Таромания

Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Ще запазя ли работата си?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост

Female Брой мнения : 154

ПисанеЗаглавие: Ще запазя ли работата си?   Чет Юли 04 2013, 18:51

От известно време нещата в работата не вървят...Подложена съм на сериозни психо-атаки, натискът е неясен, но затова пък изключително силен.
Подразбирам, без да съм сигурна, че се цели отстраняването ми или поне дисциплинарното ми наказание.
Въпросът ми е ще се размине ли най-лошото или да се подготвям психически от сега...
Какъв е съветът и прогнозата на картите- ще оцелея ли на това работно място.
Задавам и срок: 1 месец, макар че при нас гадните събития се развиват скорострелно.

Моля за вашите тълкувания и подредби.

/Lindali, имаш същия въпрос на имейла си, но ако и другите се включат-ще е добре дошло.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Пет Юли 05 2013, 00:31

Напиши картите де  
magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Подредба на Висшата жрица   Пет Юли 05 2013, 07:49

1-2 Сили, които си помагат-пречат

Смърт- Любовниците

3- Водещи сили и влияния

Жрец

4- Нарастващи влияния

Крал Пентакли

5 - Намаляващи влияния

10 чаши

6 - Страхове и надежди

Паж чаши

7-Съзнателни, видими импулси- това, което се показва

Маг

8- Накъде води този път

Обесеният

9-Отговор на жрицата

Не дава - 3 меча

Понеже съм хипер афектирана и напрегната, не успях да се ориентирам добре в картите. Най-общо ги дефинирах като 50/50. Промени, трусове, нещо ново, някакъв избор, който трябва да се направи.
И дотам...зациклих.

Давай, ти си.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 2438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Пет Юли 05 2013, 16:24

Ама че и Жрица..... 90 процента ГА и отговор - малък аркан.... Струва ми се че в тази ситуация има някакви чувства. Ти вероятно си наясно с това, но не изключвам и да не си. Някой те харесва, друг го ревнува, изобщо виждам една сериозна вътрешна драма, която поражда унищожителни реакции. Лошото е, че са началници. Нараства влиянието на Краля пентакли- ако това е този, който те тормози няма да имаш полезен ход, освен ако целта му не е емоционално-сексуална. По тези карти не виждам положително развитие, нито съвет. Явно нещата са програмирани, но все пак опитай да промениш нещо....
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 6947
Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Пет Юли 05 2013, 17:05

Magica явно има мъж, който ти е гръб и те подкрепя.

Ще го поставят в шах-мат. Никак не ми харесва развитието по теглените от теб карти.

Иначе висока позиция ли заемаш..хубава трябва да е работата- с удоволствие да я работиш???

magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Пет Юли 05 2013, 18:57

Здравейте, момичета

Интуицията ми се оказа много силна и наистина вече има стартирана процедура по дисциплинарното ми наказание. Вече тълкуванието на картите е дали ще има крайна мярка.

Работата е средно платена, изключително стресова и крайно неблагодарна. Не съм фактор, по-скоро съм буфер за всякакви чивии... Предстоят нови назначения и разчистваме за нашите хора...

Върша я с изключително неудоволствие поради липсата на друг избор...трябва да се оцелява. И именно заради оцеляването си влагам толкова емоция. Определено -много силна емоция. И омагьосан кръг, защото вместо да се мотивирам и боря- аз се сривам.

Лесна мишена съм защото до преди време имах гръб. Вече нямам такъв. Сега е момента т.е. да бъда разчистена...

Отсъстват сексуални мотиви в нещата. Тормозещата е жена. Пряка ИД началничка, некомпетентен и неетичен човек, явно и подчертано изразяващ личните си симпатии и антипатии. Вече на нейното място имаме друга. Но забележете, момичета, в последния си ден преди да излезе отпуска - тя е подала въпросната докладна за наказанието ми.
Мръсница си беше...мръсница си остана...

За мен предопределеността в изтеглените снощи карти е очевидна. Да, дисциплинарно наказание ще има. Изчетох си днеска "обвинителния акт" - нещата по толкова драстичен начин са преекспонирани и формулирани, че иди обяснявай, че нямаш сестра...

Щеше ми се обаче жрицата да даде един отговор, защото във въпроса ми определено се съдържаше и момента "ще си запазя ли работното място". Разните форми на размахване на пръст -мъмрения и от сорта - ще ги преглътна. Смяна на дирекцията- също, дори ще го приема откъм хубавата страна. Но уволнение с абсурдни формулировки - не...няма да мога...

Подредих жрицата снощи на ръба на криза. Давам си сметка, че картите отразяват именно това.
Така че ако от ваша гледна точка подредбата е противоречива и неясна, направете някаква ваша.
С категорично формулирания въпрос дали ще запазя работата си.

Линда, ако хорар дава повече яснота - бих се радвала и на такъв?
Изобщо... всякакъв съвет е от полза, благодаря.

magica
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Нед Юли 07 2013, 11:11

Ок. Бърза подредба от 3 карти с конкретен въпрос: Ще запазя ли работата си?

Цепя на 3 мечове.

Тегля: 9 мечове-3 чаши-4 пентакли

Ако имате желание, тълкувайте с мен.
Антония
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения : 784

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Нед Юли 07 2013, 12:18

Аз мисля,че ще я запазиш-това по 4 пентакли-въпреки,че тази работа ти е крайно неприятна/3 меча/,9 меча-напразни страхове.Ти обаче мразиш тази работа.Ако ти изкочи нещо подходящо сама ще се махнеш.Тази работа те натоварва извънредно много психически.3 меча съм теглила за за двама партньори във фирма-оказа се /макар че не им личеше по нищо отстрани/,че не могат да мелят брашно заедно.Впоследствие се разделиха и сега,човекът на който гледах ми сподели,че вече е много по-добре.
Положението ти на работа ще остане непроменено.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения : 1515
Местожителство : Благоевград

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Вто Юли 09 2013, 23:37

Маджика, попитах и моите нови Ангелски карти за работата ти.

Цепя на Търпение - Архангел Йофиел

Отглеждане на деца - Архангел Гавраил, Обучение и преподаване Архангел Задкиел, Ясно знаене - Архангел Уриил

Борила си се да се запазиш свежа, весела и жизнена, но сега трябва да отвориш ума си за новите идеи, да се учиш и да кажеш това, което си научила /най-вероятно ще имаш пред кого какво да казваш/. А това, което ти предстои е че решението ще е в повтарящи се мисли, които ще имаш в главата си. Чуй ги, те са решението на проблема. Вгледай се в повтарящите ти мисли и ги запиши, ще видиш че това е решението.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Ще запазя ли работата си?   Today at 00:11

Ще запазя ли работата си?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1