки - до края на годината ще можеш да го направиш. Според мен в тази подредба не става въпрос за пари директно, а за промяна, която може да ти донесе това, от което се нуждаеш. Защо си мисля, че предстоящото пътуване пак е дало отражение, както и мечтите ти за чудесно изживяване /Колесницата и 10 чаши/. Някой ще ти помогне за да направиш промяната . Само трябва да разбереш кой, но подкрепа ще ти е нужна и ще я получиш. Огледай се и прецени.
Anakin
Редовен участник
Редовен участник

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Чет Юли 04 2013, 20:25

Благодаря ти много, Frog!
Да, за промяна говори и за соларната ми карта, както и прогресиите (това е от астрологията, интересувам се и от нея), но някак все още ми се вижда някак като илюзия. А с Таро все още не съм много запознат и затова правя такива глупави заключения. Embarassed 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Здравословен проблем   Today at 00:07

Здравословен проблем
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1