Таромания

Уроци за гледане с Таро, занимания с карти

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Ангелски карти таро5512
Share | 

Ангелски карти таро

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Capricorn Брой мнения: 1523
Местожителство: Благоевград

ПисанеЗаглавие: Ангелски карти таро   Чет Юли 04 2013, 23:03

Дами напоследък ги гледам тези карти и се зачудих какво представляват ?

Попаднах на ето този линк и задаох въпрос :

http://www.voiceoftheangels.com/flash/angeltaro_russian.swf

Как ще се развият събитията между мен и Й. ? /без период/

Но нищо не разбирам от руски .... просто исках да ви споделя тези карти и една подредба за тях, всички са много очаровани от точността им ...

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3874.0 - Тема с обучение от Дорий Върчу

http://www.tarotforum.net/archive/index.php/t-51234.html - Тема с подредби за Ангелско Таро

http://www.knowingangels.com/Angel%20Card%20Spreads.htm - още подредби за Ангели

Последната промяна е направена от dgakova на Пон Авг 12 2013, 05:44; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Чет Юли 04 2013, 23:22

Ееехаааа, ама че хубави карти .... буквално ли се четат картите ? Или е като при Таро и Ленорман с 5000 значения ... ?

И тези електронните дали работят ? Иначе днес си харесах едни англески карти ... грабнаха ме много и сега се чудя ... Ако са по-лесни и от Таро и от Ленорман още малко ще помисля и може да си взема едни. До тук виждам еднозначни значения, а не да се чудя, това ли е, онова ли е ...

Вие какво ще кажете ?
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

Female Брой мнения: 1705
Местожителство: София

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 08:52

Много хубави карти Деси, символни! Не съм ги виждала. Трябва да поразучиме из сайтовете.
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 10:43

Фроги, досега не са ми харесвали ангелските карти. Тези ми харесаха и струват 259 долара, щото са дизайнерски и са били ограничени количества. Но не вярвам наистина да е така, и все се надявам да ги намеря някъде на нормална цена. Продължавам да търся ! 

Иначе тук в една езотерична книжарница харесах едни, ще ги видя днес и направо ги купувам. До колкото чета, значенията им са съвсем точни, а с Ленорман продължавам да немога да се разбера, незнам защо
Reni
Ветеран
Ветеран

Female Брой мнения: 914

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 13:04

Деси, когато ги вземеш, пиши отзиви.
Аз с Таро съм на моменти- ту ги вдявам и ги виждам ясно, ту гледам като гръмната. Smile
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 13:24

Моят Ленорман категорично отказва да ми съдейства. Вече около 5-6 пъти се опитвам да наредя голямата подредба по различни въпроси и все започва със затворената книга. Вече дори не се изненадвам от това.  
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 13:41

Незнам и моя не ми работи. Защо и как незнам  

Но определено не отговаря на въпросите за които питам, незнам, чудя се .... да не би това че първо сме започнали да работим с таро оказва влияние ???? Определено неискак да ми говорят.
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 13:48

Не, не смятам че е заради това. По-скоро аз бях причината "за да ми се сърдят". Когато ги купувах бяха запечатани и не ги видях, а като ги отворих вкъщи и се разочаровах - бяха ниско качество, а цената им не беше ниска. И така още от началото не се харесахме. Ще ги пречистя, ще спя с тях пък да видим дали ще си променят отношението.
зуки*
Администратор
Администратор

Female Брой мнения: 3106
Местожителство: синьо безвремие

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Пет Юли 05 2013, 18:41

деси- ангелски и аз не съм харесва никога,дори си имам и мнение за тези  картинки с  крила и перушина,не знам как да обърна съзнанието си и да повярвам в тия неща с перата,какти и във феи и там подобни розови феерии,по съм привърженик на черно,червеното и виолетово синьото сияние....вярвам че има ''ангели''-но не като тия по картинките,иконите,енргияли е,какво не знам,е ние сме ги кръстили,заради нас самите,все пак имаме речево общуване

за ленорман- позвам ги от има няма 5 години. началото беше ''голямо'',интуиция,усещане,каквото се сетиш всичко  имах. естествено и желание за дълго ровене из  форуми,комбинации и т.н.
но имаше едно момиче в бгмама-питаше,питаше,искаше подредби,а тя самата не  тълкуваше,''само ни черпеше с кафе по стените'' и накрая толкова дотегна на  другите и мен,че блокирах(ме).
тя прекали с еднотипни въпроси,ден след ден,та цяла година едно и също,около нейната  недобра връзка....
това блокиране траеше  с месеци.
мисля че с ленорман може да се блокира,да не работят-ако сме прекалили с въпроси,ако сме егоисти към тях или себе си или друг,защото лъжем по тоя начин.
може и да става така,ако  ползваме интуиция,или нещо друго(не знам как да  го назова,нещо свише,дарба,може и несъзнато да е,ако ни е природа,и не си даваме сметка че сме уникални с подобно притежание на  някаква сила,дарба,понеже е добре да се познава и развива )
та  черпейки от нещото там,ние  не се зареждаме.и ето дупката.уморили сме се..или ъктрябва да се плат с нещо.понеже  малко сме позвали от Горе,според  законите,те ни режат от контакта с картите,и слава богу.
фрог-за книгата,може и ти си знаеш,и не трябва да питаш.
и може пък още да учиш...може и да не са твойте карти....

Вижте профила на потребителя http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b Online
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран

ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Съб Юли 06 2013, 00:04

Много ми въздейства това което каза - че трябва да се плати с нещо, когато гледаме с карти .... С какво можем да платим, а дали това което стана с татко е разплата ?

А и аз не съм ползвала картите толкова много. Дори един месец ги бях оставила в друг човек. После да съм наредила 5-6 подредби и това е. Не съм ги питала толкова много.

Незнам, възможно е и това че още съм в траур заради татко да влияе на тях. И таро незнам дали ми гадаят в момента. Направо едно към гьотере са ми гаданията.

Иначе Ангелските - поне тези които открих сега, ми се струват много лесни и точни. Няма лутане в отговора - да се чудиш кифла с мармалад ли е, кифла със захар ли е, и най-накрая да излезе че е геврек!

Още мнения ще събера, а тези ги открих на ниска цена дори и се чудя дали да ги поръчам. Но отзивите за тях са много добри и клоня към това да си ги взема. Така че ако случайно го направя, ще ви се похваля Smile

Ангелски карти таро

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next